Photofabulous™ – Połączenie fototerapii OPL oraz laseroterapii ResurFX™

YouTube video

NOWOŚĆ!

Photofabulous™  – kompleksowy protokół który łączy w sobie procedury ResurFX™  i Stellar™ OPL. Jest on znany na świecie jako super-skuteczny i komfortowy zabieg pozwalający podczas jednej sesji zabiegowej osiągnąć hollywoodzki efekt promiennej i gładkiej skóry. Jest on idealnym dowodem na wysoką skuteczność terapii łączonych takich jak stosowana od lat w Bieńkowscy Clinic procedura Photo Beauty.  Photofabulous™ to nowa liga w laseroterapii –  jest on obecnie jednym z najskuteczniejszych, najdoskonalszych, oraz najbardziej innowacyjnych i poszukiwanych zabiegów dostępnych na rynku.  

PRZEBIEG ZABIEGU

Czas trwania procedury zabiegowej jest uzależniony od powierzchni na jakiej pracujemy. Po dokładnym oczyszczeniu skóry, założeniu okularów ochronnych i umieszczeniu na skórze przezroczystego żelu rozpoczynamy pierwszą procedurę zabiegową. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać ukłucia i intensywne rozgrzanie skóry. Pomimo zastosowanych osłon na oczy, podczas wykonywania  zabiegu na okolice twarzy pacjent widzi błyski światła podobne bo błysku flesza. Wykonanie zabiegu OPL na obszar wielkości twarzy zajmuje z reguły 20-30 minut.  Dla zwiększenia komfortu pacjenta drugi etap (zabieg laserem frakcyjnym) poprzedzamy wcześniejszym 60 minutowym znieczuleniem specjalnym żelem nakładanym na skórę. Sam zabieg laserem ResurFX™ podczas pacjent odczuwa rozgrzewanie skóry i ukłucia  trwa około 20 minut. Celem skrócenia okresu rekonwalescencji i zmaksymalizowania efektu zabiegu w naszej klinice oferujemy połączenie procedury z zabiegiem implantacji osocza bogatopłytkowego PRP lub rekombinowanych tkankowych czynników wzrostu i fotomodulacji LED.

CZAS TRWANIA ZABIEGU:

Czas trwania procedury zabiegowej jest uzależniony od powierzchni na jakiej pracujemy. Wykonanie zabiegu na obszar wielkości twarzy zajmuje z reguły 20-30 minut. Dla zwiększenia komfortu pacjenta zabieg laserem frakcyjnym poprzedzamy wcześniejszym 60 minutowym znieczuleniem specjalnym żelem nakładanym na skórę.  Celem skrócenia okresu rekonwalescencji i zmaksymalizowania efektu zabiegu w naszej klinice oferujemy połączenie procedury z zabiegiem implantacji osocza bogatopłytkowego PRP lub rekombinowanych tkankowych czynników wzrostu i fotomodulacji LED.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU:

Photofabulous™  łączący w sobie procedury ResurFX™  i Stellar™ OPL wykonuje się go zwykle jako pojedynczy zabieg. Jednak dla zwiększenia uzyskanych efektów procedura można powtórzyć po 4-6 tygodniach. 

WSKAZANIA

 • Rozstępy skórne
 • Blizny przerostowe i zanikowe skóry
 • Elastoza (wiotkość) skóry –  utrata owalu i zmarszczki
 • Poszerzone pory
 • Ziemisty kolor skóry
 • Cienie pod oczami i wiotkość powiek
 • Zmiany barwnikowe skóry z nadprodukcją melaniny
 • Piegi i inne fotouszkodzenia skóry
 • Przebarwienia pozapalne, potrądzikowe, pourazowe
 • Plamy starcze skóry rąk i ciała
 • Zmiany potrądzikowe 

PRZECIWSKAZANIA:

 • Świeża opalenizna
 • Skłonność do powstawania blizn przerostowych (keloidów)
 • Przyjmowanie retinoidów w ostatnich 6 miesiącach
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Aktywne infekcje skóry poddawanej leczeniu
 • Aktywna choroba nowotworowa
 • Ciężkie i niewyrównane schorzenia ogólnoustrojowe (niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca)

EFEKTY:

Osiągnij hollywoodzki efekty gładkiej i promiennej skóry! Pożegnaj się z bliznami potrądzikowymi oraz nierówną strukturą skóry. Pożegnaj się z przebarwieniami, rozszerzonymi naczyniami i wyrównaj koloryt skóry oraz drobne zmarszczki.

PRZEBIEG GOJENIA:

Objawy występujące po zabiegu występują to obrzęk, zaczerwienienie i ściemnienie przebarwień które ustępują zazwyczaj po 2-3 dniach. Przez około tydzień od wykonania zabiegu skóra może być nieco przesuszona zwłaszcza po wykonaniu zabiegu frakcyjnego gdzie dochodzi do delikatnego złuszczania i wymiany komórek naskórka.

Pacjenci wymagający najkrótszej rekonwalescencji  korzystają również z zabiegu fototerapii domowej, którą mogą samodzielnie wykonywać w domu przez pierwsze doby po zabiegu bez konieczności przyjeżdżania do kliniki.

W okresie gojenia każdemu pacjentowi zalecamy odpowiednie indywidualnie dobierane dermokosmetyki zależnie od stanu skóry i rodzaju oraz intensywności wykonanego zabiegu. Należy pamiętać że dla utrzymania efektów i ich zmaksymalizowania skóra poddana zabiegowi wymaga stałej pielęgnacji domowej którą również przepisujemy i przygotowujemy dla  każdego pacjenta.

ZALECENIA PRZED I PO ZABIEGU

Skóra przed zabiegiem nie wymaga specjalnego przygotowania. Dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów warto, aby nie była świeżo opalona ani zabarwiona samoopalaczem, czy balsamem brązującym. U mężczyzn zaleca się dzień wcześniej ogolenie obszaru zabiegowego.

Po zabiegu zaleca się intensywne nawilżanie oraz stosowanie łagodzących środków do mycia i pielęgnacji skóry.  Uwagę zwrócić należy na ochronę przed UV. W kolejnych dniach zalecane jest wprowadzenie aktywnych preparatów wspomagających przebudowę. Zostaną one zalecone podczas wizyty w klinice.

ZALECANE DERMOKOSMETYKI:

Podczas konsultacji lekarskiej, poprzedzającej zabieg, specjalista zaleca indywidualnie dobrane dermokosmetyki. Nabyć je można stacjonarnie w klinice jak również online: www.skinexpert.pl

 


CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem>.

W naszych klinikach można płacić w systemie ratalnym. Sprawdź dostępne formy finansowania>


Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-