Skip to main content

Wampirzy lifting – sekret wiecznej młodości

Opis dla: Wampirzy lifting – sekret wiecznej młodości

Wraz z wiekiem postępuje proces starzenia skóry – pojawiają się zmarszczki, skóra staje się widocznie cienka i mniej elastyczna, a owal twarzy opada. To naturalny proces, któremu w żaden sposób nie można zapobiec. Można jednak opóźnić jego postępowanie – zdrowa dieta, odpowiednia dawka ruchu i pielęgnacja w kierunku ujędrnienia i nawilżenia skóry to z pewnością dobre środki do zachowania dobrej kondycji ciała od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Jeżeli jednak objawy starzenia są już widoczne i zaczynają być zaawansowane, warto rozważyć zabiegi z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej.

Sposób na odnowę skóry? Wypróbuj wampirzy lifting!

W Bieńkowscy Clinic mamy do zaoferowania szereg zabiegów odmładzających i ujędrniających, które zredukują objawy i zahamują procesy starzenia. W naszej klinice pracujemy na najnowszym, oryginalnym sprzęcie, a same zabiegi są przeprowadzane przez profesjonalistów w najbardziej komfortowych warunkach.

Wśród nich w ostatnim czasie prym wiedzie zabieg z wykorzystaniem własnego osocza bogatopłytkowegowampirzy lifting! Osocze bogatopłytkowe pobierane jest najczęściej z krwi żylnej pacjenta i powstaje w wyniku jej wirowania. Uzyskuje się w ten sposób bogaty w substancje odżywcze koncentrat płytek krwi, które zawierają między innymi czynniki wzrostu, pomocne w procesach regeneracyjnych w organizmie. Aplikacja osocza bogatopłytkowego wpływa korzystnie na szybsze gojenie i odbudowę uszkodzonych tkanek, dlatego jest często wykorzystywane nie tylko w medycynie estetycznej i regeneracyjnej, lecz także w ortopedii – pomaga w leczeniu między innymi urazów narządów ruchu.
Wampirzy lifting to niezwykle skuteczny zabieg, który jest pomocny w przywróceniu młodego wyglądu. Pobudza produkcję kolagenu i elastyny, co wpływa na gęstość skóry, jej napięcie i nawilżenie, pomaga także w spłyceniu zmarszczek, blizn czy wzmocnieniu skóry głowy. To zabieg, który zapewnia bezpieczeństwo pacjentowi, ze względu na to, że własne osocze bogatopłytkowe jest w pełni kompatybilne i nie niesie ryzyka pojawienia się alergii, podrażnień czy odrzutu substancji przez organizm. Wampirzy lifting polecany jest także osobom po zabiegach laserowych lub peelingach, ponieważ przyspiesza gojenie i odnowę prawidłowej struktury skóry. Przed zabiegiem konieczny jest także wywiad z naszym specjalistą, który sprawdzi stan zdrowia pacjenta, wykluczy przeciwwskazania i odpowie na wszystkie pytania.

Na czym polega zabieg?

Na początku lekarz pobiera od pacjenta krew, którą następnie odwirowuje w specjalnej aparaturze. W ten sposób wyodrębnia się skoncentrowane osocze bogatopłytkowe. Aby zapobiec dyskomfortowi pacjenta, zabieg przeprowadza się zwykle w znieczuleniu miejscowym poprzez naniesienie kremu znieczulającego. Potem lekarz przechodzi do wykonywania mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, która polega na aplikacji substancji za pomocą elastycznej kaniuli w skórę twarzy, ciała lub głowy. Mimo że cały proces brzmi na skomplikowany, to trwa zwykle do 30 minut.

Dzięki aplikacji osocza dochodzi do pobudzenia namnażania komórek macierzystych, tworzenia nowego kolagenu i tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, co prowadzi do przyspieszonego procesu regeneracji.

Ze względu na intensywność działania osocza bogatopłytkowego, zabieg można powtórzyć zwykle po pół roku.

Jakie są efekty?

Głównym celem mezoterapii osoczem bogatopłytkowym jest widoczne odmłodzenie i poprawa jakości skóry. Poprzez zabieg zachodzi rewitalizacja tkanki, zagęszczenie i uelastycznienie skóry, wzrost produkcji kolagenu i elastyny, a także spłycenie zmarszczek, niwelacja różnego typu blizn, w tym potrądzikowych, pourazowych i rozstępów. Osocze bogatopłytkowe to nie tylko terapia odmładzająca, lecz także regenerująca, dzięki czemu wspomaga leczenie łysienia typu męskiego lub zaburzenia związane ze wzrostem włosa czy urazy narządów ruchów, jak uszkodzenia tkanki w chrząstkach, ścięgnach i kościach.

Efekty utrzymują się do sześciu miesięcy.

Zależy Ci na bezpiecznym, naturalnym i efektywnym zabiegu odmładzającym? Wypróbuj zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w Bieńkowscy Clinic! Skontaktuj się z nami poprzez stronę internetową bądź odwiedź nas osobiście w Bydgoszczy lub Częstochowie!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-