Wypełnianie zmarszczek Częstochowa przy użyciu kwasu hialuronowego – Esteticmed.pl

Succeev

Succeev - monofazowy kwas hialuronowy

Bądź piękna, bądź succeev...

 

Szybki efekt odmłodzonej, gładszej skóry

Succeev wyrównuje braki kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w twojej skórze. Niewielkie ilości prparatu wstrzykiwane są w wybrane partie twarzy, aby nadać jej utracone piękno, zredukować zmarszczki, wypełnić usta.

Prosty wybór

Succeev dostępny jest w trzech formułach, o różnych sposobach aplikowania, w zależności od obszaru skóry twarzy i głębokości zmarszczek.

  • Succeev One przeznaczony jest do płytkich zmarszczek
  • Succeev Two wypełnia średnie i głębokie zmarszczki
  • Succeev Three przeznaczony jest do głębokich zmarszczek i do wypełniania ust

Szybki efekt

Terapia prowadzona przez wykwalifikowanego lekarza pozwala uzyskać spektakularny efekt.

Co dalej po zabiegu?

Twój lekarz, w zależności od wybranego dla Ciebie rodzaju terapii, udzieli Ci niezbędnych wskazówek, jak postepować po zabiegu.

Wykonanie zabiegu

Zabieg należy poprzedzić rozomową z posiadającym certyfikat kwalifikacji lekarzem, który wyjaśni jaka terapia jest dla Ciebie właściwa i bezpieczna oraz jakie z niej będą wynikały korzysći.

Czy po zabiegu mogą wystąpić działania niepożądane?

Jak każdy zabieg, także iniekcje Succeev mogą powodwać działania niepożądane. Twój lekarz powinien poinformować Cię o nich przed zabiegiem.

  • Wśród zgłaszanych przez pacjentów problemów pozabiegowych występują: reakcje zapalne, zaczerwienienie, obrzęk, pojawienie się opryszczki, z towarzyszącym swędzeniem lub bólem. Na ogół, po upływie kilku dni, dolegliwości te ustępują.
  • Może też wystąpić niewielkie krwawienie, szczególnie u pacjentów mających problemy z krzepilowścią krwi. Zdarzyć się też może wystąpienie w miejscu wstrzyknięcia zgrubienia lub grudki, zmiana kolorytu skóry.
  • Może pojawić się reakcja alergiczna na któryś ze składników preparatu, w szczególności na hialuronian sodu.

O wszystkich działaniach niepożądanych, które utrzymują się dłużej niż tydzień należy poinformować lekarza.

Na przekór upływowi czasu

Upływ czasu wpisany jest w nasze życie i rysuje się na naszych twarzach. Możemy go zauważyć nawet w wieku dwudziestu kilku lat. Wtedy na skórze pojawiają się pierwsze delikatne zmarszczki, plamy po słonecznych kąpielach i inne defekty. Choć nadal świetnie się czujemy, z wiekiem kondycja naszej skóry ulega osłabieniu i wymaga regeneracji.

Czy wiesz co jest Ci potrzebne?

W zawrotnym tempie przybywa wiedzy o możliwościach nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetyczne.Preparaty aplikowane pacjentom uwzględniają najnowsze technologie. Pozwalają one odzyskać utraconą objętość skóry, przywrócić właściwe proporcje, zlikwidować bruzdy, zmarszczki, poprawić owal twarzy.

Odmień swój wygląd

Wybór terapii i jej efekty uzależnione są od Twojego wieku i potrzeb skóry. Najlepiej oceni to lekarz wybierając te zabiegi medycyny estetycznej, które przyniosą Twojej skórze spektakularne efekty. Jeśli zależy Ci na dłużej utrzymującym się efekcie zabiegu, skorzystaj z dostępnej obecnie i sprawdzonej metody przy użyciu preparatów firmy Sanofi-Aventis.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Preparatem będącym efektem prac naukowców Działu Medycyny Estetycznej Sanofi-Aventis, światowego lidera branży farmaceutycznej, jest SUCCEEV. Zaufaj nauce, udowodnionemu bezpieczeństwu, profesjonalizmowi i lekarzom przez nas przeszkolonym.

 

 

Jesteś tutaj: Home ZABIEGI Wypełnianie zmarszczek Succeev