Skip to main content

Poznaj 5 faktów o przeszczepie włosów metodą SMART GRAFT

Opis dla: Poznaj 5 faktów o przeszczepie włosów metodą SMART GRAFT

nadmierne wypadanie włosów oraz łysienie to problemy, z którymi mierzy się duża część zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Przyczyn tego stanu jest kilka – mogą mieć podłoże zdrowotne, związane ze stresem czy dietą. Na szczęście, niezależnie od przyczyny wywołującej łysienie, można je powstrzymać dzięki rewolucyjnej i skutecznej metodzie Smart Graft! Sprawdź, dlaczego warto wybrać metodę SMART i poznaj pięć najważniejszych informacji na jej temat.

Rewolucyjne podejście do przeszczepu włosów

Smart Graft nie jest jedyną dostępną metodą, dzięki której można pozbyć się problemu łysienia. Jednak ten zabieg cechuje się rewolucyjnym podejściem do problemu, co sprawia, że jest najnowocześniejszym systemem odbudowy owłosienia. Do jego stworzenia przyczynili się zarówno lekarze, jak i naukowcy oraz inżynierowie. Efekty ich pracy pozwoliły uzyskać małoinwazyjny, bezpieczny i zapewniający naturalne, długotrwałe efekty zabieg.

Zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn

Najczęstszą formą łysienia jest łysienie androgenowe, które dotyczy mężczyzn. Jednak ogólny problem nadmiernego wypadania włosów to także kwestia dotykająca kobiet. Dlatego zabieg Smart Graft przeznaczony jest dla zarówno dla pań, jak i panów, bez względu na rodzaj łysienia. Ten małoinwazyjny system odbudowy owłosienia pomoże pozbyć się kompleksów każdej osobie, która zmaga się z nimi ze względu na wypadające włosy! Co więcej, łysienie nie dotyczy jedynie włosów na głowie, lecz także tych na brodzie czy brwiach i rzęsach.

System zaawansowanego pobierania pojedynczych zespołów mieszkowych (AFUE)

Smart Graft swoją rewolucyjność zawdzięcza zaawansowanemu systemowi pobierania pojedynczych zespołów mieszkowych (AFUE). Dzięki niemu zabieg jest małoinwazyjny, skuteczny i bezpieczny. Polega na pobieraniu pojedynczych zespołów mieszkowych przy użyciu zaawansowanej i wspomaganej elektrycznie głowicy zabiegowej wyposażonej w niezwykle precyzyjny system mikroskopijnych ostrzy. Proces przeszczepu włosów można podzielić na dwa etapy. W pierwszym urządzenie Smart Graft delikatnie pobiera mikroprzeszczepy włosów z tylnej części głowy, aby w kolejnym etapie mogło dojść do ich reimplantacji w obszary dotknięte łysieniem.

Skuteczny przeszczep włosów bez użycia skalpela

Mała inwazyjność zabiegu związana jest także z brakiem konieczności użycia skalpela oraz związanych z nim szwów. Dzięki temu okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, a nie ma widocznych blizn pozabiegowych. W Bieńkowscy Clinic zabieg wykonują doświadczeni lekarze chirurdzy, dzięki którym bezpieczeństwo i profesjonalizm są na najwyższym poziomie. Pacjentowi podaje się znieczulenie miejscowe, co zmniejsza jego dyskomfort. Długość zabiegu zależy od ilości mikroprzeszczepów. Należy jednak przeznaczyć na tę metodę od 4 do 6 godzin. Precyzyjność zabiegu Smart Graft sprawia, że aż 98% przeszczepionych graftów przeżywa i długotrwale się utrzymuje.

Długotrwałe i naturalne efekty

Główną zaletą zabiegu Smart Graft jest wysoka skuteczność oraz naturalny i długotrwały efekt w postaci naturalnych, mocnych, gęstych włosów. Dzięki zaawansowanemu, zamkniętemu systemowi pobierania i nawilżania włosów zdecydowana większość mieszków przeżywa i daje satysfakcjonujące rezultaty utrzymujące się przez dłuższy czas. Należy jednak pamiętać, że rezultaty przeszczepu włosów nie są widoczne od razu, a dają się zauważyć dopiero stopniowo. Jednak wysoka skuteczność zabiegu i jego naturalny efekt są warte uzbrojenia się w cierpliwość.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-