Zastosowanie produktów Restylane

Zastosowanie produktów z rodziny RESTYLANE®

RESTYLANE®, RESTYLANE Touch®, RESTYLANE Perlane® oraz RESTYLANE SubQ® zawierają stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego - NASHA (non-animal stabilized hyaluronic acid).

Preparaty te ulegają rozpadowi, czyli biodegradacji izowolemicznej, która powoduje, że "objętość wypełnienia" pozostaje praktycznie taka sama pomimo stopniowego zmniejszania się ilości materiału w tkankach, jest to spowodowane dużą zdolnością preparatu do wiązania cząsteczek wody.

 

Zalety Restylane®

Zaletą preparatów RESTYLANE® i jego pochodnych jest ich samoistne wchłanianie, które nie pozostawia po sobie żadnych śladów w postaci zgrubień, blizn itp. Powikłania tego typu mogą występować po zabiegach z użyciem preparatów częściowo niewchłanialnych. Pozostające w skórze elementy niewchłanialne mogą bowiem uczulać, ulegać przesunięciu a ich usunięcie jest bardzo trudne.

Trwałość zabiegu, czyli dłużej utrzymujący się efekt zapewnia proces stabilizacji, który sprawia, że RESTYLANE® i jego pochodne w minimalnym stopniu naruszają strukturę tkanek. Materiał ten jest na polskim rynku jedynym preparatem zawierającym stabilizowany kwas hialuronowy. Restylane idealnie sprawdza się podczas usuwania zmarszczek.

Bezpieczeństwo stosowania Restylane®

Zabiegi z użyciem RESTYLANE® oraz jego pochodnych są całkowicie bezpieczne, mogą być wielokrotnie powtarzane bez jakiejkolwiek szkody dla pacjenta. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego preparaty nie są alergenne dlatego też przed zabiegiem nie wykonuje się wstępnych testów skórnych.

Preparaty nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania, w każdym sterylnie zamkniętym opakowaniu znajduje się strzykawka z żelem i igła.

Dowiedz się więcej o usuwaniu zmarszczek.

Producentem RESTYLANE® i jego pochodnych jest szwedzka firma Q-Med AB

Jesteś tutaj: Home ZABIEGI Wypełnianie zmarszczek Restylane Zastosowanie produktów Restylane