Skip to main content

Rekomendacje

W Bieńkowscy Clinic® nieustannie dążymy do perfekcji, również wybierając producentów urządzeń medycznych. Cutera® to światowy lider w produkcji laserów, dlatego od lat wykorzystujemy ich rozwiązania w naszej pracy. Oni zaś odwdzięczają się, doceniając nasze kompetencje i zaangażowanie w rozwój i propagowanie ich technologii.

Bardzo miło nam zatem oznajmić, że jako jedyna klinika w tej części Europy otrzymaliśmy tytuł “CENTER OF EXCELLENCE”, przyznawany ośrodkom referencyjnym i szkoleniowym Cutera®. Taka motywacja daje nam energię do kontynuowania wytężonej pracy w uwalnianiu naszych Pacjentów od problemów i kompleksów. Ponadto dr n. med. Marcin Bieńkowski jest członkiem Cutera® University i międzynarodowym trenerem oraz  wykładowcą Cutera®.

Bieńkowscy Clinic® podczas konferencji Business Academy by Croma otrzymało nagrodę Meraki Businessu. Meraki po grecku oznacza robienie czegoś kreatywnie, z radością, oddaniem i pasją – wkładanie całego swojego serca w to, co się robi i robienie tego najlepiej, jak się tylko potrafi. Dziękujemy, że widzicie nasze zaangażowanie i doceniacie zamiłowanie do wykonywanej przez nas pracy.

W 2017 roku Bieńkowscy Clinic® zostało laureatem Gala Beauty Stars – najlepsza klinika w Polsce.

Bardzo dziękujemy Państwu za zaufanie i oddane na nas głosy. Trudno o większą motywację. Wygrana w ogólnopolskim konkursie GALA BEAUTY STARS 2017 nie byłaby możliwa bez naszych Pacjentów oraz wspaniałego, profesjonalnego i oddanego zespołu obu naszych Klinik w Bydgoszczy i Częstochowie. Cieszymy się, że nasza „obsesja” na punkcie jakości, rzetelnej wiedzy medycznej oraz codzienne starania i pasja, jaką wkładamy w prace dla Państwa, przynoszą takie chwile satysfakcji dla nas wszystkich. Zapewniamy, iż nie spoczniemy na laurach i nadal będziemy pracować na to, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić naszym Pacjentom pełną satysfakcję.

Bieńkowscy Clinic jest miejscem, które polecam wspólnie z moją mamą. Kiedyś, gdy przyjechałam do rodziców zmęczona po pokazach i podróży, skorzystałam z usług tej kliniki.

Doceniając profesjonalizm pani doktor Wnuk-Bieńkowskiej i personelu, miłą atmosferę panującą w klinice, pozwalającą na całkowity relaks, namówiłam mamę na wizytę w Bieńkowscy Clinic. Mama była bardzo zadowolona z zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych i nadal zamierza z nich korzystać. Ja również ilekroć będę wpadać do kraju i odwiedzę rodziców, chętnie skorzystam z zabiegów odżywczo-relaksacyjnych w Bieńkowscy Clinic. ANJA RUBIK Z MAMĄ

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami sprzętu medycznego. Stosujemy wyłącznie najdoskonalsze sprawdzone preparaty, wychodząc z założenia, że jakość kosztuje – jednak zawsze się opłaca. Miło nam również poinformować, że nasze kliniki kilkakrotnie otrzymały tytuł Ambasadora marki Restylane, nagrodzone zostały znakiem Dobry Adres InStyle oraz dwukrotnie otrzymały prestiżową rekomendację profesjonalizmu i świadczenia usług na najwyższym poziomie przez Urodę Beauty Expert.

„Cofnij czas… BEZPIECZNIE” – to idea, która nie tylko stanowi nasze motto, lecz także jest wyznacznikiem naszej codziennej pracy na rzecz Państwa satysfakcji i rozwoju naszych klinik.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-