Skip to main content

Zabiegi laserem Laser pikosekundowy – pikosekundowe działanie, które daje długotrwałe i oszałamiające efekty!

Opis dla: Zabiegi laserem Laser pikosekundowy – pikosekundowe działanie…

Przebarwienia, fotostarzenie się skóry czy poszerzone pory to problemy, które mogą zostać skutecznie i bezpiecznie wyeliminowane przy użyciu jednego urządzenia! Jest nim laser Cutera Enlighten, a dokładniej mówiąc system laserowy klasy PREMIUM. Cutera ENLIGHTENTM PICO używany w Klinice Bieńkowscy to najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny sprzęt tego typu dostępny na rynku. Nic więc dziwnego że jego działanie jest wysoce skuteczne i bezkonkurencyjne w porównaniu z chińskimi czy koreańskimi odpowiednikami. Warto sprawdzić dlaczego ten pikosekundowy laser nie pozostawia złudzeń konkurencji i daje rezultaty, które sprostają oczekiwaniom pacjentów!

Wszechstronne działanie, rewelacyjne efekty

Ogromną zaletą lasera Cutera Enlighten jest możliwość dowolnego ustawienia parametrów, dzięki czemu zastosowanie urządzenia jest wszechstronne. Może być to laser nanosekundowy bądź pikosekundowy, a jednocześnie można zdecydować się na działanie trzema długościami wiązki. Co więcej, laser może mieć różne moce oraz tryby pracy. Wszystko to sprawia, że jego działanie można dostosować do konkretnego pacjenta.

Laser do zadań specjalnych

Jeżeli chcesz poczuć się wyjątkowo i odmienić swój wygląd, musisz postawić na zabieg z wykorzystaniem niezawodnego urządzenia. Laser Cutera Enlighten z pewnością do takich należy! Wśród najczęstszych powodów, dla którego się go stosuje, wymienić należy usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie skóry oraz obkurczanie porów.

  1. Usuwanie przebarwień

Przy pomocy lasera piktosekundowego Cutera Enlighten możliwe jest usunięcia różnego rodzaju przebarwien: posłonecznych, hormonalnych oraz pozostałych łagodnych zmian barwnikowych. Do uzyskania zadowalającego rezultatu przy płytkich przebarwieniach wystarczy nawet jeden zabieg. Z kolei głębsze zmiany wymagają 3-5 spotkań co 2-3 tygodnie.

  1. Terapia fotostarzenia

Działanie lasera idealnie sprawdzi się do redukcji objawów fotostarzenia. Zabieg wyrówna koloryt skóry i nada jej bardziej jędrny i promienny wygląd. Dzieje się tak dzięki wiązce lasera, która stymuluje tkankę do regeneracji, pozbywając się jej wiotkości. Zabieg daje efekt młodszego i piękniejszego wyglądu, co stanowi odpowiedź na oczekiwania pacjentów.

  1. Obkurczanie porów

Jednym z problemów, jakie doskwierają pacjentom są poszerzone pory. Dzięki zabiegom przy użyciu lasera Cutera Enlighten kłopot ten przestaje dokuczać. Jednym z efektów działania urządzenia jest obkurczenie nadmiernie poszerzonych porów.

Zalety zabiegu laserem Cutera Enlighten

  • młodsza, bardziej jędrna i promienna skóra,
  • usunięcie przebarwień,
  • obkurczenie nadmiernie poszerzonych porów,
  • niska bolesność,
  • nieinwazyjność,
  • brak okresu rekonwalescencji.

Jak często należy powtarzać zabieg?

Częstotliwość wykonywania zabiegu oraz liczba wizyt uzależniona jest od rodzaju przebarwień oraz typu skóry pacjenta. W przypadku płytkich przebarwień może wystarczyć już jedno spotkanie, z kolei przy przebarwieniach hormonalnych zaleca się ok. 3-5 zabiegów co ok. 2-3 tygodnie. Dodatkowo należy stosować tzw. terapię podtrzymującą, która polega na powtórzeniu zabiegu raz na 6 miesięcy bądź raz na rok. W czasie leczenia należy także stosować się do zalecanej terpaii domowej bazującej na używaniu preparatu depigmentującego oraz na ochronie przed promieniowaniem UV.

Dowiedz się więcej o zabiegu laserem pikosekundowym Cutera Enlighten w Bieńkowski Clinic. Umów się na wizytę i sprawdź, dlaczego warto zaufać sprawdzonej, profesjonalnej i nowoczesnej metodzie!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-