Esthelis

1. Kiedy warto porozmawiać ze swoim lekarzem o terapii preparatami Esthélis lub Fortélis?
Jeśli zauważasz, że zmęczenie, stres oraz upływ czasu pozostawiły już widoczne ślady na Twojej twarzy, to jest dobry moment, aby porozmawiać z lekarzem o zastosowaniu produktu Esthélis lub Fortélis. Lekarz przeprowadzi dokładną diagnozę oraz zaleci produkt najlepiej dopasowany do potrzeb konkretnego pacjenta.

2. Do jakiego lekarza należy się udać, aby skorzystać z terapii preparatem Esthélis lub Fortélis?
Dla bezpieczeństwa pacjentów, preparaty Esthelis oraz Fortélis stosowane mogą być, w ramach specjalnego protokołu, wyłącznie przez uprawnionych do tego lekarzy. Może to być specjalista medycyny estetycznej, dermatolog, chirurg plastyczny.

3. Jak przebiega zabieg z użyciem preparatu Esthelis lub Fortélis?
Podczas zabiegu, który trwa około 30 minut, lekarz wstrzykuje preparat w leczone miejsca: zagłębienia skóry twarzy, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki na czole, blizny... To naprawdę niezwykle prosty zabieg!

4. Czy terapia jest bolesna?
Produkty Esthélis oraz Fortélis zostały opracowane z myślą o tym, aby terapia przy ich użyciu była jak najmniej bolesna. Mimo to lekarz zapyta Cię o Twój stopień wrażliwości na ból. W zależności od odpowiedzi może zaproponować znieczulenie miejscowe.

5. Po jakim czasie widoczne będą efekty? Jak długo się one utrzymają?
W miejscach poddanych leczeniu różnica widoczna jest natychmiast po zabiegu. W ciągu około 30 minut wygładzone zostają zmarszczki oraz inne niedoskonałości skóry, bez jakiejkolwiek szkody dla wyglądu Twojej twarzy. Rezultaty terapii preparatami Esthélis i Fortélis utrzymują się przez naprawdę długi okres (9 - 12 miesięcy).

6. Jak często należy poddawać się zabiegom wstrzykiwania preparatu Esthélis lub Fortélis?
O ile lekarz podczas wizyty kontrolnej po zabiegu nie stwierdzi potrzeby wstrzyknięcia większej ilości preparatu w celu uzyskania jeszcze doskonalszego efektu, kolejny zabieg na tych samych obszarach skóry nie będzie konieczny po kolejnych 9 - 12 miesiącach.

7. Jakie są ewentualne efekty uboczne stosowania preparatu Esthélis lub Fortélis? Czy konieczne jest pozostanie w domu przez następnych kilka dni?
Esthélis oraz Fortélis to produkty oparte na kwasie hialuronowym, który jest naturalnym składnikiem naszego organizmu. Dzięki temu preparaty te zazwyczaj nie wywołują jakichkolwiek efektów ubocznych. Potwierdza to fakt, iż dotychczas nie zanotowano żadnych przypadków wystąpienia reakcji alergicznych, a przed zabiegiem nie jest konieczne wykonywanie testów alergicznych.
Porozmawiaj ze swoim lekarzem!

 

Jesteś tutaj: Home ZABIEGI Wypełnianie zmarszczek Esthelis