Skip to main content
Lifting twarzy bez skalpela – radiofrekwencja RF

Lifting twarzy bez skalpela – radiofrekwencja RF

Opis dla: Lifting twarzy bez skalpela – radiofrekwencja RF

Starzejemy się – to niezaprzeczalny fakt. Z wiekiem nasza skóra traci umiejętności wiązania wody, a co za tym idzie, pojawiają się zmarszczki, twarz traci swój dawny owal, ciało staje się wiotkie. Walka z czasem jest niestety bardzo nierówna i choć się staramy – uprawiamy sporty, stosujemy zdrowe diety – to czas płynie nieubłaganie. Lifting RF jest jedną z najnowocześniejszych metod odmładzania nie tylko twarzy, lecz także całego ciała. Z jego pomocą można osiągnąć naprawdę wiele, ponieważ działanie jest niezwykle wszechstronne. Dowiedz się więcej na temat tej nowoczesnej i skutecznej metody!

Czym jest Lifting RF?

Radiofrekwencja pelleve® to nowoczesny zabieg z wykorzystaniem fal radiowych. To nieinwazyjna i bezpieczna metoda liftingu zarówno twarzy, jak i ciała. Fale radiowe są wykorzystywane w niezwykle wysokiej częstotliwości, co decyduje o tak dużej skuteczności zabiegu. Ciepło, które zostało wytworzone przez urządzenie, nie uszkadza naskórka, a jedynie podgrzewa skórę, czego efektem jest stymulacja fibroblastów, produkujących nowe włókna kolagenowe. Ponadto, już istniejące włókna zostają z powodzeniem obkurczone. Metoda jest bezpieczna i należy do tzw. liftingów bez użycia skalpela.

Obszary zabiegowe i efekty Liftingu RF

Ze względu na najnowocześniejszą technologię, wykorzystywaną w trakcie zabiegów, można uznać procedurę za niezwykle wszechstronną. Przy pomocy takiego liftingu odmładza się nie tylko twarz, lecz także ciało.

Twarz:

  • poprawa owalu,
  • uelastycznienie skóry twarzy, szyi i dekoltu,
  • zniwelowanie drugiego podbródka – to niezwykle skuteczna metoda, polecana osobom borykającymi się z problemem tzw. ,,drugiej brody”.
  • zmniejszenie woreczków tłuszczowych pod oczami,
  • korekta bruzd nosowo-wargowych,
  • uniesienie opadających powiek,
  • korekta opadających kącików ust,
  • wygładzenie zmarszczek powierzchniowych na całej twarzy,
  • redukcja tzw. ,,chomików”.

Ciało:

  • zabieg może być przeprowadzony na wszystkich partiach ciała. Nowoczesna technologia, wykorzystana w urządzeniu, pozwala nawet na lifting okolic intymnych – tłumaczą specjaliści z naszych klinik, zlokalizowanych w Bydgoszczy i Częstochowie. Zadaniem terapii na ciało jest przede wszystkim silne ujędrnienie jego wybranych partii. Z powodzeniem można zastosować zabieg na: brzuch, pośladki, ramiona, uda czy piersi. W efekcie otrzymamy o kilka lat młodszą, jędrną i elastyczną skórę.

Radiofrekwencja RF – ile zabiegów należy wykonać i kiedy pojawią się efekty?

Wszystko jest kwestią indywidualną – ilość zabiegów jest zwykle uzależniona od stopnia zaawansowania problemu, a także obszaru zabiegowego. Zazwyczaj poleca się jednak wykonanie 2-4 zabiegów, w odstępach co 30 dni. Produkcja nowego kolagenu rozpoczyna się w przeciągu miesiąca od wykonania pierwszego zabiegu i może trwać nawet pół roku. Po takim czasie można więc stuprocentowo ocenić efekty. Pierwsze rezultaty widać bezpośrednio po zabiegu, jednak na pełne efekty musimy poczekać kilka miesięcy.

Radiofrekwencja RF w BienkowscyClinic – umów się na zabieg już dziś!

 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-