Skip to main content

Laser Genesis V – rozjaśnia przebarwienia różnego pochodzenia. Co warto o nim wiedzieć?

Opis dla: Laser Genesis V – rozjaśnia przebarwienia różnego pochodzenia. Co w…

Przebarwienia to uszkodzenia skóry, które pojawiają się nagle i niespodziewanie. Plamy na skórze dla wielu osób stanowią defekt estetyczny, którego niezwykle trudno jest się pozbyć. Laser Genesis V to przełom w nieablacyjnych zabiegach na przebarwienia. W krótkim czasie pozwala uzyskać jednolitą, jasną i zdrowo wyglądającą cerę. Sprawdza się w usuwaniu przebarwień o różnym podłożu – minimalizuje zarówno skutki starzenia się skóry, jak i fotouszkodzeń. Szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się przebarwień? Wypróbuj laser Genesis!

Jak działa laser Genesis?

Laser Genesis dostarcza do skóry energię pod postacią mikroimpulsów wiązki lasera, która delikatnie podgrzewa tkankę i stymuluje naturalne procesy w skórze – prowadzi do przemodelowania kolagenu, co powoduje wygładzenie zmarszczek oraz redukcję przebarwień. Innowacyjne urządzenie zmniejsza także zaczerwienienie twarzy poprzez odbudowę i wzmocnienie mikronaczyń w skórze. Swoje niezwykłe właściwości laser Genesis zawdzięcza innowacyjnemu połączeniu dwóch długości lasera w jednym urządzeniu – 532 nm i 1064 nm. Dlatego już po pierwszym zabiegu widoczne są wyraźne efekty. Natomiast po przeprowadzeniu zalecanej serii zabiegów, można cieszyć się maksymalnymi rezultatami. 

Laser Genesis skutecznie usuwa:

  • rozproszone zaczerwienienia,
  • rumień napadowy,
  • drobne zmarszczki,
  • blizny różnego pochodzenia, w tym blizny potrądzikowe,
  • poszerzone pory,
  • przebarwienia, 
  • nierównomierny koloryt skóry,
  • inne niedoskonałości skóry.

usuwanie przebarwień laserem Genesis

Co ciekawe, zabieg laserem Genesis można wykonywać przez okrągły rok, niezależnie od pory roku, nasłonecznienia czy koloru skóry. Innowacyjny laser Genesis emituje dwa rodzaje fali, które mają różne zastosowanie:

  • wiązka o długości 1064 nm – stymuluje przebudowę kolagenu w skórze, prowadząc do wygładzenia zmarszczek oraz redukcji przebarwień,
  • wiązka o długości 532 nm – wpływa na drobne naczynia krwionośne w skórze i usuwa rumień oraz zaczerwienienie twarzy.

Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii dwóch długości fali, oprócz redukcji przebarwień, można dzięki laserowi Genesis osiągnąć dużo więcej niż za pomocą podobnych urządzeń innych producentów. Skóra po zabiegu staje się mniej podatna na zaczerwienienia i wyraźnie wygładzona, a poszerzone pory zostają obkurczone. Zabieg wykonuje się nie tylko na twarzy, szyi i dekolcie, ale również na innych obszarach ciała, na których występują objawy fotostarzenia, rumień, drobne zmarszczki czy blizny.

Laserowe usuwanie przebarwień – rezultaty 

Laserowe usuwanie przebarwień za pomocą lasera Genesis jest praktycznie bezbolesne – podczas jego trwania odczuwane jest jedynie delikatne rozgrzewanie skóry. Usuwanie przebarwień laserem Genesis jest nieinwazyjne, jednak bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić na skórze delikatne zaczerwienienia, które znikają po kilku godzinach. Po kuracji można nakładać na skórę makijaż i od razu wrócić do wykonywania codziennych czynności. Jedyne o czym trzeba szczególnie pamiętać, to stosowanie kremów z filtrem.

Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów najczęściej zaleca się od 4 do 6 sesji laserem Genesis. Efekty laseroterapii narastają stopniowo wraz z upływem czasu. Po zakończeniu kuracji (po ostatnim zabiegu z serii) można zaobserwować optymalne rezultaty, które utrzymują się przez kilka miesięcy. Aby podtrzymać efekty laseroterapii, zaleca się powtarzanie zabiegów co kilka miesięcy. 
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat profesjonalnych zabiegów odmładzających i redukujących przebarwienia? Wejdź na stronę Bieńkowscy Clinic i poznaj więcej skutecznych terapii!

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-