Juvederm Ultra SmileNajnowszy preparat z rodziny Juvéderm®, preparat Juvéderm® ULTRA SMILE jest produktem przeznaczonym specjalnie do ust, pozwalającym uzyskać wrażenie naturalności, gladkości i piękna.

Juvéderm® ULTRA SMILE zajmuje wyjątkowe miejsce wsród wypełniaczy do ust; nadaje im gładki, naturalny wyglad i zawiera miejscowy środek znieczulający, ktory poprawia komfort i zapewnia jak najlepsze samopoczucie podczas zabiegu.

Powiększanie ust z Juvéderm® ULTRA SMILE

Usta mogą mówić zbyt wiele, nawet kiedy milczą. Wygląd ust może oddziaływać na ekspresję całej twarzy. Co więc sprawia, że usta uznawane są za piękne lub pociągające? Można po prostu powiedzieć: „jak zobaczysz, to będziesz wiedzieć, o co chodzi”, ale badania mówią nam, że pewne cechy są coraz częściej uznawane za decydujące o pięknie ust: naturalna pełnia; wyraziste krawędzie; delikatny, gładki wygląd.

Juvéderm® ULTRA SMILE działa na kilka sposobów, aby dać naturalne, wspaniałe, trwałe rezultaty, których oczekujesz – natychmiast.

  • Powiększenie górnej i dolnej wargi z użyciem Juvéderm® ULTRA SMILE dodaje naturalnej pełni i równowagi strukturze ust — właśnie tego najczęściej oczekują kobiety.
  • Zabieg z użyciem Juvéderm® ULTRA SMILE wykonany w kącikach ust zapewnia im wygładzony, wyrazisty kształt oraz poprawia ich kontur.
  • Juvéderm® ULTRA SMILE wpływa na fakturę ust, nadając im miękkość i naturalną gładkość.
  • Wypełnienie bruzd i zmarszczek spowodowanych paleniem i zaciskaniem ust oraz poprawa wyglądu obszaru bezpośrednio powyżej ust dzięki zastosowaniu Juvéderm® ULTRA SMILE umożliwia uzyskanie ogólnego wrażenia delikatności i świeżości.
  • W przeciwieństwie do innych wypełniaczy do ust, Juvéderm® ULTRA SMILE zawiera środek miejscowo znieczulający, który poprawia komfort i zapewnia możliwie najlepsze samopoczucie w czasie zabiegu.

 

Juvederm Ultra Smile jest idealny dla kobiet, które oczekują:

- naturalnie wyglądających pełnych warg i obrysu ust

- gładkiego uczucia przy dotyku

- długotrwałych rezultatów

Jesteś tutaj: Home ZABIEGI Modelowanie ust Juvederm Ultra Smile