Kwas hialuronowy Toruń – innowacyjne metody usuwania zmarszczek w Esteticmed.pl

Juvéderm ULTRA to subtelny sposób  by wydobyć głębię piękna na długo!

Juvéderm ULTRA to nowa generacja wypełniaczy zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego z dodatkiem substancji znieczulającej, które w szybki i mało-bolesny sposób przywrócą naturalne piękno tych okolic twarzy, które  są najbardziej narażona na powstanie fałdów i zmarszczek statycznych.

Dzięki unikalnemu połączeniu specjalnej formy usieciowanej matrycy 3D kwasu hialuronowego oraz środka znieczulającego miejscowo, zabieg wypełnienia zmarszczek staje się bardzo komfortowy zarówno dla lekarza jak i pacjenta:

- unikalna gładka konsystencja żelu zapewnia łatwość iniekcji a jednocześnie wysoką precyzję podania (nawet w płytkie warstwy skóry właściwej)

- substancja znieczulająca zmniejsza ból w trakcie zabiegu oraz podczas masowania i po wyjściu z gabinetu lekarskiego. Zaczerwienienie i obrzęk są mniejsze ?dzięki czemu pacjent może od razu powrócić do swoich codziennych zajęć bez obaw że ktoś zauważy wykonany zabieg.

Juvéderm ultra to  subtelny sposób na naturalne piękno , który przywraca objętość zmarszczek na 12 miesięcy. Zapytaj swojego lekarza estetycznego i sama poczuj różnicę.

Zdobył nagrodę

jako "Najlepszy preparat do wypełnień"

Jesteś tutaj: Home ZABIEGI Wypełnianie zmarszczek Juvéderm