Usuwanie celulitu, tudzeż cellulitu oraz rozstępów Częstochowa i Kielce - zawsze skutecznie w Esteticmed.pl

Smukła linia - czyli stracić „to i owo”

Pakiet składa się z 6 zabiegów - terapii łączonej - w oparciu o 2 innowacyjne, całkowicie nieinwazyjne i skuteczne metody modelujące sylwetkę i poprawiające napięcie i gęstość skóry.

Med Contour Medical to innowacja w walce z lokalnymi otłuszczeniami i cellulitem, dzięki niemu komórki tłuszczowe ulegają trwałemu zniszczeniu. Multipolarna RF Venus Legacy pozwala dodatkowo ujędrnić skórę, pobudzając komórki do produkcji kolagenu.

Medycyna estetyczna przynosi wiele rozwiązań pomagających wyszczuplić i wymodelować ciało przed latem, a także pozbyć się cellulitu. MedContour Medical – który stosujemy jako pierwsi w Polsce oraz Venus Legacy – sprawdzony system wykorzystujący medyczne pole radiowe, z którym zarówno my jak i nasi pacjenci mamy już bardzo bogate doświadczenia.

Działanie Med Contour opiera się na zjawisku zimnej kawitacji (zniszczenia i upłynnienia komórek tłuszczowych) za pomocą fal ultradźwiękowych, a jego wyjątkową cechą jest całkowicie nowy opatentowany sposób wprowadzania tych fal do tkanki tłuszczowej, co zdecydowanie zwiększyło skuteczność zabiegów i satysfakcję pacjentów w stosunku do wszystkich innych tego typu urządzeń na rynku.
Accent XL wykorzystuje pole elektromagnetyczne  drgające z częstotliwością fal radiowych. Zjawisko to stymuluje powstawanie i obkurczanie włókien kolagenu w skórze zapewniając jej lifting (remodeling)
Obie metody są zupełnie bezbolesne, nieinwazyjne i przynoszą szybkie efekty – widoczne już po pierwszym zabiegu. Świetnie sprawdzają się również latem – następnego dnia po ich wykonaniu można się nawet opalać. Terapie doskonale się uzupełniają, pozwalają doskonale wyszczuplić i wymodelować sylwetkę w 8 tygodni.


PROGRAM OBEJMUJE:
- 3 zabiegi Med2 Contour Medical
- 3 zabiegi RF – multipolarnej RF Venus Legacy

Lokalizacja – UDA całość wykupując pojedyncze zabiegi płacisz 11550zł, cena w programie : 8850 PLN
Oszczędność:  2700 PLN

Lokalizacja – UDA przód lub tył –wykupując pojedyncze zabiegi płacisz 6750zł, cena w programie : 5200 PLN
Oszczędność: 1550  PLN

Lokalizacja – BRZUCH – wykupując pojedyncze zabiegi płacisz 5700zł, cena w programie : 4350 PLN
Oszczędność: 1350 PLN

Lokalizacja – BRZUCH i BOKI – wykupując pojedyncze zabiegi płacisz 10350 zł, cena w programie : 7900 PLN
Oszczędność: 2450  PLN

Lokalizacja – RAMIONA pelikanki – wykupując pojedyncze zabiegi płacisz 5550 zł, cena w programie : 4200 PLN
Oszczędność: 1350 PLN

Cellulit (PEFS)

Pakiet składa się z 4 zabiegów Med2 Contour Medical oraz 4 sesji mezoterapii 5ml koktailem kwasu hialuronowego wzbogaconym dodatkowo o karnitynę, krzemionkę organiczną i substancje poprawiające ukrwienie tkanki podskórnej i przyspieszające metabolizm lipidów.

Med Contour Medical to innowacja w walce z cellulitem, dzięki niemu komórki tłuszczowe ulegają trwałemu zniszczeniu. Działanie Med Contour opiera się na zjawisku zimnej kawitacji (zniszczenia i upłynnienia komórek tłuszczowych) za pomocą fal ultradźwiękowych, a jego wyjątkową cechą jest całkowicie nowy opatentowany sposób wprowadzania tych fal do tkanki tłuszczowej, co zdecydowanie zwiększyło skuteczność zabiegów i satysfakcję pacjentów w stosunku do wszystkich innych tego typu urządzeń na rynku.
Metoda jest bezbolesna, nieinwazyjna i przynosi b. szybkie efekty – widoczne już po pierwszym zabiegu. Świetnie sprawdza się również latem – następnego dnia po wykonaniu zabiegów można się nawet opalać. Terapie doskonale się uzupełniają, pozwalają naprawdę pozbyć się cellulitu w 4 tygodnie.

Cena PROGRAMU:
Lokalizacja
– UDA całe – 9200 + 2000 = 11 200 Cena w programie: 8400 PLN
Oszczędność: 2800 PLN

- UDA przód lub tył – 5200 + 2000 = 7200 Cena w programie: 5400 PLN
Oszczędność: 1800 PLN

- POŚLADKI – 3600 + 2000 =  5600  Cena w programie: 4200 PLN
Oszczędność: 1400 PLN

Jesteś tutaj: Home Programy Ciało