Skip to main content

Usuwanie tatuażu bez skalpela, czyli, jak to zrobić laserem

Opis dla: Usuwanie tatuażu bez skalpela, czyli, jak to zrobić laserem

Chwilowy kaprys, błędy młodości czy kwestia popularności i mody – takie są najczęstsze powody wykonywania tatuaży. Obecnie tego rodzaju zdobienie ciała praktycznie nikogo już nie dziwi. Jednak zdarza się, że wybrany niegdyś wzór przestaje Ci się podobać. Co w takiej sytuacji można zrobić? Czy męczyć się z niechcianą i wątpliwą ozdobą, czy próbować ukryć ją pod ubraniami lub biżuterią? I co ważniejsze, jak mogłoby wyglądać skuteczne usuwanie tatuażu bez skalpela? Otóż, współczesna medycyna estetyczna ma rozwiązanie na miarę XXI wieku, a jest nim laser pikosekundowy! Warto więc sprawdzić, jakie możliwości daje to urządzenie!

Laser pikosekundowy – co to jest?

Medycyna estetyczna ciągle się rozwija, czego dowodem są chociażby nowoczesne urządzenia, które pozwalają na różnego rodzaju zabiegi, redukujące niedoskonałości skóry. Laser pikosekundowy jest przykładem innowacyjnego sprzętu do codziennego użytku lekarzy i pacjentów na całym świecie. Jego działanie polega na wykorzystaniu ultrakrótkich impulsów, które pozwalają na usuwanie tatuażu, a także pozbycie się przebarwień czy blizn. Sprzęt przyczynia się również do rewitalizacji skóry. W Bieńkowscy Clinic z powodzeniem stosujemy najnowszej generacji sprzęt laserowy, żeby zapewnić naszym pacjentom satysfakcjonujące rezultaty leczenia.

Co zrobić z niechcianym tatuażem?

Tatuaż nie zawsze jest ozdobą, która napawa radością przez całe życie. Zdarza się, że blaknie, jego wzór stał się niemodny lub nieaktualny. Stoisz przed wyborem, czy zdecydować się na usuwanie tatuażu? W takim razie ucieszy Cię fakt, że nasi eksperci z Bieńkowscy Clinic wykonują skuteczne usuwanie tatuażu, za pomocą różnych technik tak, żeby uzyskać maksymalne efekty. Aktualnie najnowszym rozwiązaniem na pozbycie się tego problemu jest technologia Pico Genesis od Enlighten, sprawdzonej, amerykańskiej marki Cutera. Wskazaniem do wykonania zabiegów są nie tylko tatuaże, lecz także wszelkiego rodzaju przebarwienia, rozstępy, blizny i wiotkość skóry.

Usuwanie tatuażu bez skalpela

Do niedawna usuwanie tatuażu mogło być wykonywane poprzez zabieg chirurgiczny, peelingi chemiczne lub dermabrazję. Obecnie technologia laserowa pozwoliła na diametralne poszerzenie wachlarza możliwości, jakimi dysponuje lekarz medycyny estetycznej. Specjaliści z naszej kliniki w pełni wykorzystują potencjał nowoczesnych osiągnięć naukowych, w celu zwiększenia satysfakcji naszych pacjentów. Niechciany tatuaż nie musi być więc przykrą pamiątką do końca życia, a leczenie może odbywać się bez skalpela oraz w bezpieczny sposób.

Co potrafi Pico Genesis?

Terapia Pico Genesis jest przełomową technologią połączenia wiązki laserowej i pikosekundowej fali akustycznej. Zabieg z użyciem tego urządzenia pozwala nie tylko na usuwanie tatuażu, lecz także przebarwień oraz plam różnego pochodzenia. W skład możliwości laserowego pozbycia się zmian skórnych wchodzą: tatuaże czarne i kolorowe, blizny pooperacyjne i potrądzikowe, rozstępy, wiotkość skóry, fotostarzenie, zmiany barwnikowe oraz piegi. Co istotne, skuteczność działania tego sprzętu nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji czy bólem, a lekarz dostosowuje sposób leczenia indywidualnie do rodzaju zmiany skórnej.

Czy usuwanie tatuażu laserem pikosekundowym jest trwałe?

Tak, usuwanie tatuażu laserem jest trwałe. Może zdarzyć się, że zabieg, ze względu na rodzaj niedoskonałości, trzeba będzie kilka razy powtórzyć, ale po uzyskaniu efektów końcowych rezultaty są trwałe. Lekarz przedstawi Ci plan leczenia, który zapewni optymalny efekt usunięcia niechcianych zmian skórnych.

Usuwanie tatuażu laserem Enlighten  – skontaktuj się z naszą kliniką i umów się na wizytę!

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-