Skip to main content
Zadbaj o koloryt swojej skóry: pożegnaj przebarwienia i objawy fotostarzenia dzięki laserowi Laser pikosekundowyTM Triplex III!

Zadbaj o koloryt swojej skóry: pożegnaj przebarwienia i objawy fotostarzenia dzięki laserowi Laser pikosekundowyTM Triplex III!

Opis dla: Zadbaj o koloryt swojej skóry: pożegnaj przebarwienia i objawy foto…

Po wyczerpującym lecie skóra potrzebuje odpoczynku i właściwej pielęgnacji. Warto już teraz zadbać o jej kondycję i odpowiedni koloryt – szczególnie, że medycyna estetyczna proponuje nam w tym zakresie ultranowoczesne i wszechstronne terapie. Leczenie najnowszym laserem Cutera EnlightenTM Triplex III przynosi spektakularne efekty w leczeniu przebarwień – zarówno słonecznych, hormonalnych, jak i barwnikowych. To także znakomita metoda redukowania objawów fotostarzenia. Laser Cutera EnlightenTM Triplex III wyrówna koloryt i doda naszej skórze blasku, a kłopotliwe przebarwienia odejdą w zapomnienie.

Na czym polega zabieg laserem Cutera EnlightenTM Triplex III w Bieńkowscy Clinic?

Laser Cutera EnlightenTM Triplex III to obecnie najnowocześniejszy system laserowy wykorzystywany w medycynie. W klinice medycyny estetycznej Bieńkowscy Clinic korzystamy z wszechstronnych możliwości tego urządzenia, oferując naszym pacjentom szeroki zakres terapii związanych z leczeniem przebarwień. Urządzenie Cutera EnlightenTM Triplex III zapewnia nieosiągalny dotąd poziom precyzji, który przekłada się na efektywność leczenia. Szeroki zakres parametrów i aż trzy długości dostępnej fali umożliwiają pracę w technologii piko- i nanosekundowej. Oznacza to, że nasi specjaliści mogą pracować zarówno w trybie klasycznym, jak i frakcyjnym.

Kiedy warto zdecydować się na leczenie laserem Cutera EnlightenTM Triplex III?

Leczenie laserem Cutera EnlightenTM Triplex III może być zastosowane zarówno na twarzy, szyi czy dekolcie, jak i dłoniach oraz pozostałych częściach ciała. Zabieg przyniesie zadowalające efekty w przypadku:

  • różnego rodzaju przebarwień zlokalizowanych w różnych częściach ciała;
  • fotouszkodzeń;
  • fotostarzenia;
  • poszerzonych porów.

Jedną z najważniejszych zalet leczenia jest to, że efekty widoczne są już po pierwszej sesji zabiegowej. Następuje wyraźna poprawa kolorytu skóry – przebarwienia są zmniejszone, a nadmiernie poszerzone pory wyraźnie obkurczone. Skóra zmagająca się z oznakami fotostarzenia i fotouszkodzeniami jest bardziej promienna i odświeżona.

Komfortowy zabieg, który odmieni Twoją skórę

Procedura jest niemalże bezbolesna – leczenie laserem Cutera EnlightenTM Triplex III nie wymaga wcześniejszego podania znieczulenia. System schładzający skórę pacjenta – Zimmer – sprawia, że ewentualne odczucia towarzyszące przeprowadzaniu zabiegu są zredukowane do minimum. Leczenie jest na tyle nieinwazyjne, że cała procedura nie wymaga okresu rekonwalescencji. Nasi pacjenci, którzy poddają się terapii laserem Cutera EnlightenTM Triplex III w Bieńkowscy Clinic, mogą od razu powrócić do codziennych obowiązków.

Jak często warto wykonywać zabieg laserem Cutera EnlightenTM Triplex III?

Przy ustalaniu z pacjentem całego procesu leczenia laserem Cutera EnlightenTM Triplex III, nasi specjaliści zawsze podkreślają, że liczba zabiegów oraz częstotliwość ich przeprowadzania będzie zależeć od rodzaju przebarwień oraz typu skóry. W przypadku, gdy zmagamy się z przebarwieniami hormonalnymi, kolejne sesje zabiegowe przeprowadzane będą co około 2-3 tygodnie, aż  zostaną osiągnięte satysfakcjonujące rezultaty w redukcji przebarwień. Zwykle wystarcza 3-5 zabiegów. Należy jednak pamiętać, że tego rodzaju przebarwienia mają charakter przewlekły i dla podtrzymania zadowalającego efektu terapii konieczna jest terapia podtrzymująca – są to zazwyczaj jedynie 1-2 zabiegi w ciągu roku.

Po zabiegu nie zapomnij o…

Podczas całej terapii laserem Cutera EnlightenTM Triplex III kluczowe jest także stosowanie odpowiedniej pielęgnacji domowej, o której zawsze mówimy naszym pacjentom. Podczas wizyty w klinice specjalista zawsze dobiera odpowiednie preparaty i udziela wskazówek dotyczących pielęgnowania skóry. Szczególnie istotne jest korzystanie z preparatu depigmentującego oraz środków gwarantujących pełną ochronę przed promieniowaniem UV.

Chcesz skorzystać z leczenia laserem Cutera EnlightenTM Triplex III? Odwiedź naszą stronę internetową i umów się na wizytę u jednego z naszych specjalistów.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-