Skip to main content

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej: wybierz nutacyjną liposukcję infradźwiękową N.I.L.

Opis dla: Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej: wybierz nutacyjną liposukcję…

Nadmiar tkanki tłuszczowej jest zmorą zarówno kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku. Nie zawsze możemy usunąć oporny tłuszcz jedynie za sprawą prowadzenia zdrowego trybu życia i regularnych ćwiczeń. Niekiedy konieczne jest oddanie się w ręce ekspertów i odessanie tkanki tłuszczowej w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej. Nowoczesne metody pozwalają na przeprowadzenie tego zabiegu szybko i w komfortowych warunkach. Innowacyjna nutacyjna liposukcja infradźwiękowa jest sposobem leczenia najnowszej generacji, którą polecamy wszystkim pacjentom naszej kliniki.

Poznaj moc liposukcji

W naszych klinikach, jako jedni z pierwszych w Polsce, stosujemy najnowszy i najwyższy z modeli systemów liposukcji N.I.L., który jest wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologicznie głowicę. Pozwala na jednoczesne wykonanie zabiegu liposukcji i wszczepienie odsysanej tkanki tłuszczowej.

Kiedy warto zdecydować się na liposukcję infradźwiękową N.I.L?

Zabieg nutacyjnej liposukcji infradźwiękowej N.I.L. wykonywany jest w Bieńkowscy Clinic w celu zredukowania tkanki tłuszczowej z problematycznych regionów, których nie można lub które trudno jest opracować przy pomocy ćwiczeń, diety i nieinwazyjnych zabiegów. Liposukcja nie stanowi metody odchudzania czy też redukcji masy ciała. To idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy mają problem ograniczony do danych okolic anatomicznych – tzw. otyłość miejscowa. Najlepsze rezultaty udaje się nam osiągać u pacjentów z elastyczną skórą. Nutacyjna liposukcja infradźwiękowa sprawdzi się w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z następujących okolic anatomicznych:

 • tułów;
 • brzuch;
 • talia;
 • biodra;
 • pośladki;
 • bryczesy;
 • uda i łydki;
 • okolice kolan;
 • okolice stawu skokowego;
 • ramiona;
 • podbródek;
 • wzgórek łonowy;
 • ginekomastia.

Zachwycające efekty

Podczas nutacyjnej liposukcji infradźwiękowej N.I.L., stosowanej w naszej klinice, wykorzystywana jest pneumatyczna głowica, która pozwala chirurgowi na szybkie i przede wszystkim bezpieczne odessanie dużej ilości tkanki tłuszczowej. Ruchy nutacyjne o 300% zwiększają kontakt aktywnej powierzchni kaniuli z tłuszczem, dzięki czemu ilość odsysanej tkanki tłuszczowej zwiększa się o 200%. Liposukcja tą metodą umożliwia uzyskanie bardzo dobrego efektu bez widocznych nierówności na powierzchni skóry. Tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana, a sylwetka jest wyraźnie wymodelowana. Wybrane okolice anatomiczne uzyskują właściwe i pożądane proporcje.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Precyzyjność i delikatność urządzenia, którym wykonywana jest nutacyjna liposukcja infradźwiękowa, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa nawet podczas leczenia trudnych stref, takich jak okolice pośladków, krocza czy łydek. Zabiegowi można poddać nawet bardzo delikatne i niewielkie obszary, np. szyję, podbródek czy okolice kolan.

Dodatkowo, możliwość użycia mikrokaniul i mała traumatyczność zabiegu sprawiają, że ilość obrzęków została znacznie zmniejszona, a sam proces gojenia jest o wiele krótszy. Dzięki temu pacjenci mogą szybciej powrócić do codziennych aktywności.

Terapia uzupełniająca w Bieńkowscy Clinic

Nasi specjaliści oferują pacjentom szeroką gamę profesjonalnych zabiegów medycznych, kondycjonujących skórę i tkankę tłuszczową, które stanowią znakomitą terapię uzupełniającą liposukcję. Osobom, które chciałyby dodatkowo wyszczuplić wybrane okolice swojego ciała oraz usunąć cellulit polecamy:

 • Med2Contour Medical –  pozwalający ujędrnić I wyszczuplić ciało,
 • Med2Contour Medical i Lipomassage by Endermolab – przynoszący zadowalające rezultaty w leczeniu cellulitu, będącego przewlekłym schorzeniem tkanki tłuszczowej, które często dotyka pacjentów z miejscową otyłością. Dodatkowo sprawdza się jako terapia podtrzymująca po przeprowadzonej liposukcji.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą nutacyjnej liposukcji infradźwiękowej N.I.L? Odwiedź stronę internetową naszej kliniki i umów się na spotkanie z jednym z naszych specjalistów!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-