Skip to main content

Przygotuj się na lato! Wymodeluj sylwetkę i pozbądź się cellulitu dzięki zabiegowi Cellulaze!

Opis dla: Przygotuj się na lato! Wymodeluj sylwetkę i pozbądź się cellulitu d…

Czujesz zbliżające się lato i masz wrażenie, że znowu nie zdążyłaś się odpowiednio przygotować? Przestań myśleć negatywnie i zobacz, jak wiele można zdziałać dzięki jednemu skutecznemu zabiegowi. Poznaj zalety wykonywanej z powodzeniem od lat w naszej klinice metodzie Cellulaze, która modeluje sylwetkę i skutecznie usuwa cellulit!

Czuj się dobrze w swojej skórze

Szybki rytm życia i nawał obowiązków często sprawiają, że nie ma już czasu na ćwiczenia ani wprowadzenie regularnej diety. Wynikiem tego są dodatkowe kilogramy oraz cellulit. Na szczęście dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej tych mankamentów można pozbyć się bez rygorystycznej diety czy męczących treningów. Zabieg Cellulaze określa się mianem tego dostosowanego do potrzeb kobiet XXI wieku. Dzięki niemu już podczas jednego spotkania można skutecznie pozbyć się cellulitu i poczuć się dobrze w swojej skórze!

Widoczne efekty w krótkim czasie

Dzięki Cellulaze już po jednym zabiegu widać zadowalające rezultaty w postaci usunięcia skórki pomarańczowej oraz wymodelowania sylwetki. Innowacyjne podejście do redukcji cellulitu pozwala przeprowadzić zabieg nie tylko na udach czy pośladkach, lecz także na kolanach i brzuchu. Warto też podkreślić, że skórka pomarańczowa nie jest jedynie związana z nadwagą, ale może wynikać z podłoża hormonalnego czy niewystarczającej ilości snu oraz siedzącego trybu życia. Nieważne, jaki powód stoi za Twoim cellulitem, ważne, że niezależnie od jego podłoża można go usunąć dzięki Cellulaze!

Precyzyjne działanie endolasera

Laserowa liposukcja Cellulaze to jeden z najbardziej nowatorskich technologicznie i innowacyjnych zabiegów stworzonych do zaawansowanej terapii cellulitu we wszystkich jego postaciach i stadiach. Urządzenie działa na długości fal 1140 nm, co oznacza, że skutecznie przecina przegrody łącznotkankowe, upłynnia tkankę tłuszczową, obkurcza skórę i stymuluje komórki do produkcji nowego kolagenu. Wszystko to sprawia, że już jeden zabieg pozwala całkowicie usunąć bądź widocznie zredukować cellulit, a także uzyskać gładszą skórę bez nierówności, poprawić jej gęstość i napięcie oraz zlikwidować uwypuklenia.

Kiedy wykonać zabieg Cellulaze?

Zabieg z wykorzystaniem endolasera Cellulaze warto wykonać w przypadku:

  • widocznego cellulitu – we wszystkich postaciach i stopniach, w różnych lokalizacjach,
  • utraty jędrności i wiotkość skóry,
  • miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej.

Długotrwały efekt

Jeden zabieg Cellulaze w Bieńkowscy Clinic pozwala całkowicie usunąć bądź wyraźnie zmniejszyć skórkę pomarańczową. Rezultaty utrzymują się co najmniej 12 miesięcy od zabiegu, co oznacza, że przygotowując ciało do nadchodzącego lata, zatroszczysz się o nie już na kolejny rok! Na końcowy efekt należy poczekać około kilkunastu tygodni. W tym czasie skóra będzie stopniowo się wyrównywać, stawać bardziej gęsta i napięta, a grubość tkanki tłuszczowej ulegnie znacznemu zmniejszeniu.

Nie zapomnij o zdrowym trybie życia!

Zabieg Cellulaze jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które czują, że cellulit sprawia, że mają gorsze samopoczucie i kompleksy. Dzięki niemu w szybki i skuteczny sposób można pozbyć się skórki pomarańczowej i wymodelować ciało. Jednak zabieg to jedynie dodatkowe działanie, które nie może zastąpić zdrowego trybu życia i dbania o prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Zdrowa dieta, ruch i odpowiednia długość snu to kluczowe kwestie, o które każdy powinien zadbać! Co więcej, połączenie zabiegu z odpowiednio zbilansowaną dietą, aktywnością fizyczną, stosowaniem dobrych kosmetyków oraz codziennymi masażami pomaga dłużej cieszyć się rezultatami Cellulaze.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-