Skip to main content

Wampirzy lifting – recepta na wieczną młodość?

Opis dla: Wampirzy lifting – recepta na wieczną młodość?

Osocze bogatopłytkowe – do czego się je wykorzystuje?

Sama nazwa wampirzy lifting nie oddaje w pełni możliwości, jakie niesie ze sobą mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Samo słowo ,,lifting” kojarzy się z odmłodzeniem i poprawą napięcia skóry. A to tylko jeden z celów, dla którego wykonuje się tego typu zabiegi! W przypadku procedur z użyciem osocza bogatopłytkowego, do efektów należą:

  • zwalczenie skutków łysienia lub zaburzeń wzrostu włosów,
  • rewitalizacja tkanki,
  • pogrubienie, a także poprawa napięcia, elastyczności i gęstości skóry,
  • zniwelowanie blizn różnego pochodzenia, w tym pourazowych i potrądzikowych czy rozstępów,
  • wspomaganie gojenia się ran,
  • przywrócenie sprawności stawom,
  • wzrost produkcji elastyny i kolagenu w skórze.

Osocze bogatopłytkowe stosuje się zatem nie tylko w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, lecz także na całym ciele, w tym również w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. W naszej klinice Bieńkowscy Clinic z pewnością znajdziecie zabieg idealny dla siebie!

Wampirzy lifting – na czym polega?

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowegona włosy, skórę czy stawy zwykle przebiega podobnie. Na początku od pacjenta pobierana jest niewielka ilość krwi, najczęściej z żyły odłokciowej. Następnie odwirowuje się ją w specjalnie do tego celu zaprojektowanym urządzeniu, w wyniku czego oddziela się cenne osocze bogatopłytkowe. Następnie specjalista dokonuje iniekcji pozyskanym w ten sposób preparatem na obszarze zabiegowym. Całość trwa zaledwie ok. 15-25 minut i wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym – lekarz nakłada na skórę maść znieczulającą.

Arthrex® ACP – nowoczesna mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Sam wampirzy lifting, choć niemal doskonały w swoim założeniu, cały czas jest ulepszany i unowocześniany przez specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Owocem tych prac jest zabieg Arthrex® ACP, dostępny w naszej klinice. Lekarze polecają go nie tylko jako samodzielną kurację, lecz także uzupełnienie innych procedur, np. w celu wspomagania gojenia po zabiegach laserowych czy lipotransferze. Innowacyjność Arthrex® ACP polega na wykorzystaniu specjalnego, zamkniętego systemu dwóch strzykawek oraz możliwości połączenia działania osocza z frakcją SVF, a więc komórkami macierzystymi, pozyskanymi z… tkanki tłuszczowej pobranej od pacjenta! Zabieg pozwala na użycie naturalnych substancji, pozyskanych od osoby poddającej się mu, bez dodawania do preparatu środków chemicznych. Substancja wstrzykiwana do organizmu jest zatem całkowicie biokompatybilna. Dzięki temu cała procedura pozostaje wyjątkowo bezpieczna oraz bezbolesna. Zabieg wampirzego liftingu nie wymaga również rekonwalescencji.

Terapia osoczem bogatopłytkowym może mieć nie tylko zbawienny wpływ na naszą skórę, lecz także pomóc nam zwalczyć problem łysienia czy przyspieszyć regenerację komórek po różnego typu urazach. Chcesz w naturalny sposób przywrócić ciału sprawność i młody wygląd? Umów się na wizytę w Bieńkowscy Clinic, a nasi doświadczeni specjaliści z pewnością doradzą Ci najlepsze rozwiązanie!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-