Promocja Facebook!

Dołącz do nas na Facebook i otrzymaj kupon promocyjny! Każdy fan będzie mógł skorzystać z promocji 10% rabatu na zabieg oraz 50% zniżki na konsultację.

 

Warunki promocji:

1. Osoby, które będą chciały skorzystać z akcji i otrzymać kupon powinny polubić fanpage’a, a następie napisać maila na adres: facebook@bienkowscyclinic.pl podając swoje imię i nazwisko. Bon zostanie wysłany zwrotnie w ciągu 24h. Następnie w trakcie rejestracji telefonicznej należy wyrazić chęć skorzystania z promocji Facebook – i w dniu zabiegu posiadać kupon (w wersji elektronicznej lub papierowej) do okazania w recepcji (przed wizytą).

2. Osoby, które brały udział w poprzednich edycjach akcji promocyjnej Facebook mogą skorzystać z niej ponownie, jednak nie częściej jak raz na trzy miesiące.

3. Osoby, które otrzymały już kupon w poprzednich edycjach, ale z niego nie skorzystały – kupon nie traci ważności i wciąż można go zrealizować. W trakcie rejestracji telefonicznej należy wspomnieć o posiadanym kuponie – a w dniu wizyty okazać w recepcji (przed wizytą).

4. W ramach promocji przysługuje 50% rabatu na konsultację oraz 10% rabatu na zabieg, o ile pacjent wykona go w dniu odbycia konsultacji.

5. Promocja nie obejmuje zabiegów chirurgicznych i ginekologicznych.

 

* Bon do zrealizowania w Bieńkowscy Clinic® Bydgoszcz lub Częstochowa i nie łączy się z innymi promocjami.


Szczegóły promocji dostępne w recepcji klinik.