Skip to main content

STREFA MĘŻCZYZN

Obecnie z nowoczesnych i zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych korzysta coraz więcej mężczyzn. Dostępnych jest wiele różnych możliwości zabiegowych, które nie tylko ułatwiają codzienne dbanie o siebie, lecz także eliminują wiele problemów natury estetycznej. Dzięki zaawansowanym technologiom możliwe jest też modelowanie męskiej sylwetki, wykonywanie działań, które poprawią wygląd lub wyeliminują wstydliwe problemy, niekorzystnie wpływające na poczucie własnej wartości czy jakość życia. W naszej klinice oferujemy wszystkie najczęściej wyszukiwane zabiegi dla mężczyzn.

Leczenie przypadłości o charakterze anatomicznym u mężczyzn – co oferujemy?

Często zdarza się, że w obrębie naszego ciała występują różne nieprawidłowości anatomiczne lub nie jesteśmy zadowoleni z wyglądu danego obszaru. Niekiedy też do nieestetycznych czy uciążliwych zmian dochodzi z czasem, wskutek przebytych urazów lub zmian o podłożu hormonalnym. Wśród najczęstszych problemów tego typu u mężczyzn można wyróżnić łagodny przerost prostaty, ginekomastię oraz problemy związane z budowa prącia oraz jego wielkością.W naszej klinice przeprowadzamy skuteczne zabiegi zarówno w zakresie powiększania penisa, jak i plastyki chirurgicznej wędzidełka prącia. Wykonujemy również bezbolesne usunięcie napletka. Zabieg stanowi nie tylko walor estetyczny ale również higieniczny i jest najlepsza forma profilaktyki raka żołędzi. Wykorzystując zaawansowane i najnowsze technologie, oferujemy leczenie łagodnego przerostu prostaty z wykorzystaniem lasera, które jest całkowicie bezpieczne, nie zmienia anatomicznej struktury narządu oraz pozwala zachować pełną funkcjonalność ze strony układu moczowego, jak i płciowego.Jedną z męskich przypadłości jest również przerost sutka u mężczyzn, czyli ginekomastia. Nasza klinika przeprowadzi skuteczne działania także w tym zakresie, w sposób bezpieczny i trwały.U pacjentów planujących redukcje masy ciała lub u wszystkich którzy stracili nadprogramowe kilogramy najczęściej występują rozstępy oraz wiotkość skory. Tego typu planowany leczymy przy pomocy laseroterapii frakcyjnej oraz HIFU.

Leczenie łysienia i nadmiernego owłosienia – co oferujemy?

Nasza klinika specjalizuje się również w zaawansowanej terapii łysienia o różnych przyczynach. W tym celu dostępnych jest kilka najnowocześniejszych i zaawansowanych metod, które w każdym przypadku dobieramy do indywidualnego stanu Pacjenta. Wśród wykonywanych zabiegów znajdują się: innowacyjna terapia peptydowa, zastosowanie osocza bogatopłytkowego i czynników wzrostu, przeszczep autologicznych komórkę macierzystych w własnej tkanki tłuszczowej – nanolipotransfer,, a także mezoterapia skóry głowy, czy leczenie z wykorzystaniem fotomodulacji LED.Wśród problemów i niedogodności, które utrudniają codzienną pielęgnację oraz są źródłem wielu podrażnień i uszkodzeń skóry, jest również golenie i walka z nadmiernym owłosieniem. W tym zakresie oferujemy zaawansowaną, skuteczną i trwałą metodę usuwania owłosienia za pomocą lasera. Pozytywne efekty takiej terapii są widoczne już po jednym zabiegu, choć dla trwałych rezultatów niezbędne jest przeprowadzenie serii spotkań.

Zabiegi pielęgnacyjne i modelujące sylwetkę dla mężczyzn

W naszej ofercie znajdują się również zabiegi, które umożliwiają pozbycie się rozstępów, przebarwień, znamion, niechcianych tatuaży oraz blizn różnego pochodzenia. Przeprowadzamy też terapię, której efektem będzie pozbycie się rumienia czy poszerzonych naczynek i nieestetycznych pajączków.Oferujemy liczne zabiegi odmładzające oraz różne sposoby na modelowanie i wyszczuplanie ciała bez siłowni czy stosowania skomplikowanych diet. Trwale pozbędziemy się zmian trądzikowych o różnym charakterze i przeprowadzimy zabiegi, które zapobiegną pojawianiu się nieestetycznych wyprysków w przyszłości. Zaproponujemy też najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała.Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą zabiegów dla mężczyzn. To bardzo duży wybór różnych działań, które są przeprowadzane przez uznanych, wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Dobiorą właściwą terapię oraz ustalą plan leczenia, który przyniesie doskonałe rezultaty w najkrótszym możliwym czasie. To pełna dyskrecja, bezpieczeństwo, gwarancja efektów i zabiegi odbywające się w komfortowej atmosferze. Chętnie odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania oraz ustalimy dogodny termin konsultacji.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-