Skip to main content
Liposukcja infradźwiękowa, czyli nieinwazyjne leczenie ginekomastii

Liposukcja infradźwiękowa, czyli nieinwazyjne leczenie ginekomastii

Opis dla: Liposukcja infradźwiękowa, czyli nieinwazyjne leczenie ginekomastii

ginekomastia to przerost jednej lub dwóch piersi u mężczyzn. Występuje już u chłopców w młodym wieku, przez co stanowi bardzo duży kompleks. Również u mężczyzn w dorosłym życiu potrafi utrudniać bliskie relacje oraz obniżać poczucie własnej wartości. Co zrobić, aby pozbyć się piersi? Należy uświadomić sobie, że ćwiczenia i dieta nie są w stanie pomóc. Może to zrobić jedynie chirurgia estetyczna. Nasze Kliniki posiadają jedno z najlepszych urządzeń w walce z ginekomastią. Nutacyjna liposukcja infradźwiękowa (N.I.L.) to rewolucyjny zabieg, który w bezpieczny i skuteczny sposób przywraca mężczyznom wiarę w swój atrakcyjny wygląd.

Na czym polega zabieg N.I.L.?

Nutacyjna liposukcja infradźwiękowa jest uważana przez ekspertów za najbardziej skuteczną i precyzyjną metodę odsysania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jej sekret tkwi w pneumatycznej głowicy LIPOMATIC, która po wprowadzeniu kaniuli pod skórę bardzo delikatnie, szybko i przede wszystkim mało inwazyjnie odsysa tłuszcz. Dzięki temu pobrane komórki mogą zostać wykorzystane do powiększenia innych partii ciała. Jednak to, co powinno najbardziej mężczyzn interesować w tej metodzie leczenia ginekomastii to fakt, że ciało po zabiegu jest gładkie. Kaniula równomiernie odsysa tłuszcz, dzięki czemu nie powstają nierówności. Co więcej, zabieg N.I.L. trwa znacznie krócej niż tradycyjna liposukcja. Czas powrotu do zdrowia również jest skrócony, po zabiegu nie ma ryzyka pojawienia się siniaków, obrzęków czy krwiaków.

Moc wibracji w jednym urządzeniu

Działanie nutacyjnej liposukcji infradźwiękowej opiera się na technice liposukcji wibracyjnej. Oznacza to, że zabieg jest prawie bezbolesny. Drgania, które wywołuje urządzenie, pozytywnie wpływają na receptory bólowe. Wystarczy znieczulenie miejscowe, aby Pacjent mógł czuć się komfortowo podczas zabiegu. Może nawet liczyć na działanie endorfin. Ma to duży wpływ na przebieg zabiegu oraz efekty leczenia.

Przebieg zabiegu leczenia ginekomastii

Czas trwania zabiegu średnio wynosi 2 godziny, jednak trzeba wziąć pod uwagę, ile tkanki tłuszczowej lekarze będą musieli pobrać. Zwykle odsysają 1000-1500 ml. Najpierw trzeba znieczulić skórę, aby móc wykonać 3 mm otworki. Następnie pod skórę zostaje wprowadzona kaniula, która zaczyna odsysać tłuszcz. Po zakończonej liposukcji są zakładane szwy chirurgiczne oraz opatrunki. Aby leczone partie ciała mogły się wygoić, trzeba nosić specjalny pas uciskowy.

Jakich efektów można się spodziewać po leczeniu ginekomastii urządzeniem N.I.L.?

Należy jeszcze raz podkreślić, że nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach piersi u mężczyzn jest schorzeniem, którego nie da się wyleczyć ćwiczeniami czy dietą. Oznacza to, że zabieg jest konieczny. Na szczęście jego efekty są trwałe, mężczyźni nie muszą obawiać się powtórnego nagromadzenia tłuszczu w ich piersiach. Nie oznacza to jednak, że zabieg uchroni sylwetkę przed przybieraniem na wadze. O dobrą formę trzeba już zadbać samemu. Nie zmienia to jednak faktu, że ginekomastię należy leczyć. Oprócz nieestetycznego wyglądu bardzo negatywnie wpływa na stan psychiczny mężczyzn. Nie warto męczyć się z takim defektem, skoro chirurgia estetyczna daje skuteczne rozwiązanie. Nasi specjaliści od 2017 roku są pionierami w wykonywaniu zabiegu N.I.L., co daje Pacjentom gwarancję, że wyjdą z zabiegu zadowoleni.

Zapraszamy do kontaktu!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-