Skip to main content

TOP 5 zabiegów wyszczuplających

Opis dla: TOP 5 zabiegów wyszczuplających

To, jak czujemy się we własnym ciele, ma ogromne znaczenie. Gdy bowiem nie jesteśmy zadowoleni chociażby z kształtu czy rozmiaru sylwetki, generalna samoocena często spada. Owszem, to nie wygląd stanowi o naszej wartości i przede wszystkim właśnie o tym należy pamiętać. Jeśli jednak możemy nieco wesprzeć się w tym zakresie – dlaczego nie? Oto zestawienie zabiegów wyszczuplających, które są sprawdzone przez naszych specjalistów!

Niestety, nie zawsze regularne ćwiczenia i zdrowa, zbilansowana dieta wystarczają. Niektóre partie ciała potrafią być szczególnie oporne na zmiany i to przede wszystkim w ich kontekście warto pomyśleć o różnego rodzaju zabiegach wyszczuplających. Które są szczególnie polecane? Poznaj nasze TOP 5!

 

 • Nutacyjna liposukcja infradźwiękowa N.I.L.

 

Nazwa zabiegu pochodzi od określenia „ruch nutacyjny” – to właśnie w tego typu unikalny ruch 3D wprowadzana jest kaniula, która odsysa tłuszcz w czasie liposukcji infradźwiękowej N.I.L. Pozwala to na przeprowadzenie bezpiecznego, mało inwazyjnego, a jednocześnie precyzyjnego zabiegu. Co więcej, jako że wspomniany ruch odbywa się w trzech kierunkach, możliwe jest zachowanie gładkości obszarów poddanych terapii – w jej wyniku nie pojawiają się różnego rodzaju widoczne na skórze nierówności, które są niepożądanym skutkiem wielu innych metod.

 • Zabieg jest komfortowy (wystarczy tylko miejscowe znieczulenie) oraz krótki – średnio liposukcja N.I.L. (wraz ze znieczuleniem) trwa tylko około 2 godziny.
 • Skuteczny – ruchy nutacyjne dają możliwość zwiększenia ilość odessanego tłuszczu nawet o 200%!
 • Precyzyjny – pozwala pracować nawet w tak delikatnych i trudno dostępnych strefach, jak podbródek, okolice kolan czy pośladków.
 • Rekonwalescencja jest ograniczona do minimum – bez zasinień, krwiaków i obrzęków.
 • Efekty są trwałe.

 

 • Mikrofale COOLWAVES™ – HIFU 

 

Wyszczuplenie, redukcja cellulitu, wygładzenie i ujędrnienie skóry w czasie jednego zabiegu? Jak najbardziej – pozwala na to połączenie sił unikatowej głowicy SMART oraz mikrofal Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej, prowadząc do jej redukcji bez naruszania otaczających tkanek. Zabieg jest więc mało inwazyjny i bezpieczny dla każdego fototypu skóry, jego czas jest skrócony niemalże do minimum, a jednocześnie efekty są długotrwałe. Co ważne, zastosowanie systemu HIFU nie wiąże się też z bolesnością – komfort znacznie zwiększa zintegrowany system chłodzenia. Dodatkowo nie jest po nim konieczna żadna szczególna rekonwalescencja i właściwie zaraz po zabiegu można wrócić do swoich codziennych aktywności, co jest bardzo ważne w dzisiejszym pędzącym świecie!

 

 • HIFU – SCIZER 

 

Skuteczny sposób na redukcję cellulitu, nawet tego na poziomie II-IV stopnia, który znajduje się na brzuchu, pośladkach, udach czy boczkach? Terapia HIFU® spokojnie sobie z tym poradzi! Podobnie jak z redukcją tkanki tłuszczowej.

Za wszystkim stoi połączenie technologii HIFU, czyli skoncentrowanych ultradźwięków – najsilniejszej ich medycznej odsłony – oraz precyzyjnego skanera. Co więcej, w przypadku opisywanego tu urządzenia praca możliwa jest na poziomie aż 13 mm, co sprawia, że uzyskiwane efekty są trwałe. Są także jednolite, pozbawione ewentualnych nierówności, a przy tym nie dają nienaturalnego efektu, który pojawia się już po JEDNYM zabiegu! Nie trzeba całej serii długotrwałych sesji, nie ma też konieczności przechodzenia przez szczególny okres rekonwalescencji – HIFU® za jednym zamachem i w bezbolesny sposób pokona Twoich wrogów, których w żaden inny sposób nie da się pożegnać!

 

 • Radiofrekwencja z polem magnetycznym VENUS LEGACY

 

Już sama “radiofrekwencja” brzmi kosmicznie, ale gdy dodamy do tego fakt, że Radiofrekwencja™ wykorzystuje nie jedną, a cztery nowoczesne technologie, faktycznie możemy oczekiwać efektów na miarę gwiazd!

 • Multipolarna fala radiowa RF pozwala zmniejszyć objętość tkanki tłuszczowej, a także cellulitu, ujędrniając jednocześnie skórę.
 • Technologia PEMF pobudza zaś syntezę włókien kolagenowych – pamiętajmy, że kolagen to najważniejsze dla jędrności i elastyczności skóry białko!
 • Podciśnieniowa stymulacja tkanek VariPulse™ wpływa zaś na przyspieszenie przepływu krwi oraz limfy, co daje lepsze dotlenienie, odżywienie tkanek i zapewnia drenaż limfatyczny, redukując niekomfortowe i nieestetyczne obrzęki.
 • Technologia podnoszenia i jednoczesnego pomiaru temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback) wpływa zaś na zwiększenie bezpieczeństwa i dostosowanie siły działania urządzenia do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta lub Pacjentki.

Wymienione wyżej technologie, gdy połączą siły, pozwalają w bezbolesny sposób uzyskać m.in. efekt wyszczuplający, modelujący sylwetkę, poprawiający napięcie i jakość skóry. A to wszystko w niezwykle krótkim czasie – 10-30 minut!

 

 • Endolaser CELLULAZE 

 

Wskazaniami do zabiegu Cellulaze® są m.in. miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej oraz utrata jędrności skóry. Przede wszystkim pomaga on jednak walczyć z cellulitem – pod każdą jego postacią, niezależnie od lokalizacji. Wszystko dzięki specyficznym właściwościom endolasera o długości fali 1440 nm, który transmituje promieniowanie w technologii Sidelase 3D. Pozwala to na niezwykle precyzyjne działanie, zwalczające 3 kluczowe przyczyny stojące za pojawieniem się cellulitu:

 • włókniste przegrody łącznotkankowe – to one powodują wgłębienia w skórze: endolaser je przecina, dając efekt wygładzenia;
 • obrzęk tkanki tłuszczowej – w miejscach jej nadmiaru Cellulaze® doprowadza do upłynnienia, redukując uwypuklenia;
 • wiotkość skóry – w czasie zabiegu dochodzi do podgrzewania, które m.in. stymuluje produkcję nowego kolagenu, zwiększając tym samym napięcie, gładkość i gęstość skóry.

Jak przebiega tego typu zabieg? Bezpośrednio do tkanki tłuszczowej wprowadzany jest cienki światłowód, który umożliwia pracę lasera. Nad bezpieczeństwem czuwają zaś dodatkowe systemy monitorujące, badające m.in. temperaturę podgrzania tkanek, co pozwala zapobiegać ewentualnym poparzeniom.

Kluczowa jest jednak, rzecz jasna, opieka doświadczonych profesjonalistów – specjaliści w naszych klinikach w Bydgoszczy oraz Częstochowie od początku procesu terapii dbają o pacjentów holistycznie. Jeśli masz zatem pytania o którykolwiek z wymienionych tu zabiegów lub jesteś zdecydowany/zdecydowana na jego wykonanie, jesteśmy dla Ciebie: https://bienkowscyclinic.pl/kontakt/


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-