Zabiegi Restylane

Poszczególne produkty - RESTYLANE®, RESTYLANE Touch®, RESTYLANE Perlane®, RESTYLANE SubQ® i RESTYLANE Vital® stworzone są z zastosowaniem unikalnej koncepcji "dopasowania do tkanki". Każdy z nich przeznaczony jest do wstrzykiwania śródskórnie na różne głębokości, co wymagało dopasowania wielkości cząsteczek żelu do struktury odpowiedniej tkanki.

Zabiegi wykorzystujące produkty RESTYLANE® są przeprowadzane w Esteticmed.pl. Obowiązkowe są wcześniejsze konsultacje z lekarzem specjalistą.

 

RESTYLANE® stosowany jest do korekcji zmarszczek na czole, np. lwiej zmarszczki, korekcji bruzd nosowo-wargowych, powiększania i korekcji ust, uwydatniania podbródka.

 

RESTYLANE Touch® stosowany jest przy korekcji drobnych i płytkich zmarszczek.

 

RESTYLANE Perlane® stosowany jest głównie do modelowania konturów twarzy - policzków i podbródka, korekcji fałd, np. głębokich bruzd nosowo-wargowych, do poprawiania opadających kącików ust oraz do wypełniania i uwydatniania warg.

 

RESTYLANE SubQ® służy do wolumetrycznego odmładzania i korekcji kształtu odpowiednich partii twarzy (policzki, broda), może być również używany do spowalniania procesów starzenia i jako alternatywa lub uzupełnienie tradycyjnego faceliftingu.

 

RESTYLANE Vital® Nowy preparat z rodziny RESTYLANE służący do rewitalizacji, nawilżania i odmładzania skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Preparat podaje się podskórnie, głębiej niż przy mezoterapii. Zabiegi należy wykonać w trzech seriach, w odstępie do 3-4 tygodni.

 

RESTYLANE Lipp® Udoskonalony RESTYLANE, przeznaczony do zabiegów na ustach i wokół ust. Świetny do powiększania objętości ust, poprawy ich kształtu, niwelowania zmarszczek i opadających kącików. Cząsteczki RESTYLANE Lipp dzięki większej elastyczności i sprężystości pozostają w ustach do 12 miesięcy, zaś sam zabieg jest mniej bolesny i kłopotliwy z uwagi na bardziej plastyczną konsystencję preparatu. Po zabiegu implant niewyczuwalny w ustach, daje uczucie naturalnie powiększonych ust.

Jesteś tutaj: Home ZABIEGI Wypełnianie zmarszczek Restylane Zabiegi Restylane