Zespół ekspertów

Esteticmed.pl Częstochowa-Bydgoszcz

Doktor Ilona Wnuk-Bieńkowska jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Jest współtwórcą Kliniki Esteticmed.pl w Częstochowie. Wspólnie z dr Marcinem Bieńkowskim zarządza i kieruje pracą personelu medycznego Klinik Esteticmed.pl.

Esteticmed.pl Bydgoszcz-Częstochowa

Doktor nauk medycznych Marcin Bieńkowski, specjalista chirurg. Twórca i założyciel Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy oraz współzałożyciel Kliniki Esteticmed.pl w Częstochowie. Wspólnie z dr Iloną Wnuk-Bieńkowską zarządza i kieruje pracą personelu medycznego Klinik Esteticmed.pl.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Doktor nauk medycznych Jacek Skórczewski, specjalista ginekolog-położnik. Ekspert w dziedzinie korekcji zmian poporodowych, wrodzonych i nabytych zaburzeń anatomicznych oraz asymetrii i przerostu kobiecych narządów płciowych zewnętrznych.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Dr n. med. Michał Klag, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej.

Esteticmed.pl Częstochowa

Doktor Bartosz Pułtorak, specjalista chirurgii ogólnej. W 2007 roku kończył wydział lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Esteticmed.pl Częstochowa

Doktor Zdzisław Dubnicki, specjalista ginekolog-położnik, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, a także Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Doktor Grzegorz Gradzewicz, rezydent chirurg. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Doktor Marzena Piotrowska-Aboukatila, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Kierownik Kliniki w Bydgoszczy. Fizjoterapeuta, ukończyła studia magisterskie w 2004 roku na Wydziale Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

 

Esteticmed.pl Częstochowa

Kosmetolog, ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia w zakresie kosmetologii i promocji zdrowia w 2007 roku, absolwentka studiów magisterskich ze specjalizacją turystyka uzdrowiskowa i odnowa biologiczna - 2009 rok.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Kierownik ds. medycznych. Pielęgniarka, ukończyła studia magisterskie w 2011 roku na Wydziale Nauk o Zdrowiu, Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu.

Esteticmed.pl Częstochowa

Kosmetolog, ukończyła studium medyczne na kierunku ratownictwo medyczne w 2007 roku oraz Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia w zakresie kosmetologii i promocji zdrowia w 2011 roku.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Kosmetolog, magister biotechnolog – ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Opolski.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Fizjoterapeuta, kosmetolog, ukończyła studia magisterskie w 2011 roku na Wydziale Nauk o Zdrowiu oraz  studia licencjackie na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu.

Esteticmed.pl Częstochowa

Kosmetolog, ukończyła studia licencjackie w 2010 roku na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w zakresie kosmetologii, absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - 2012 rok. Obecnie studentka pielęgniarstwa.

Esteticmed.pl Częstochowa

Kosmetolog, ukończyła studium medyczne na kierunku terapeuta zajęciowy w 2007 roku oraz Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach na wydziale Ochrony Zdrowia i kierunku kształcenia – kosmetologia 2011 rok.

Esteticmed.pl Częstochowa

Położna, ukończyła studia medyczne w 2012 roku na Wydziale Nauk o Zdrowiu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Esteticmed.pl Częstochowa

Pielęgniarka, ukończyła studia medyczne na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Akademii Polonijnej w Częstochowie. 

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Ratownik medyczny, ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Fizjoterapeuta, absolwent Bydgoskiej Szkoły Wyższej.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Fizjoterapeuta, masażysta, absolwent Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy oraz Policealnej Szkoły Masażu.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Fizjoterapeuta, masażysta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Specjalista ds. marketingu, ukończyła studia magisterskie na AWF w Warszawie oraz uczelnię WSG na kierunku Fotografia.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Specjalista ds. obsługi klienta, ukończyła studia magisterskie w 2011 roku na kierunku Kultura Fizyczna i Zarządzanie Sportem w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Recepcjonistka, ukończyła stosunki międzynarodowe w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

 

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Doradca ds. obsługi pacjenta, ukończyła Liceum Ekonomiczne w Bydgoszczy.

Esteticmed.pl Bydgoszcz

Księgowa, ukończyła studia magisterskie na Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego w zakresie edukacji i poradnictwa zawodowego w 2004 roku.

 Esteticmed.pl Bydgoszcz

 Pielęgniarka, ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu.

 W klinice Bieńkowscy asystuje do zabiegów z zakresu chirurgii, dermatochirurgii i ginekologii estetycznej. 

 Systematycznie poszerza swoją  wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

 

 

Certyfikaty:

 

Jesteś tutaj: Home O klinice Zespół ekspertów