Skip to main content
Lifting na miarę – potęga systemu Attiva

Lifting na miarę – potęga systemu Attiva

Opis dla: Lifting na miarę – potęga systemu Attiva

Współczesne metody medycyny estetycznej są bardzo różnorodne. W drodze do uzyskania młodego wyglądu skóry, można spotkać się z całym wachlarzem możliwości. Innowacyjne rozwiązania pozwalają na skuteczną i szybką walkę z takimi niedoskonałościami, jak zmarszczki, blizny, cellulit czy rozstępy. Zabiegi lecznicze z użyciem urządzenia o nazwie attiva, którego działanie opiera się na wykorzystaniu fal radiowych RF, mogą więc radykalnie zmienić wygląd i poprawić prezencję. Nowoczesny lifting jest wyjątkowo skuteczny, a łagodny okres rekonwalescencji zamyka się w krótkim czasie. To dlatego metoda ta cieszy się ogromną i ciągle rosnącą popularnością na całym świecie. Poznaj tajemnice działania tego intrygującego sprzętu i zobacz, na jakie rezultaty można liczyć!

Jak działa system Attiva?

System attiva funkcjonuje w oparciu o wykorzystanie fal radiowych RF. Urządzenie, za pomocą mikrosondy, emituje pole elektromagnetyczne, które przyczynia się do tego, że dipole wody w tkankach wprawiane są w drgania oscylacyjne. Tarcie dipoli powoduje wzrost temperatury skóry właściwej od 50 do 65 stopni Celsjusza, co przyczynia się do skrócenia włókien kolagenowych, wzrostu napięcia, a także obkurczenia skóry. Innowacyjny lifting jest intensywnym bodźcem do produkcji nowego kolagenu. Za sprawą podwyższonej temperatury, możliwe jest zredukowanie całej gamy niedoskonałości skóry. Spektakularne efekty widoczne są już po jednym zabiegu, choć czasem, dla zwiększenia poziomu zadowolenia z rezultatów końcowych, niezbędne jest powtórzenie czynności po kilku miesiącach.

Czy zabieg urządzeniem attiva wymaga szczególnego przygotowania się?

Ważne, żeby na siedem dni przed podjęciem leczenia nie stosować leków przeciwbólowych oraz przeciwzapalnych, ze względu na ryzyko siniaków oraz krwawienia. Bezpieczny lifting i efektywna rewitalizacja, za pomocą urządzenia attiva, wymaga również tego, żeby na tydzień przed planowaną terapią nie używać żadnych preparatów złuszczających skórę.

zmarszczki, cellulit, rozstępy, blizny i redukcja tkanki tłuszczowej – efekty

Lifting systemem attiva to odmładzanie, które jest dokładnie wymierzone w rodzaj, a także obszar niedoskonałości. Eksperci z naszej kliniki dostosowują intensywność leczenia do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów. Jeśli więc zależy Ci na krótszym okresie rekonwalescencji, nasz lekarz dobierze dla Ciebie natężenie fal w taki sposób, żeby powrót do zdrowia nastąpił niezwłocznie. W takim przypadku zabieg trzeba będzie powtarzać wielokrotnie. Natomiast, jeżeli możesz pozwolić sobie na kilka dni wolnych, specjalista może zintensyfikować terapię tak, żeby wystarczyły 1-2 sesje, w odstępach paru miesięcy. zmarszczki wokół oczu, w wyniku tego rodzaju leczenia, zostają znacznie spłycone, następuje podniesienie owalu twarzy, a drugi podbródek jest zredukowany. Poza tym, spektakularnych efektów możesz spodziewać się w odniesieniu do zmniejszenia widoczności cellulitu, rozstępów oraz blizn. Odmładzanie i redukcja tkanki tłuszczowej, dzięki tej nowoczesnej metodzie, przebiega w błyskawicznym tempie, od 4 do 12 tygodni po pierwszej sesji.

Jak długo trwa zabieg z użyciem systemu attiva i rekonwalescencja?

Lifting nie musi wiązać się z długim, skomplikowanym zabiegiem oraz powolnym powrotem do zdrowia. System attiva to trwająca zaledwie 45-90 minut wizyta, z 2-3 dniowym okresem rekonwalescencji! Leczenie przebiega więc w ekspresowym tempie i komfortowych warunkach.

Lifting systemem attiva – dowiedz się więcej na temat jego przebiegu i zapisz się na wizytę już dziś

 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-