mgr Kinga Hajder

fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu z tytułem magistra w specjalności chorób cywilizacyjnych oraz Kurs Kinesiotapingu oraz Masażu Tkanek Głębokich z akredytacją Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

W Bieńkowscy Clinic® wykonuje głównie zabiegi mające na celu poprawę stanu skóry twarzy jak i ciała oraz modelujące sylwetkę. Są to m.in. masaż podciśnieniowy Endermologia oraz zabiegi wykorzystujące technologię fal radiowych i ultradźwięków

Wie, jak ważne w rozwoju zawodowym jest ciągłe podnoszenie kompetencji, dzięki którym trafna diagnoza może owocować dobrze dobraną i skutecznie prowadzoną terapią, dlatego w Bienkowscy Clinic® docenia mozliwość zdobywania praktycznej wiedzy w zakresie najnowszych trendów medycyny estetycznej oraz pracę w zgranym zespole. Cieszy się, że swoje zainteresowania fizjoterapią może wykorzystywać w połączeniu z zabiegami.

Swoją wiedzę i umiejętności rozwija poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach z zakresu fizjoterapii, głównie masażu leczniczego.

Interesuje się kosmetologią oraz nowoczesnymi formami zabiegów modelujących sylwetkę. Wolny czas stara się spędzać aktywnie – na rowerze lub w kuchni – gotując.