Skip to main content

Zmniejsz swój rozmiar dzięki technologii HIFU!

Opis dla: Zmniejsz swój rozmiar dzięki technologii HIFU!

Cellulit na pośladkach, udach, brzuchu, a nawet piersiach to zmora wielu kobiet. Nawet szczupłe sylwetki nie uchronią się przed powstaniem tej brzydkiej skórki pomarańczowej. Jak się go pozbyć i w końcu przestać ukrywać swoje ciało? Nowoczesna technologia hifu przedstawia zabieg scizer – dzięki niemu nie tylko pozbędziemy się opornego cellulitu, lecz także wymodelujemy sylwetkę.

W czym tkwi sekret działania urządzenia HIFU?

Zabieg polega na przystawieniu do leczonej partii ciała głowicy, która emituje wiązki fal dźwiękowych. Fale te potrafią wniknąć na głębokość 13 mm, a więc działają w samym sercu tkanki tłuszczowej. Następnie podgrzewają tkankę, która ulegają poparzeniu. Jednak poparzenia te są niewidoczne na powierzchni skóry – zabieg jest całkowicie bezpieczny. Takie działanie ma na celu zmuszenie tkanek do szybszej regeneracji. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, a więc jest bez cellulitu. Co więcej, oprócz gładkiej skóry, Pacjentki mogą spodziewać się miłej niespodzianki – ich rozmiar może zmniejszyć się o jeden numer. Przez cały czas trwania zabiegu lekarz ma pod ścisłą kontrolą proces niszczenia komórek tłuszczowych. Oznacza to, że scizer to zabieg nie tylko skuteczny, lecz także bezpieczny.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu HIFU?

Najpierw należy wspomnieć, że zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Po sesji można od razu wrócić do domu. Co więcej, można go wykonywać przez cały rok, ekspozycja ciała na słońce nie jest przeciwwskazaniem. Jeśli chodzi o efekty, to są widoczne już po pierwszym zabiegu. Uzyskane rezultaty są równomierne, co oznacza, że cellulit znika z całej leczonej partii ciała. Tylko takim urządzeniem jak scizer można uzyskać taki efekt. scizer to zaawansowana technologia, która jest stosowana w naszych Klinikach od wielu lat. Oznacza to, że nasi specjaliści są doświadczeni i wiedzą jak działać, aby Pacjent wyszedł z zabiegu zadowolony.

Kto może zapisać się na zabieg urządzeniem HIFU?

Terapia jest dedykowana wszystkim osobom, które chcą pozbyć się cellulitu z takich partii ciała, jak: brzuch, uda, pośladki, nogi, ramiona, przedramiona, plecy. Każdy, kto marzy o zmniejszeniu swojego rozmiaru, również jest mile widziany w Klinice. Co więcej, zabiegi scizer pomagają osobom, które walczą z otyłością. Cellulit nie zawsze da się pokonać dietą i ćwiczeniami. Po co się męczyć, skoro jest dostępny zabieg, którego skuteczność wciąż zadziwia lekarzy?

scizer w Bieńkowscy Clinic

Nasze Kliniki pracują z technologią HIFU od 2011 roku, co tylko potwierdza, że jest to technologia skuteczna i bezpieczna. Urządzenie scizer to nie jedyne, które pozwala zmienić figurę. Nasi specjaliści opracowali program modelowania sylwetki, który przewiduje usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu, a następnie poddanie skóry ujędrnieniu urządzeniem HIFU. Dzięki takiemu połączeniu zabiegów skóra wygląda młodziej i zdrowiej.

scizer to zaawansowana technologia, która nie boi się nawet bardzo opornego cellulitu. Przekonaj się sama i odwiedź naszą Klinikę w Bydgoszczy lub Częstochowie. Pozbądź się kompleksów i zacznij cieszyć z własnego wyglądu. Niech cellulit przestanie być Twoim koszmarem. Pozwól sobie pomóc, technologia scizer jest gotowa, aby odmienić Twoje ciało.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-