Hydrobalans - nowa klasa zabieguCzym jest HYDROBALANS?

To nowatorska metoda rewitalizacji skóry z użyciem Restylane Vital®  oraz Restylane Vital Light®. Oparta jest na śródskórnym wstrzyknięciu preparatu stabilizowanego kwasu hialuronowego w sposób zbliżony do mezoterapii, w której jednak stosowano dotychczas wyłącznie kwas hialuronowy niestabilizowany. Tym co wyróżnia niniejsze preparaty to znacznie większy stopnień usieciowania kwasu hialuronowego. Ponadto mogą być one podawane do dolnych warstw skóry, dzięki czemu poprawiają uwodnienie tkanek miękkich i stymulują do produkcji nowego kolagenu. W rezultacie zaaplikowany kwas hialuronowy sprawia, że skóra odzyskuje właściwy poziom nawilżenia, jędrność i młodzieńczy wygląd.

Restylane Vital® oraz Restylane Vital Light® stanowią rezerwuar wilgoci dla skóry oraz stymulują syntezę własnego kolagenu de novo. Jest to zupełnie nowe fizjologiczne podejście do odmładzania i profilaktyki starzenia się skóry. Niewątpliwą zaletą stosowania preparatów linii  Restylane®, jest długotrwały efekt. 

Po implantacji kwas hialuronowy działa jak swoisty bufor wodny – chłonie wodę, gdy skóra jest odpowiednio nawodniona i oddaje wilgoć wtedy, gdy skóra tego potrzebuje – np. w czasie upałów lub przebywania w suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach.

Ogromną korzyścią wynikającą ze stosowania Restylane Vital Light® oraz Restylane Vital®, podobnie jak i innych produktów linii Restylane®, jest skuteczność, oraz utrzymujący się długotrwały efekt przeprowadzonego zabiegu. Potwierdzona właściwość żelu NASHATM, jaką jest powolne wchłanianie kwasu hialuronowego z ciągłym zachowaniem objętości gwarantuje satysfakcję i zadowolenie po wykonanym zabiegu.

Restylane VitalTM Restylane VitalTM Light to jedyne produkty, których właściwości takie jak spektakularne nawilżenie skóry oraz odbudowa kolagenu de novo, potwierdzone są badaniami klinicznymi.

 

Dla kogo rekomendowany jest HYDROBALANS?

Restylane Vital Light® oraz Restylane Vital® dedykowane są osobom, które pragną, aby ich skóra miała zdrowy, młody i świeży wygląd, niezależnie od ich wieku.


Restylane Vital Light®
 oraz Restylane Vital® przeznaczony jest do rewitalizacji skóry całego ciała, a w szczególności miejsc określanych jako ,,trudne do poprawy":

- wrażliwej skóry wokół oczu

- delikatnej okolic ust i czerwieni wargowej

- cienkiej skóry szyi

- wrażliwej skóry dekoltu

- grzbietów dłoni

 

Jak wygląda kuracja?

Dla osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zaleca się:

- stosowanie Restylane VitalTM w serii co najmniej trzech zabiegów, w odstępach 3-4 tygodniowych; aby uzyskać trwały efekt cykl zabiegów można powtarzać co 4-6 miesięcy

- stosowanie Restylane VitalTM Light w serii co najmniej trzech zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych; aby uzyskać trwały efekt, cykl zabiegów można powtarzać co 4-6 miesięcy

Rekomenduje się łączenie zabiegów Restylane VitalTM Restylane VitalTM Light

W celu uzyskania optymalnego i długotrwałego rezultatu zaleca się poddawanie zabiegowi regularnie.

 

Jakie efekty uzyskujemy dzięki zastosowaniu HYDROBALANSU?

Dzięki zastosowaniu Restylane VitalTM i Restylane VitalTM Light:

- skóra staje się bardziej gładka i elastyczna

- dozyskuje swój promienny, świeży kolor

- skóra regeneruje się dzień po dniu, co zapewnia jej piękny wygląd

 

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt nawilżenia skóry kwasem hialuronowym widoczny jest praktycznie natychmiast po wykonanym zabiegu. Wzrost napięcia skóry pojawia się natomiast po kilku miesiącach. Rezultaty kuracji utrzymują się nawet do 12 miesięcy.

 

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg hydrobalansu jest mało bolesny. Wszystkie preparaty z rodziny HYDROBALANS podawane są techniką soft liftingu z wykorzystaniem bezpiecznych, nieinwazyjnych mikrokaniul. Dzięki czemu, zabieg można wykonać precyzyjniej i delikatniej. Pacjent nie jest narażony na ból i powstanie siniaków, które mogą pojawić się przy zabiegach mezoterapii w przypadku użycia tradycyjnej igły.

Dodatkowo w klinikach Esteticmed.pl podczas implantacji skóra jest znieczulana specjalnym urządzeniem chłodzącym. Na życzenia Pacjenta skórę poddawaną zabiegowi można dodatkowo znieczulić kremem EMLA.

  

 Produkty Linii HYDROBALANS

 

RESTYLANE VITAL & RESTYLANE VITAL LIDOCAINE

- Dedykowany jest dla skóry dojrzałej i uszkodzonej przez promieniowanie słoneczne, gwarantuje skuteczne jej odmłodzenie pozostawiając wyraźnie widoczne, długo utrzymujące się efekty

 

- Produkt zawiera stabilizowany kwas hialuronowy w stężeniu 20mg/ml i powinien być podawany w protokole trzech zabiegów w odstępie 4 tygodni Powtarzanym po upływie 6 miesięcy.

 

 

 

RESTYLANE VITAL LIGHT & RESTYLANE VITAL LIGHT LIDOCAINE

- Jest to bardziej płynny i miękki żel, opracowany z myślą o młodszej skórze, wymagającej delikatniejszej terapii prowadzącej do uzyskania efektu odświeżenia.

- Może również zostać wykorzystany do odmłodzenia delikatnej i cienkiej skóry np. szyi, dekoltu, czy grzbietów dłoni.

 

- Produkt zawiera stabilizowany kwas hialuronowy w stężeniu 12mg/ml i powinien być podawany w cyklu terapeutycznym trzech sesji zabiegowych w odstępie 2 do 4 tygodni. Powtarzanym po upływie 4-6 miesięcy.

 

- Mniejsze stężenie cząsteczek w żelu Restylane Vital Light czyni ten produkt bardziej płynnym i łatwiejszym do wstrzyknięcia w obszarach/rejonach z cienką skórą.

 

 JUVEDERM HYDRATE

- Juvéderm® Hydrate to nowa kategoria zabiegów, zaprojektowana tak, aby nawilżyć skórę w najgłębszych warstwach oraz zwiększyć jej elastyczność. Działa na granicy naskórka i skóry właściwej. Nie jest jednak wypełniaczem ani preparatem do wolumetrii.

- Stosuje się go przede wszystkim w obszarach, które najszybciej poddają się upływowi czasu i są podatne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Dotyczy to obszarów twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, czyli najbardziej widocznych i odsłoniętych części ciała, które stanowią swego rodzaju wizytówkę zdradzającą wiek i kondycję skóry.

 

 

Jesteś tutaj: Home ZABIEGI Hydrobalans Hydrobalans - nowa klasa zabiegu