Skip to main content

Endermologie Endermolift (lifting twarzy)

Opis dla Endermologie Endermolift (lifting twarzy)

OPIS METODY

Lipomasaż to opracowane przez francuską firmę Systems innowacyjne, medyczne urządzenie zintegrowane z łóżkiem zabiegowym oraz 100% naturalna metoda mechanicznej stymulacji (endomasaż) komórek skóry, mięśni i tkanki łącznej. Jej celem jest działanie przeciwstarzeniowe oraz redukujące tkankę tłuszczową, cellulit, obrzęki, ból. Badania dowiodły, że jest kilkakrotnie skuteczniejszy niż inne, niemedyczne zabiegi endermologii. Istnieje możliwość wykonania zabiegów Endermolift na twarz, szyję, dekolt i biust oraz Lipomassage na ciało.

Lipomasaż oferuje estetyczne, sportowe i lecznicze zabiegi skupione w ponad 20 programach zabiegowych na ciało, twarz, szyję, dekolt i biust. Inteligentny, komputerowy trener pomaga wybrać odpowiedni program. Udowodniono, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, obrzękami, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz wiotkością skóry przynosząca efekty szybko i trwale oraz poprawiająca samopoczucie. Polecana jest również osobom uprawiającym sport w celu przygotowania organizmu do wysiłku fizycznego oraz jako regeneracja powysiłkowa. Zastosowanie znajduje również u osób planujących zabiegi chirurgiczne, np. liposukcję lub plastykę ciała, twarzy, lifting twarzy, jak również po tych zabiegach, skracając okres rekonwalescencji.

Innowacyjność

Nowoczesne głowice zwiększają precyzję i zapewniają wyjątkowe efekty zabiegu. Wyposażone są w ekran sterowania, co znacznie ułatwia zdalne sterowanie aparatem. Rolki posiadają 4 tryby rotacji, co pozwala na uzyskanie zindywidualizowanych efektów. Dotykowy, mobilny ekran dostępny z obu stron łóżka, elektrycznie sterowana wysokość łóżka, luksusowe wykończenie z najwyższej jakości tworzyw, gwarantują komfort dla terapeuty i pacjenta oraz ozdobę wnętrza. Opatentowana forma unikalnego, wygodnego stroju do zabiegu – Endermowear – daje wygodę pacjentowi, chroni skórę i ułatwia prowadzenie głowic zabiegowych. Obecność komputerowego trenera i ponad 20 programów medycznych, zabiegowych daje możliwość najlepszego dopasowania do potrzeb i oczekiwań pacjentów, pozwala na zindywidualizowanie całego zabiegu.

Skuteczność

Badania nad skutecznością są prowadzone od 26 lat, a wyniki udokumentowano w ponad 110 publikacjach na całym świecie. Udowodniono, że Technologia LPG pozwala na wykonanie zabiegów nie tylko na poziomie naskórka czy skóry właściwej, ale również w obrębie tkanki podskórnej, zwiększając lipolizę tkanki tłuszczowej nawet do 70% oraz produkcję kolagenu o 240% i elastyny o 160%.

WSKAZANIA

  • obrzęki twarzy, okolic oczu
  • poprawa jędrności twarzy, szyi, dekoltu, biustu
  • odzyskanie owalu twarzy
  • redukcja zmarszczek
  • likwidacja otłuszczeń, np. drugiego podbródka

Zabieg na twarz

To nieinwazyjna technika likwidująca główne przyczyny starzenia się skóry i utraty jej gęstości. Daje widoczne i długotrwałe efekty już po pierwszej sesji. Doskonale uzupełnia procedury medycyny estetycznej.

ZALETY I EFEKTY

Głęboka warstwa skóry odzyskuje swoją gęstość i elastyczność, dzięki odnowieniu włókien kolagenu i elastyny. Zmniejszeniu ulegają obrzęki i siniaki. zmarszczki spłycają się. Zredukowany zostaje nadmiar tkanki tłuszczowej.

 

ZALECANE DERMOKOSMETYKI

Podczas konsultacji lekarskiej, poprzedzającej zabieg, specjalista zaleca indywidualnie dobrane dermokosmetyki. Nabędziesz je również online: www.skinexpert.pl


CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

W naszych klinikach można płacić w systemie ratalnym. Sprawdź dostępne formy finansowania.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-