Kliniki Esteticmed

Esteticmed.pl

Szanowni Państwo,


Kliniki Bieńkowscy Esteticmed.pl to  dwie kliniki medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii prowadzone przez nas w Częstochowie oraz w Bydgoszczy
. Pod wspólną marką Esteticmed.pl funkcjonują od 2011 roku, czyli od momentu połączenia Gabinetu Estetyka w Częstochowie i Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy, istniejących na rynku od 2002 roku.

Naszym celem jest odmładzanie skóry i jej rewitalizacja. Wykorzystujemy innowacyjne terapie laserowe (np. lasery fraksyjne Mosaic i Fraxel), zabiegi dermatochirurgiczne i procedury medycyny estetycznej oraz kosmetologii (MediSPA).

Oferujemy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej obejmujących między innymi: laserowe usuwanie tatuaży, blizn, rozstępów, usuwanie przebarwień, zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, likwidowanie i wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, lifting i termolifting twarzy, ale również zabiegi typu usuwanie cellulitu i modelowanie sylwetki.

Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi oparte są na podstawach medycznych i badaniach naukowych, natomiast nigdy nie ulegamy chwilowym trendom i modom przy wyborze i wprowadzaniu nowych zabiegów. Wypracowaliśmy również własne, sprawdzone i unikalne terapie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Naszym celem jest osiągnięcie długotrwałych rezultatów przy zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu pacjentom.

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami sprzętu medycznego. Stosujemy wyłącznie renomowane preparaty estetyczne. Miło nam również poinformować, że nasze kliniki otrzymały tytuł Ambasadora marki Restylane, nagrodzone zostały znakiem Dobry Adres InStyle oraz dwukrotnie otrzymały prestiżową rekomendację profesjonalizmu i świadczenia usług na najwyższym poziomie przez Urodę Beauty Expert.

„Cofnij czas… BEZPIECZNIE” - to idea, która nie tylko stanowi nasze motto, lecz także jest wyznacznikiem naszej codziennej pracy na rzecz Państwa satysfakcji i rozwoju klinik Esteticmed.pl

Chcąc rozwijać nasze umiejętności, odbywamy staże w ośrodkach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na całym świecie, m.in. w klinice dr Javiera Beuta na Majorce, dr Romulo Mene w Brazylii czy w Akademikliniken w Sztokholmie, największej prywatnej klinice chirurgii plastycznej w Europie. Uczestniczyliśmy również w wielu kursach, m. in. Masterclass firmy QMED® w Uppsala w Szwecji.

Kilka razy w roku uczestniczymy w międzynarodowych i krajowych kongresach, workshopach i sympozjach poświęconych medycynie estetycznej, laseroterapii i chirurgii plastycznej m.in. Polanicy Zdroju, Warszawie, Krakowie, a ponadto w Berlinie, Wiedniu, Paryżu, Rzymie, Monte Carlo, Dubaju, Singapurze, Majorce, Rio de Janeiro i innych. Rozwój naszej kliniki wsparty został również funduszami Unii Europejskiej.

Należymy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych Medycynie Estetycznej i Anti-Aging:

  • Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim (PSME),
  • Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE),
  • Polskiego Towarzystwo Mezoterapii (PTMe),
  • Światowego Towarzystwa Medycyny Anti Aging (WOSAAM),
  • Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD).Od 2002 roku ściśle współpracujemy z jednym z najlepszych prywatnych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce, kierowanym przez doktora Wiesława Bieńkowskiego w Bydgoszczy. Korzystamy z wzajemnych doświadczeń, dzięki czemu możliwe jest rozszerzanie naszej oferty medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

Dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania naszych Pacjentów i z pełną odpowiedzialnością zapewniamy Państwu usługi na najwyższym poziomie pod okiem najlepszych specjalistów.

 


Serdecznie Państwa zapraszamy i życzymy pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru

dr Ilona Wnuk-Bieńkowska & dr Marcin Bieńkowski


Jesteś tutaj: Home O klinice Kliniki Esteticmed