Emervel Lips 

EMERVEL® to linia wypełniaczy firmy Galderma, opartych na usieciowanym kwasie hialuronowym.

Galderma, firma farmaceutyczna o globalnym zasięgu, wprowadziła na rynek produkty EMERVEL®, pełną linię dziewięciu naukowo zaawansowanych i klinicznie sprawdzonych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Wskazane w leczeniu zmarszczek na twarzy, do korekty konturu twarzy i utraty objętości.


Produkty linii  EMERVEL posiadają również znak CE 0459 dla wyrobów medycznych. 


Produkty EMERVEL zostały opracowane w innowacyjnej technologii produkcyjnej, zwanej Optimal Balance TechnologyTM,  zapewniającej optymalną konsystencję żelu wypełniaczy. W związku z tym wypełniacze EMERVEL całkowicie integrują się z odpowiednią warstwą skóry, zapewniając bardzo dobrą tolerancję i długotrwałe wyniki estetyczne, co wykazano w badaniach klinicznych.

EMERVEL należy do wybranej grupy wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, których ocena oparta jest na danych uzyskanych z prawidłowo opracowanych badań klinicznych.

Są one również dostępne z powszechnie stosowanym lekiem miejscowo znieczulającym, lidokainą.  Lidokaina to łagodny lek znieczulający, który sprawia, że zabiegi są bardziej komfortowe dla pacjenta. Większość osób ocenia zabiegi z Emervelem jako stosunkowo niebolesne.

Wprowadzone na rynek w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Brazylii i Argentynie.


Wszystkie wypełniacze EMERVEL® dostarczane są w postaci opatentowanej ampułkostrzykawki. Są one ergonomicznie zaprojektowane w celu zapewnienia precyzji i zwiększenia komfortu zarówno dla osoby wykonującej zabieg jak i dla pacjenta. Jałowa strzykawka zapakowana jest w blister zawierający dwie igły, dla wygody osoby wykonującej zabieg.

 

 

Jesteś tutaj: Home ZABIEGI Modelowanie ust Emervel Lips