mgr Joanna Chylińska

Dyrektor ds. marketingu i administracji

Dyrektor ds. marketingu i spraw administracyjnych.

Z wykształcenia jest fizjoterapeutą. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

Praktyczne umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z pacjentami i kontrahentami nabyła pracując w Szpitalu Wojewódzkim, a następnie – od 2008 roku – u boku dr. Marcina Bieńkowskiego w Klinice Esteticmed.pl. Aktywnie uczestniczyła w budowaniu nowej kliniki w Bydgoszczy, pilnując każdego szczegółu i dążąc z pełnym zaangażowaniem do celu, którym było otwarcie Kliniki Bieńkowscy – w październiku 2012 roku. Doceniona przez właścicieli, otrzymała wyróżnienie za wzorowe wykonywanie obowiązków, ponadprzeciętny wysiłek włożony w wykonywanie pracy oraz znaczący wkład w rozwój firmy.

Oddana firmie, wkłada w pracę energię i serce. Odpowiada za administrację i sprawne funkcjonowanie firmy. Do jej obowiązków należą m.in.: współpraca z mediami oraz nadzorowanie działań promocyjnych i informacyjnych w klinikach, pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań oraz współpraca z zarządem przy organizacji pracy klinik. Zarządza relacjami z partnerami handlowymi i współpracującym personelem medycznym, zapewniając dostarczanie usług najwyższej jakości, przy zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa.

W czasie wolnym oddaje się naturze – lubi wodę w słońcu i jazdę na nartach o każdej porze dnia. Kocha taniec.