Zaufali nam

Anja Rubik

Esteticmed jest miejscem, które polecam wspólnie z moją mamą. Kiedyś, gdy przyjechałam do rodziców zmęczona po pokazach i podróży, skorzystałam z usług tej kliniki.

Doceniając profesjonalizm pani doktor Wnuk - Bieńkowskiej i personelu, miłą atmosferę panującą w klinice, pozwalającą na całkowity relaks, namówiłam mamę na wizytę w Esteticmed.pl.

Mama była bardzo zadowolona z zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych i nadal zamierza z nich korzystać. Ja również ilekroć będę wpadać do kraju i odwiedzę rodziców, chętnie skorzystam z zabiegów odżywczo-relaksacyjnych w Esteticmed.pl

Anja Rubik z mamą

 

dr n. med. Marcin Bieńkowski ESTETICMED.PL

Magda Idzik

Kocham śpiew, uwielbiam teatr i jego atmosferę, mobilizującą tremę przed spektaklem, a nawet uczucie zmęczenia po nim. Dzięki mojej pracy każdego dnia na chwilę mogę stać się kimś innym –  Carmen z Sewilli, Cherubinem z Wesela Figara.

Pomaga mi w tym mój profesjonalizm, a także charakteryzacja. Niestety – ciężki teatralny makijaż bardzo obciąża skórę i włosy. Lubię wtedy przyjechać do kliniki Esteticmed.pl na serię odprężających zabiegów, odżywić i nawilżyć skórę, zrelaksować się w przyjemnej atmosferze. Odnowiona i pełna energii wracam na scenę i bez obaw oddaję się w ręce charakteryzatorek. Znów mogę być Jadwigą ze Strasznego Dworu, czy Maddaleną z Rigoletto.

 

dr n. med. Marcin Bieńkowski ESTETICMED.PL

Anna Kolisz

Nowoczesna kobieta powinna szczególnie dbać o siebie. Świadomość dobrego wyglądu sprawia, że czuje się pewnie, a to niezwykle ważne również w kontaktach biznesowych.

Doskonale wiedzą o tym eksperci kliniki Esteticmed.pl. Zaufałam ich wiedzy i doświadczeniu - zawsze idealnie dobrane przez dr Ilonę Wnuk-Bieńkowską lub dr Marcina Bieńkowskiego zabiegi pomagają odżywić i nawilżyć skórę, a dzięki temu delikatnie i całkowicie naturalnie cofnąć wskazówki zegara. Doceniam też atmosferę tego miejsca, w którym mogę się odprężyć po ciężkim dniu pracy.

 

 

dr n. med. Marcin Bieńkowski ESTETICMED.PL

Jesteś tutaj: Home Zaufali nam