Wypełnianie zmarszczek Bydgoszcz – zabieg Surgiderm na bazie kwasu hialuronowego

 

 SURGIDERM® to gama produktów stabilizowanego kwasu hialuronowego pochodzenia syntetycznego do wypełniania zmarszczek. Wyróżnia je nowa technologia polegająca na bardziej efektywnym procesie stabilizacji (cross-linking) opatentowanym przez Laboratorium CORNEAL?, gdzie wszystkie połączenia są efektywne i tworzą razem strukturę trójwymiarową. Dzięki temu preparaty SURGIDERM? są wyjątkowo trwałe, bardzo wydajne i łatwe w iniekcji.
SURGIDERM® to wiskoelastyczny, przezroczysty żel kwasu hialuronowego umieszczony w gotowej do użycia strzykawce. Jest on dostępny w dwóch stężeniach 18mg/g i 24mg/g używanych w zależności od natury zmarszczek poddawanych korekcji.

W skład gamy SURGIDERM® wchodzą następujące produkty:

  • SURGIDERM® 18 - to implant o stężeniu kwasu hialuronowego 18 mg/g charakteryzujący się największą płynnością i jest przeznaczony do korekcji płytkich zmarszczek typu "kurze łapki" oraz zmarszczek wokół ust typu "palacza" i "śmiechu". Można go stosować po korekcji botoksem.
   Wstrzykiwany jest w powierzchowną warstwę skóry właściwej cienką, dołączoną do opakowania igłą 30G1/2.
   Dostępny w opakowaniu: 2 strzykawki po 0,8 ml.

  • SURGIDERM® 30 - to implant o stężeniu kwasu hialuronowego 24mg/g charakteryzujący się dużą gęstością. Stosuje się go do wypełniania głębokich fałd na skórze, modelowania kości policzkowych i zwiększania objętości.
   Wstrzykiwany jest w głębszą warstwę skóry właściwej igłą 27G1/2 dołączoną do opakowania.
   Idealny dla lekarzy pracujących z "gęstymi" implantami.
   Dostępny w opakowaniu: 2 strzykawki po 0,8 ml.

  • SURGIDERM® 24 XP - to dość gęsty implant o stężeniu kwasu hialuronowego 24mg/g. Przeznaczony do korekcji średnich fałd na skórze, może być również używany do podkreślenia konturu warg. Preparat bardzo łatwy w iniekcji, idealny dla lekarzy zaczynających wstrzykiwanie implantów.
   Wstrzykiwany jest w środkową i powierzchowną warstwę skóry właściwej najcieńszą igłą 30G1/2 dołączoną do opakowania.
   Dostępny w dwóch objętościach: 2 strzykawki po 0,8 ml i 1 strzykawka po 0,4 ml( do retuszy i ewentualnych testów).

 • SURGIDERM® 30 XP - to implant o stężeniu kwasu hialuronowego 24mg/g charakteryzujący się dużą gęstością, ale zarazem wysoką jednorodnością i plastycznością. Jest również bardzo łatwy w użyciu i daje bardzo trwałe efekty. Zalecany do korekcji średnich i głębokich fałd na skórze, modelowania kości policzkowych, jak i zwiększania objętości i podkreślenia konturu warg. Nadaje się również znakomicie do wygładzania ( technika nappage).
  Wstrzykuję się go w średnią / głęboką warstwę skóry igłą 30G1/2 dołączoną do opakowania.
  Dostępny w opakowaniu: 2 strzykawki po 0,8 ml.

Cała gama produktów SURGIDERM® spełnia wszystkie europejskie i światowe standardy odnośnie bezpieczeństwa i gwarantuje najlepszą wydajność.

Jesteś tutaj: Home ZABIEGI Wypełnianie zmarszczek Surgiderm