• DZIAŁ OBSŁUGI PACJENTA

Dział: DZIAŁ OBSŁUGI PACJENTA

Agnieszka Opłatkowska

Recepcjonistka, ukończyła stosunki międzynarodowe w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. W Bieńkowscy Clinic pracuje od stycznia 2016 roku. W klinice zajmuje się profesjonalną obsługą pacjenta oraz udzielaniem informacji w zakresie świadczonych usług.
Prywatnie szczęśliwa żona i matka. W wolnych chwilach lubi czytać książki kryminalne oraz gotować. Uwielbia taniec.

Monika Szramkowska

Recepcjonistka, absolwentka Liceum Ekonomicznego.

Z Bieńkowscy Clinic® związana jest od 2016 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w największej sieci perfumeryjnej w Polsce, pracując jako konsultant-sprzedawca, a następnie zastępca kierownika.

W klinice odpowiedzialna jest za bezpośredni kontakt z pacjentem, profesjonalną obsługę recepcji oraz udzielanie informacji w zakresie świadczonych usług.

Niezwykle skrupulatna, bez trudu poznaje potrzeby i oczekiwania pacjentów. Zawsze chętna, żeby doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniego zabiegu. Jak sama mówi, praca w Bieńkowscy Clinic® to wymarzone miejsce ze względu na fantastyczny zespół, znakomitą atmosferę oraz możliwość rozwoju i kontakt z pacjentem.

W wolnej chwili zajmuje się  aranżacją wnętrz swojego domu. Uwielbia spacery ze swoim pupilem – maltańczykiem Fibi.

Michelle Barabas

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Kryminologia i Kryminalistyka, oraz studiów magisterskich na kierunku Pedagogika sądowniczo-penitencjarna.

W wolnym czasie cenię sobie spokój i odpoczynek, ale, gdy tylko mam możliwość udaje się na długi spacer z moim ukochanym psem – buldogiem francuskim Bolkiem. Ponadto uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi przy dobrym jedzeniu i kawie, a wieczorami oglądać programy i filmy psychologiczne i kryminalne.

mgr Weronika Stolarek

Magister dietetyki, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. W Bieńkowscy Clinic® zajmuje się rejestracją oraz profesjonalną obsługą pacjentów. Jako dietetyk sprawuje opiekę żywieniową nad pacjentami, w której wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie studiów, licznych szkoleń, czy własnej praktyki. W codziennej pracy z pacjentem skupia się na edukacji żywieniowej. Jednocześnie ceni sobie indywidualne podejście, zawsze wykazuje się dużą empatią, jak i zrozumieniem.  

Propagatorka zdrowego trybu życia. Wierzy, że dążenie do harmonii i stanu wewnętrznej równowagi jest kluczem do szczęśliwego i pełniejszego życia. Interesuje się naturalną pielęgnacją skóry, fitoterapią, psychologią. W wolnym czasie lubi długie spacery po lesie i jazdę na rolkach. 

mgr Anna Zasępa

Recepcjonistka. W 2019 roku ukończyła Zdrowie Publiczne na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

W przyszłości planuje dalej się rozwijać i dokształcać w zakresie nauk o zdrowiu.

W Bieńkowscy Clinic zajmuję się kompleksową obsługą recepcji, odpowiada za bezpośredni kontakt z pacjentem oraz udzielanie informacji w zakresie świadczonych usług.

W wolnych chwilach praktykuje jogę i czyta książki. Uwielbia żużel.

 


Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-