Skip to main content
Nieinwazyjne zabiegi dla kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią polecane przez naszych ekspertów

Nieinwazyjne zabiegi dla kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią polecane przez naszych ekspertów

Opis dla: Nieinwazyjne zabiegi dla kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersi…

Wiele kobiet w ciąży lub karmiących piersią nie chce rezygnować z medycyny estetycznej. Mimo że ten szczególny moment w życiu pacjentek wyklucza je z możliwości skorzystania z pełnej oferty zabiegów, nie oznacza to, że nie mogą w żaden sposób o siebie zadbać. Sprawdź, jakie zabiegi dla kobiet w ciąży i okresie laktacji są bezpieczne oraz wysoce efektywne.

infuzja tlenowa Intraceuticals – zabieg bezpieczny dla ciężarnych pacjentek i mam karmiących piersią

Infuzja tlenowa Intraceuticals to zabieg charakteryzujący się wysokim profilem bezpieczeństwa, dzięki któremu można dogłębnie nawilżyć i odmłodzić skórę twarzy. To terapia całkowicie bezpieczna dla przyszłej mamy i dziecka. Aplikacja czystego tlenu z kwasem hialuronowym i składnikami aktywnymi jest w 100% bezbolesna. Kwasowi hialuronowemu mogą towarzyszyć witaminy A, E i C, aloes, prowitamina B5, oleje roślinne, siarczan dekstranu. Zabieg nie powoduje żadnych niepożądanych efektów, jest bardzo przyjemny i nie wymaga szczególnych przygotowań ani nie wiąże się z okresem rekonwalescencji.

infuzja tlenowa Intraceuticals – efekty naprawdę Cię zaskoczą

Dzięki infuzji tlenowej możesz pozbyć się oznak zmęczenia, odświeżyć wygląd i wygładzić skórę. Bezpośrednio po sesji zabiegowej:

 • poprawia się napięcie skóry,
 • kontury twarzy są wyraźniejsze,
 • zmarszczki zostają spłycone,
 • ujednolica się koloryt cery.

Dlaczego ta kuracja jest tak skuteczna? Ponieważ podczas zabiegu specjalista wykorzystuje dwie formy kwasu hialuronowego:

 • niskocząsteczkowy,
 • wielkocząsteczkowy.

Infuzja tlenowa Intraceuticals może być stosowana nie tylko na twarzy, lecz także szyi, dekolcie, a nawet dłoniach kobiety. Uzyskany efekt utrzymuje się do 14 dni. Z tego względu warto poddać się kuracji przed ważnym wydarzeniem typu baby shower, chrzciny, komunia, ślub przyjaciółki czy wystawna kolacja. Ilu sesjom należy się poddać? Dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów rekomendujemy 6 zabiegów infuzji tlenowej, wykonywanych raz w tygodniu. Jedna sesja trwa około 60 minut. Zastanawiasz się, ile kosztuje infuzja tlenowa?  W Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy cena za zabieg infuzji tlenowej Intraceuticals wynosi 600 złotych.

Endermologia LPG – nieinwazyjny lifting twarzy dla przyszłych mam

Kolejny zabieg bezpieczny dla kobiet w ciąży oraz pań karmiących piersią to endermologia. Lifting twarzy endermolift francuskiej marki LPG to całkowicie naturalna metoda mechanicznej stymulacji komórek skóry, mięśni oraz tkanki łącznej. To jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z wiotkością skóry, który nie tylko daje szybkie i trwałe efekty, lecz także znakomicie poprawia nastrój. Możliwość wyboru jednego z ponad 20 programów zabiegowych sprawia, że można zindywidualizować terapię, biorąc pod uwagę potrzeby skóry danej pacjentki.

Endermologia twarzy – bezpieczny zabieg dla kobiet w ciąży i nie tylko

Zaawansowana technologia LPG sprawia, że sesje endermologii:

 • zwiększają produkcję kolagenu i elastyny,
 • niwelują obrzęki w okolicach oczu,
 • przywracają wyraźny owal twarzy,
 • spłycają zmarszczki,
 • niwelują otłuszczenia, np. tzw. podwójny podbródek.

Dzięki kompleksowej kuracji skóra promienieje, ma zdrowy blask, odzyskuje wcześniejszą gęstość i elastyczność. Endermologia jest nieinwazyjną techniką, która skutecznie niweluje pierwsze oznaki starzenia, może stanowić uzupełnienie wielu innych zabiegów medycyny estetycznej. Jesteś ciekawa, ile kosztuje zabieg endermologii na twarz? Jedna sesja to wydatek rzędu 200 złotych, co jest bardzo przystępną ceną, biorąc pod uwagę, że oddajesz się w ręce wykwalifikowanego specjalisty, który korzysta z najnowocześniejszego sprzętu do endermologii.

Efekty zabiegu Endermologia LPG – zobacz zdjęcia:

lifting twarzy Endermologie LPG efekty Bydgoszcz, Częstochowa

 

Chcesz poprawić swój wygląd i poddać się małoinwazyjnemu zabiegowi, który jest bezpieczny dla kobiet w ciąży lub karmiących naturalnie? Skontaktuj się już dziś z naszymi doświadczonymi ekspertami z klinik w Bydgoszczy i Częstochowie poprzez formularz: https://bienkowscyclinic.pl/kontakt

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-