Skip to main content
Wysportowana sylwetka bez ćwiczeń – czy to możliwe? Elektrostymulacja mięśni

Wysportowana sylwetka bez ćwiczeń – czy to możliwe? Elektrostymulacja mięśni

Opis dla: Wysportowana sylwetka bez ćwiczeń – czy to możliwe? Elektrost…

Zgrabne, wysportowane ciało z ładnie zarysowanymi mięśniami to ideał, do którego dąży wiele kobiet. Jednak zdarza się, że zdrowa dieta i regularne treningi nie dają oczekiwanych rezultatów. Co robić w takiej sytuacji? Obecnie medycyna estetyczna pozwala budować i kształtować mięśnie bez wysiłku.

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów, jaki wybierają pacjentki naszej kliniki jest TruScuplt Flex. Na czym dokładnie polega ta metoda modelowania sylwetki?

 

Spis treści:

Rozbudowane mięśnie bez siłowni – na czym polega Elektrostymulacja mięśni?

Zabieg TruSculpt Flex – idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą być fit

Rozbudowane mięśnie bez siłowni – na czym polega Elektrostymulacja mięśni?

TruScuplt Flex wzmacnia i rzeźbi sylwetkę, stymulując mięśnie do pracy. Dzięki zaawansowanej technologii MDS (Multi Directional Stimulation) możemy poprawić napięcie mięśni, rozbudować je i wyrzeźbić. To prosty i skuteczny sposób na to, aby zachwycać wysportowanym ciałem bez wielogodzinnych ćwiczeń na siłowni. Urządzenie TruScuplt Flex cenionej marki Cutera jest wyposażone w 16 głowic, które pozwalają dopasować jego pracę do indywidualnych potrzeb każdej pacjentki. Proces rzeźbienia ciała przy pomocy technologii MDS składa się z trzech faz:

  • PREP – na tym etapie mięśnie są rozciągane i rozgrzewane. U aktywnych fizycznie kobiet, które systematycznie ćwiczą, ta faza przygotowawcza może zostać skrócona lub pominięta,
  • TONE – w tej części specjalista skupia się na wzmocnieniu siły wytrzymałość masy mięśniowej (do mięśni wysyłane są silne i długie impulsy),
  • SCULPT – jest to najintensywniejsza faza, której celem jest budowanie masy mięśniowej i zwiększanie przemiany materii w mięśniu. Urządzenie wywołuje  supramaksymalne skurcze mięśni, w kontrolowany sposób dochodzi wówczas do mikrouszkodzeń w ich obrębie, dzięki czemu zwiększa się ich objętość.

Jeden zabieg trwa 45 minut, w zależności od danego przypadku, konieczne jest 6-8 sesji terapeutycznych. Co ważne trusculpt flex jest bezbolesną i bezinwazyjną procedurą (nie wymaga zastosowania znieczulenia). Po zakończonej terapii warto co 4-8 poddawać się zabiegom podtrzymującym finalny rezultat (szczególnie, jeśli na co dzień prowadzimy bierny tryb życia).

Zabieg TruSculpt Flex – idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą być fit

Kto będzie najbardziej zadowolony z kuracji Elektrostymulacja mięśni? Podstawowym wskazaniem jest chęć poprawy wyglądu sylwetki w bezwysiłkowy sposób. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, by trusculpt flex był traktowany jako „wspomagacz” standardowych treningów. Zabieg może być też elementem rehabilitacji kobiet, które cierpią z powodu dolegliwości bólowych kręgosłupa i chcą wzmocnić swój gorset mięśniowy. Efekty trusculpt flex usatysfakcjonują również młode mamy, które zmagają się z wiotką skórą po ciąży lub pacjentki po operacji bariatrycznej (drastycznym spadku wagi). Zabieg pozwoli wymodelować te partie ciała, które trudno udoskonalić za pomocą ćwiczeń lub niekiedy jest to niemal niemożliwe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o niechirurgicznym modelowaniu ciała metodą MDS, nasi doświadczeni eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania. Umów się już dziś na pierwszą konsultację z jednym z wykwalifikowanych specjalistów i poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna. Chcąc zagwarantować pacjentkom naszej kliniki maksymalny poziom bezpieczeństwa, przy każdym zabiegu korzystamy tylko z certyfikowanych urządzeń medycznych renomowanych producentów na rynku. Wszystkie procedury zabiegowe realizowane w naszej Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy wyróżniają się wysokim profilem bezpieczeństwa i skutecznością, o czym świadczy stale rosnące grono szczęśliwych pacjentek.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-