Skip to main content

Nowy wymiar liftingu. Gładka skóra bez zmarszczek, cellulitu i rozstępów

Opis dla: Nowy wymiar liftingu. Gładka skóra bez zmarszczek, cellulitu i rozs…

wiotka skóra, utrata jędrności, powolna zmiana owalu twarzy to procesy nieuchronne, które sprawiają, że tracimy młodzieńczy urok. Są to także zmiany, które najczęściej skłaniają panie, choć coraz częściej również panów, do wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. Właśnie tam pacjenci szukają metod na zatrzymanie upływającego czasu i poprawę kondycji skóry. Profilaktyka anti-aging cieszy się coraz większym powodzeniem. Z drugiej strony należy wspomnieć o coraz doskonalszych metodach walki z niedoskonałościami naszego ciała, z którymi prędzej czy później będziemy mieć do czynienia. Jednym z nowoczesnych zabiegów, który pomaga uporać się z cellulitem, rozstępami i ogólną utratą jędrności skóry jest attiva, bezbolesny, niewymagający rekonwalescencji, a przy tym skuteczny sposób na odmłodzenie.

Czym jest Attiva?

Wprowadzony do naszej oferty zabieg attiva to nic innego, jak bezoperacyjny, bezinwazyjny i bezpieczny lifting. Metoda jest alternatywą dla stosowanych dotychczas nici, a działa na zasadzie fal radiowych monopolarnych i bipolarnych wnikających głęboko w skórę. Zastosowana nowoczesna technologia pozwala ujędrniać skórę od wewnątrz, działa zatem tam, gdzie rodzi się problem. Wysoka temperatura prowadzi do skrócenia włókien kolagenowych i fibroblastów, co skutkuje produkcją nowych włókien, a w konsekwencji prowadzi do poprawy jędrności i napięcia skóry. Jednak to nie koniec działania zabiegu attiva, ponieważ zastosowanie wyższej temperatury pozwala rozprawić się z niechcianą tkanką tłuszczową. Następuje niszczenie komórek tłuszczowych, ich rozpad i uwolnienie, a w konsekwencji wydalenie tłuszczu. Stąd też zastosowanie metody w celu eliminacji cellulitu.

Kiedy warto zastosować zabieg Attiva?

Energia fal radiowych dociera w problematyczne miejsce dzięki zastosowaniu cienkiej mikrosondy wprowadzanej pod skórę. W naszej klinice wykorzystujemy zabieg w celu zwalczania cellulitu, rozstępów, a także problemów z delikatnym, miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. attiva sprawdza się w przypadku usuwania zmian, jak:

  • rozstępy i blizny,
  • utrata owalu twarzy,
  • utrata jędrności skóry twarzy, szyi, piersi, dekoltu, ramion, brzucha, ud, pośladków, pleców,
  • nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • fotouszkodzenia skóry,
  • poporodowe zmiany w okolicy intymnej.

Zabieg pozwala poprawić kondycję skóry, podnieść opadające policzki, usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z podbródka, wyostrzyć linię żuchwy. attiva pomaga walczyć z szeroko pojętym problemem wiotczenia, powstałym nie tylko z powodu upływu czasu, lecz także na skutek przebytych ciąż.

Zalety zabiegu attiva

Już po 4-12 tygodniach możemy obserwować znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę napięcia skóry, podniesienie owalu twarzy. Zabieg trwa od 45 do 90 minut i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (nasiękowym), dzięki czemu jest bezbolesny. Pacjent może odczuwać jedynie przyjemne ciepło, może się odprężyć i odpocząć. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, jednak objawy powinny ustąpić po 24-48 godzinach. Pacjenci mogą wrócić do swoich codziennych zajęć od razu po kuracji. Zabieg attiva jest więc bezpieczny, bezbolesny, szybki, a co ważne – przynosi oczekiwane efekty.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Zanim pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu attiva, konieczne jest wykluczenie przeciwwskazań, dlatego zawsze zapraszamy na konsultację z naszymi specjalistami. Przeciwwskazania do zabiegu to przede wszystkim ciąża, nowotwory, rany, infekcje i choroby skóry, niewyrównane zaburzenia hormonalne,  implanty w okolicach zabiegowych, a także niewydolność serca, płuc czy wątroby. Zabieg będzie bezpieczny i pozwoli cieszyć się z efektów tylko wtedy, gdy poprzedzi go rzetelna informacja przekazana pacjentowi: o przeciwwskazaniach, możliwych skutkach ubocznych, a także zaleceniach przed i pozabiegowych.

Jeśli masz problem ze zwiotczałą skórą, opadającymi policzkami, drugim podbródkiem, cierpisz z powodu cellulitu czy rozstępów, zadzwoń i umów się na wizytę w naszej klinice. Zajrzyj na naszą stronę https://bienkowscyclinic.pl i dowiedz się więcej o zabiegu attiva.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-