Skip to main content

Zabieg HIFU – nieinwazyjne ujędrnianie twarzy i ciała

Opis dla: Zabieg HIFU – nieinwazyjne ujędrnianie twarzy i ciała

Część kobiet zastanawia się, jak poprawić wygląd i zyskać na atrakcyjności bez ingerencji chirurga? Idealnym rozwiązaniem jest system medyczny ultraformer iii, dostępny również w Bieńkowscy Clinic. To rewolucyjny zabieg, który wykorzystuje moc ultradźwięków, dzięki czemu uzyskujemy efekt liftingu twarzy i sylwetki bez skalpela!

Spis treści:

ultraformer iiinieinwazyjny lifting twarzy i sylwetki

HIFU III wykorzystuje zogniskowaną falę ultradźwiękową HIFU, dzięki aplikacji serii linijnych impulsów skutecznie likwiduje wiotkość skóry twarzy oraz ciała. Ten innowacyjny zabieg liftingujący, którego skuteczność została sprawdzona klinicznie, prowadzi do głębokiej naprawy i przebudowy skóry (pobudza produkcję włókien kolagenowych). Co ważne, HIFU III nie wymaga specjalnego przygotowania, nie wiąże się z okresem rekonwalescencji ani dotkliwym bólem. Zaraz po zabiegu możemy wrócić do codziennych aktywności, co jest dużym udogodnieniem dla wielu kobiet. Ultradźwięki wybiórczo oddziaływują na problematyczny obszar, a dzięki nowatorskim rozwiązaniom wprowadzonym w następcy systemu ulthera – specjalista wykonujący zabieg dysponuje wyższymi wartościami natężenia impulsu. Urządzenie precyzyjnie i kontrolowany sposób podgrzewa tkanki, takie jak: skóra, tkanka tłuszczowa oraz elementy powięziowe. Efekt finalny jest widoczny po upływie około 60-120 dni (tyle trwa proces ujędrniania i odnowy skóry poddanej działaniu systemu medycznego HIFU). Bezpośrednio po zabiegu miejsca poddane działaniu ultradźwięków mogą być nieco tkliwe i opuchnięte, czasami zdarzają się też zasinienia (objawy te są całkowicie normalne i ustępują samoistnie w ciągu dni).

Warto podkreślić, że pierwszy zabieg HIFU zawsze poprzedza wstępna konsultacja ze specjalistą, podczas której omawiane są wskazania, przeciwwskazania, potencjalne efekty, oczekiwania pacjentki i plan terapii.

Zabieg ultraformer iii – kogo zachwycą efekty?

HIFU III jest dedykowany dla wszystkich kobiet, które obserwują u siebie niekorzystne zmiany w wyglądzie związane z naturalnym upływem czasu i chcą odzyskać jędrną oraz napiętą skórę w bezinwazyjny, niedrastyczny sposób. Z efektów terapii ultradźwiękami będą zadowolone osoby, które zmagają się z wiotkością skóry w obrębie twarzy – chcą zlikwidować kurze łapki, tzw. drugi podbródek, czy unieść opadającą powiekę górną. Jeśli chodzi o sylwetkę, HIFU może poprawić napięcie i zmniejszyć cellulit (tzw. skórkę pomarańczową) w rejonie ud, ramion, piersi oraz pośladków. Wyraźny i trwały lifting twarzy oraz ciała możemy uzyskać już po jednej sesji zabiegowej. Ze względu na wysoką skuteczność terapii HIFU III, nie ma konieczności wykonywania serii zabiegów.

Główne przeciwwskazania do zabiegu ultraformer iii

Kto nie może poddać się liftingowi twarzy i ciała HIFU III? Tak, jak w przypadku każdego zabiegu medycyny estetycznej, również i w tym przypadku istnieje kilka podstawowych przeciwwskazań, takich jak:

  • ciąża,
  • choroba nowotworowa,
  • aktywna opryszczka,
  • przerwanie ciągłości naskórka w miejscu zabiegu,
  • zmiany skórne w rejonie zabiegowym.
Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie technologii HIFU (high intensity focused ultrasound) i liftingu twarzy oraz ciała za pomocą systemu HIFU III – zachęcamy do kontaktu. Pragniemy podkreślić, że korzystamy z najnowocześniejszego, certyfikowanego sprzętu medycznego renomowanych producentów. Specjalizujemy się we wszystkich skutecznych terapiach modelowania ciała, leczenia miejscowej otyłości oraz cellulitu, a także eliminacji wiotkości skóry. Nasi specjaliści z Bieńkowscy Clinic chętnie odpowiedzą na Twoje pytania podczas wstępnej konsultacji i wskażą, jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przyniosą Ci najlepsze rezultaty.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-