Skip to main content

Lipofilling twarzy – skuteczne i bezpieczne wypełnianie zmarszczek

Opis dla: Lipofilling twarzy – skuteczne i bezpieczne wypełnianie zmars…

Starzenie skóry to naturalny i nieuchronny proces, który dotyka każdego z nas. Proces ten rozpoczyna się zwykle około 25. roku życia. Wtedy skóra staje się bardziej wiotka, traci swoją gęstość, napięcie, owal twarzy przestaje być już tak wyraźny jak kiedyś, tworzą się mniej lub bardziej widoczne zmarszczki… Brzmi znajomo? Warto podkreślić, że nawet codzienna pielęgnacja nie jest w stanie zatrzymać tych procesów, o czym wie chyba każda kobieta. Regularne stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych i ujędrniających jest jak najbardziej wskazane, jednak skóra może wchłonąć jedynie ok. 3% kremów. Inaczej jest z nowoczesnym zabiegiem lipofillingu twarzy, który potrafi przywrócić nam młodzieńczy blask i piękny wygląd. Dowiedz się więcej!

Lipofilling twarzy – wypełnianie zmarszczek własnym tłuszczem

Zabieg polega na wypełnieniu obszaru zabiegowego własnym tłuszczem pacjenta. Nie jest to jednak tak banalne, jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim tłuszcz musi być odpowiednio przygotowany, czyli oczyszczony z niepotrzebnych substancji. Tłuszcz jest bogaty w drogocenne komórki macierzyste, które okazują się zbawienne w terapiach przeciwzmarszczkowych. Po takim zabiegu następuje silna regeneracja i biorewitalizacja tkanek, a ponadto wypełniają się istniejące w skórze ubytki.

Wypełnianie zmarszczek tłuszczem – 100% bezpieczeństwa

Metoda lipofillingu jest niezwykle popularna i cieszy się bardzo dobrymi opiniami pacjentów. Dzieje się tak nie tylko ze względu na dobre efekty, lecz także stuprocentowe bezpieczeństwo. Własny tłuszcz jest materiałem w 100% biokompatybilnym z organizmem – pobrany od pacjenta i odpowiednio przygotowany nie jest toksyczny, nie uczula i nie powoduje efektów ubocznych. To ułatwienie dla osób skłonnych do alergii, uczulonych na inne, syntetyczne wypełniacze lub po prostu takich, które boją się wszelkiego rodzaju zabiegów estetycznych. Eliminacja powikłań jest niezwykle przekonującym pacjentów czynnikiem, toteż często decydują się na tego typu zabiegi – tłumaczą nasi specjaliści z Kliniki Bieńkowscy, zlokalizowanej w Bydgoszczy.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Lipofillingu?

Metoda ta jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy nie są zadowoleni z wyglądu swojej twarzy. Nie jest to jedynie sposób wypełniania zmarszczek, ma wszechstronne i kompleksowe zastosowanie. Oto najważniejsze efekty lipofillingu twarzy.

  1. Doskonale wypełnia ubytki w objętości policzków.
  2. Przywraca elastyczność skórze, minimalizując jej wiotkość.
  3. Przyczynia się do zregenerowania fotouszkodzeń.
  4. Nadaje twarzy piękny, regularny owal.
  5. Z powodzeniem wypełnia blizny pooperacyjne.
  6. Wygładza fałdy nosowo-wargowe i dolinę łez.
  7. Radzi sobie z bliznami zanikowymi, np. takimi po oparzeniach i trądziku.
  8. Przywraca piękny wygląd skóry i odmładza.
Lipofilling – dowiedz się więcej o zabiegu i zapisz się na wizytę już dziś – bienkowscy Clinic Bydgoszcz Częstochowa zaprasza!

 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-