Wskazania

Edytor Zmarszczek Twarzy
Sprawdź jak Restylane może poprawić Twój wygląd.

Pokaż artykuły...

Usuwanie zmarszczek
Zmarszczki to efekt upływu czasu oraz działania wielu czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Wprawdzie nie ma sposobu by zatrzymać czas, ale są metody by opóźnić zmiany, jakie pozostawia on na twarzy.

Pokaż artykuły...

Usuwanie przebarwień
Przebarwienia, to widoczne gołym okiem, plamki lub plamy, ciemniejsze od otaczającej je zdrowej skóry. Problem ten dotyczy 30% kobiet po trzydziestym roku życia i 90% po pięćdziesiątym.

Pokaż artykuły...

Leczenie trądziku
Trądzik pospolity (acne vulgaris) ogranicza się zwykle do skóry twarzy, górnej części pleców i klatki piersiowej. Wbrew powszechnym przekonaniom, trądzik nie jest związany z dietą czy brakiem higieny osobistej.

Pokaż artykuły...

Usuwanie blizn
Większość blizn nie wymaga specjalistycznego leczenia i goi się bez żadnej interwencji. Istnieją jednak blizny nieprawidłowe, które stanowią problem nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny.

Pokaż artykuły...

Nadpotliwość
Mimo iż pocenie jest prawidłowym procesem organizmu, nadmierne pocenie jest bardzo kłopotliwe. Z problemem tym wiąże się poczucie wstydu, zażenowania, co prowadzi w efekcie do ograniczeń w kontaktach z innymi ludźmi.

Pokaż artykuły...

Usuwanie cellulitu
Cellulit jest przypadłością typowo kobiecą polegającą na nierównomiernym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, wody i produktów przemiany materii. Na "pomarańczową skórkę" szczególnie narażone są uda, pośladki i brzuch.

Pokaż artykuły...

Leczenie ginekomastii
Ginekomastią nazywamy jedno- lub obustronne powiększenie gruczołów sutkowych u mężczyzn, spowodowane nienowotworowym rozrostem tkanki gruczołowej.

Pokaż artykuły...

Usuwanie rozstępów
Powodem tworzenia się rozstępów jest "niewspółmierność" pomiędzy wytrzymałością skóry i siłami ją rozciągającymi. Obecnie problem rozstępów dotyczy coraz większej populacji zarówno bardzo młodych jak dojrzałych ludzi.

Pokaż artykuły...

Zamykanie naczynek krwionośnych
Rozszerzone naczynka krwionośne są jedną z najczęściej występujących zmian skórnych. Wybór metody zamykania naczynek krwionośnych zależy od rozległości zmian, umiejscowienia, doświadczenia osoby wykopującej zabieg.

Pokaż artykuły...

Cienie pod oczami
Cienie i "sińce" pod oczami postarzają i sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną. Problem ten dotyczy wielu osób niezależnie od płci i wieku.

Pokaż artykuły...

Niechciane lub nieprawidłowe owłosienie
Nieprawidłowe bądź nadmierne owłosienie nie ma znaczenia chorobowego, a tylko estetyczne. Może być jednak wyrazem głębokich zaburzeń funkcji gruczołów wydzielania wewnętrznego.

Pokaż artykuły...
Jesteś tutaj: Home WSKAZANIA