Skip to main content

MODELOWANIE SYLWETKI

Szczupłe, jędrne i smukłe ciało bez obwisłej skóry, cellulitu i z delikatnie zarysowanymi mięśniami to marzenie większości osób. Z uwagi na mnogość czynników, które wpływają na to, jak wyglądamy – rozpoczynając od genetyki po stan zdrowia, styl życia, dietę i aktywność fizyczną – często, mimo wysiłku i chęci, osiągnięte efekty są dalekie od ideału. Właśnie dlatego stworzyliśmy specjalną kategorię zabiegów, które wspomagają naszych Pacjentów w drodze po wymarzoną figurę.

Co można osiągnąć dzięki zabiegom modelującym sylwetkę?

Na wstępie warto zaznaczyć, że celem wszystkich zabiegów modelujących jest podkreślenie i uzupełnienie rezultatów, które zostały wypracowane poprzez zdrową dietę i regularny wysiłek fizyczny. Dopiero kompleksowe działanie i dbanie o solidne fundamenty pozwolą osiągnąć oczekiwany wynik. Medycyna estetyczna jest narzędziem do likwidacji tkanki tłuszczowej z miejsc opornych, takich jak brzuch, uda czy ramiona. Modelowanie sylwetki w naszej Klinice służy ujędrnieniu i poprawie jakości skóry, pozbyciu się cellulitu oraz podkreśleniu rzeźby mięśni, wizualnie wyszczuplając sylwetkę. Dzięki współpracy z naszymi specjalistami możliwe będzie uzyskanie najlepszych wyników.

Z jakich technologii korzystamy do skutecznego modelowania sylwetki?

Współczesna medycyna estetyczna daje nam ogromne możliwości dopasowania terapii do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Nasze zabiegi opierają się o najnowsze technologie. Wykorzystujemy potencjał, jaki dają fale ultradźwiękowe, fale radiowe, mikrofale, lipomasaż, liposukcja oraz elektrostymulacja. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu opracowaliśmy autorskie systemy terapeutyczne, które w sposób pozwalają minimalizować skutki uboczne i nie pociągają za sobą długiej rekonwalescencji.

Metody na modelowanie okolic brzucha w Bieńkowscy Clinic

Chcąc pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej zgromadzonej w odpornych na dietę i ćwiczenia partii brzucha, proponujemy zabiegi wykorzystujące fale radiowe oraz skoncentrowane ultradźwięki – HIFU. Wymienione systemy terapeutyczne opierają się na silnych i precyzyjnych bodźcach co sprawia, że ich przebieg jest szybki, małoinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Radiofrekwencja oraz HIFU, poza efektem wyszczuplającym, zwiększają syntezę nowych włókien kolagenowych. Zabiegi przyspieszają przepływ krwi oraz limfy mobilizując tkanki i  zmniejszając tym samym obrzęki oraz poprawiają dotlenienie i odżywienie tkanek. Po takiej sesji nasi Pacjenci mogą cieszyć się jędrną, napiętą skórą, wolną od zmarszczek i cellulitu, oraz pięknie wymodelowanym obszarem brzucha, bez oponek i boczków. Zabiegiem redukującym bezpowrotnie poziom tkanki tłuszczowej jest liposukcja infradźwiękowa. Dzięki zastosowaniu najnowszych głowic, zabieg pozwala przy jednej wizycie w klinice odessać więcej tkanki tłuszczowej, a przy tym precyzyjne i delikatne ruchy kaniuli nie uszkadzają okolicznych tkanek. Tylko dizęki takiej procedurze możemy maksymalnie skrócić okres gojenia.

Zabiegi podkreślające rzeźbę mięśni dostępne w naszej Klinice

Niewątpliwą rewolucją w naszej ofercie jest zaawansowany system budowania masy i rzeźby mięśniowej. Jego działanie opiera się o przełomową technologię, polegającą na wielokierunkowej, biomedycznej stymulacji mięśni sekwencjami skurczów o zmiennej intensywności i charakterze. Procedura jest poprzedzona profesjonalną oceną wyglądu danej okolicy anatomicznej i dopasowaniu do tego sposobu rozmieszczenia każdej z szesnastu głowic współdziałających ze sobą. W zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta możemy pracować nad wzmocnieniem siły, wzrostem masy lub definicji mięśniowej. Ta nowatorska metoda modelowania sylwetki wspiera także proces rehabilitacji, np. po ciąży lub kontuzji, pomaga przywrócić prawidłowe napięcie mięśni po przebytych zabiegach lub chorobach oraz wzmacnia gorset mięśniowy, likwidując dolegliwości ze strony kręgosłupa.To tylko niektóre z nowoczesnych i skutecznych technik modelowania sylwetki, dostępnych w ofercie Bieńkowscy Clinic. Zachęcamy do odwiedzenia naszej kliniki i doboru najlepszej terapii dla siebie, po konsultacji z naszymi specjalistami.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-