Skip to main content

Laser Enlighten – nowoczesny sposób na odmładzanie twarzy

Opis dla: Laser Enlighten – nowoczesny sposób na odmładzanie twarzy

odmładzanie twarzy laserem EnlightenTM triplex – co je wyróżnia?

Laser EnlightenTM triplex to nowoczesne urządzenie amerykańskiej firmy Cutera® o niezwykle wszechstronnym działaniu. Na czym polega jego przewaga nad innymi tego typu urządzeniami dostępnymi na rynku? Laser Enlighten pozwala na dowolne ustawienie parametrów – to zarówno laser nano-, jak i pikosekundowy, z możliwością wyboru aż trzech długości wiązki. Wśród dostępnych opcji znajduje się nie tylko ustawienie mocy urządzenia, lecz także trybu pracy – klasycznego lub frakcyjnego. Każdy z parametrów dobiera się osobno, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, dlatego w rękach doświadczonych ekspertów takie urządzenie pozwala na osiągnięcie optymalnych rezultatów, m.in. ujędrniania skóry i odmładzania twarzy.

odmładzanie twarzy urządzeniem Cutera® Enlighten – jak to działa?

Z pomocą lasera Enlighten możliwa jest likwidacja oznak starzenia tkanki na wielu poziomach, w tym:

  • ujędrnianie twarzy – wiązka lasera stymuluje tkankę do regeneracji, zwalczając tym samym jej wiotkość,
  • poprawa napięcia i elastyczności skóry – wszystko dzięki pobudzaniu powstawania nowych włókien kolagenu i elastyny, dwóch białek odpowiedzialnych za jej młody wygląd,
  • zniwelowanie skutków fotostarzenia – zarówno łagodnych, jak i bardziej nasilonych,
  • usunięcie przebarwień wywołanych nie tyko wpływem słońca, lecz także starzeniem tkanki i działaniem hormonów, w tym melasmy.
  • W przypadku wiotkości tkanki zaleca się wykonanie procedury Pico MLA, czyli terapii soczewką frakcyjną (ang. Micro Lens Array). Zastosowanie specjalnego typu soczewki pozwala jednocześnie zwiększyć głębokość zabiegu i zmniejszyć jego inwazyjność. Pierwsze efekty przebudowy i regeneracji tkanki widoczne są już po kilku tygodniach od przeprowadzenia procedury. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie serii ok. 2-6 zabiegów odmładzania twarzy w odstępach 3-4 tygodni. Gojenie tkanki trwa zwykle 2-4 dni.
    Do usunięcia zmian pigmentacyjnych zaleca się przeprowadzenie zabiegu opartego o technologię Pico GENESIS, która pozwala na wykonanie procedury niewymagającej okresu rekonwalescencji. Bardzo dobre efekty można osiągnąć, powtarzając zabieg co ok. 2-3 tygodnie aż do wyrównania kolorytu skóry. Rezultat jest długotrwały, jednak w przypadku zmian o charakterze przewlekłym warto powtarzać procedurę ok. 1-2 razy w roku. Niezbędna jest również całoroczna ochrona przed promieniowaniem UV.

Laserowa metoda odmładzania twarzy urządzeniem EnlightenTM triplex jest nie tylko niezwykle skuteczna, lecz także mało inwazyjna. Jednak, aby w pełni wykorzystać możliwości lasera, musi on być stosowany przez doświadczonego specjalistę. Chcesz na powrót widzieć w lustrze gładką i jędrną skórę twarzy? Zapisz się na zabieg EnlightenTM triplex do Bieńkowscy Clinic i ciesz się spektakularnymi efektami zabiegu!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-