Skip to main content

Cennik

Efekty naszych terapii

 • najlepsze efekty

  W razie pytań prosimy o kontakt z recepcją. Bydgoszcz tel. +48 52 34 525 34+48 721 666 777 Częstochowa tel. +48 34 325 61 72+48 665 60 12 12   Podany na stronie cennik ma charakter orientacyjny. Z uwagi na indywidualny charakter większości zabiegów – ostateczny koszt ustalany jest podczas konsultacji medycznej. Ceny obejmują kompleksowy koszt zabiegów wykonywanych przez wysoko wykwalifikowany, doskonale wyszkolony personel, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu medycznego cenionych światowych producentów.

  Cena zawiera konsultacje kontrolne, zakup wszystkich materiałów związanych z zabiegiem (nici, opatrunki, implanty, preparaty) oraz wszelkich innych – niewyszczególnionych w cenniku czynności i usług.

  YouTube video

  BONY PODARUNKOWE

  Bon Podarunkowy jest ważny na określoną kwotę lub upoważnia do skorzystania z wyszczególnionej na nim usługi. Bon Podarunkowy można nabyć bezpośrednio w recepcji Kliniki lub zamówić drogą mailową: bydgoszcz@bienkowscyclinic.pl lub czestochowa@bienkowscyclinic.pl Na życzenie Kupującego Karta Podarunkowa może zostać wysłana pod wskazany adres.

  Do Bonu Podarunkowego na kwotę min. 2000 zł obdarowana nim osoba otrzymuje KONSULTACJĘ Z TERAPEUTAMI* GRATIS!

  * kosmetolog, fizjoterapeuta, pielęgniarka.


  W celu uzgodnienia terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją telefonicznie lub mailowo:

  Przy rezerwacji wizyty prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za zabieg będzie Bon Podarunkowy. Prosimy o okazanie Bonu w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.


  • Bon Podarunkowy jest ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
  • Bon Podarunkowy można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od zabiegu/pakietu.
  • Bon nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty z Bonu. Istnieje możliwość rozszerzenia zabiegu z dopłatą gotówką lub kartą.
  • Z Bonu może skorzystać inna osoba niż właściciel tylko po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu w recepcji.

  FINANSOWANIE

  W Bieńkowscy Clinic można płacić za zabiegi w wybranym systemie ratalnym.

  bienkowscyclinic
  bienkowscyclinic

  narzędzia ratalne, należące do firmy Ratalnie.com i skoncentrowane na finansowaniu branży medycznej.

  bienkowscyclinic

  Ratalnie.com jest instytucją, która zoptymalizowała proces kredytowy i dostosowała go do potrzeb usług medycznych, zapewniając pacjentowi niskie oprocentowanie oraz prostą i szybką procedurę przydzielania kredytu. Umów się z lekarzem na konsultację. Doktor zaproponuje program leczenia oraz określi jego koszt. Następnie skontaktuje się z Tobą ratalnie.com, aby zweryfikować zdolność kredytową i przekazać ofertę. Po jej akceptacji kurier przyjedzie do Ciebie w celu podpisania umowy, a środki finansowe zostaną przekazane na konto kliniki.

  Dane firmy:Bieńkowscy Clinic spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Cicha 17 85-650 BydgoszczNasze konto bankowe:ING 73 1050 1139 1000 0090 3029 1000


  skinexpert
  Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-