Skip to main content
Lipoliza iniekcyjna – nowoczesny sposób na piękną sylwetkę

Lipoliza iniekcyjna – nowoczesny sposób na piękną sylwetkę

Opis dla: Lipoliza iniekcyjna – nowoczesny sposób na piękną sylwetkę

Nadmiar tkanki tłuszczowej w niektórych partiach ciała jest bardzo trudny do usunięcia. W niektórych przypadkach odpowiednio skomponowana dieta oraz regularne ćwiczenia mogą okazać się niewystarczające. Do najbardziej problematycznych obszarów należy brzuch, uda, biodra, podbródek. Wiele osób poszukuje alternatywnych sposobów na redukcję tkanki tłuszczowej, ale obawia się interwencji chirurgicznej. Specjaliści z naszej kliniki oferują nowoczesną i małoinwazyjną metodę usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej, lipolizę iniekcyjną.

Na czym polega lipoterapia iniekcyjna?

Lipoterapia iniekcyjna jest doskonałą alternatywą dla chirurgicznego usuwania tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na wstrzyknięciu specjalnie opracowanej mieszanki fosfolipidów soi oraz deoksycholanu sodu w obszar zabiegowy. Innowacyjna formuła preparatu przenika do wnętrza komórek tłuszczowych, uszkadzając ich strukturę. Optymalne efekty zazwyczaj można osiągnąć po 2-3 zabiegach, ale ostateczny rezultat jest zależny od grubości tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna wpływa także na redukcję cellulitu oraz ujędrnienie skóry w miejscu zabiegowym. Warto jednak pamiętać, że lipoterapia iniekcyjna nie jest przeznaczona dla osób bardzo otyłych, ponieważ podczas jednego zabiegu nie można podawać zbyt dużej ilości preparatu. Lipoliza iniekcyjna jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na bezpiecznej redukcji tkanki tłuszczowej z problematycznych partii ciała.

Dla kogo lipoliza iniekcyjna?

Z nowoczesnego zabiegu lipolizy iniekcyjnej mogą skorzystać osoby, które chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka, brzucha, pośladków, karku, pleców, rąk, kolan, bez interwencji chirurgicznej. Nowoczesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej jest małoinwazyjna i nie wymaga rekonwalescencji, zazwyczaj pacjenci mogą wrócić do codziennych aktywności nawet po godzinie od wykonanego zabiegu. Przed przeprowadzeniem lipolizy iniekcyjnej niezbędnej jest konsultacja lekarska w naszej klinice w celu omówienia szczegółów zabiegu oraz wykluczenia przeciwwskazań, do których należą:

  • padaczka,
  • niewydolność wątroby,
  • niewydolność nerek,
  • zaburzenia krzepliwości krwi,
  • nadmierna otyłość,
  • infekcje w obszarze zabiegowym,
  • uczulenie na składniki preparatu,
  • ciąża,
  • karmienie piersią.

Lipoliza iniekcyjna – co warto wiedzieć?

Preparat zawierający fosfolipidy soi oraz deoksycholan sodu nie może być podawany w zbyt dużej ilości, dlatego zazwyczaj konieczne jest przeprowadzenie od 2 do 3 zabiegów. Pierwsze efekty widoczne są po około trzech tygodniach, a właściwe rezultaty można dostrzec po zakończeniu terapii. Po zabiegu mogą pojawić się dolegliwości bólowe, obrzęk, zaczerwienienie, które zwykle mijają samoistnie po kilku dniach. Warto również pamiętać o pielęgnacji odpowiednio dobranymi dermokosmetykami, polecanymi przez lekarza specjalistę. W celu przyspieszenia efektów redukcji tkanki tłuszczowej zalecane jest regularne stosowanie drenażu limfatycznego w gabinecie masażu.

Dlaczego warto rozważyć lipoterapię iniekcyjną?

Lipoterapia iniekcyjna jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które pomimo przestrzegania diety i regularnych ćwiczeń nie mogą pozbyć się tkanki tłuszczowej z okolic podbródka, brzucha, ud czy pośladków. Zabieg wyróżnia się wysoką efektywnością, niewielką inwazyjnością oraz minimalnym ryzykiem powikłań. Lipoterapia iniekcyjna umożliwia pozbycie się podwójnego podbródka, a także zmniejszyć obwód ud, brzucha czy pośladków nawet o 5 cm. Lipoliza iniekcyjna jest praktycznie bezbolesna i nie wymaga okresu rekonwalescencji, a dodatkowo pozwala ujędrnić i wygładzić skórę, a w przypadku przeprowadzania zabiegu w okolicach brzucha, ud czy pośladków również redukcję cellulitu.

Lipoliza iniekcyjna – tutaj znajdziesz więcej informacji na temat nowoczesnej metody redukcji tkanki tłuszczowej.  Skontaktuj się z naszymi specjalistami i umów się na konsultację.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-