Skip to main content

WSZYSTKO DLA MAM

Ciąża to bez wątpienia wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety, podobnie jak następująca po nim opieka nad nowo narodzonym potomstwem. Jednak wraz z rozwojem płodu i wzrostem dziecka w łonie, a także na skutek późniejszych procesów i zmian w organizmie matki, ciało kobiece ulega zmianom. Bardzo często są one zaawansowane i powodują deformację niektórych obszarów, a powrót do dawnej sylwetki wydaje się wręcz niemożliwy. Dzięki nowoczesnym technologiom żadna młoda mama nie zostaje z tym problemem sama. W naszej klinice oferujemy cały szereg różnorodnych zabiegów, które skutecznie przywrócą dawną formę i wygląd ciała.

Powrót do formy po porodzie – dlaczego jest aż tak ważny?

Obecna medycyna umożliwia skorzystanie z wielu zabiegów i terapii, które w sposób bezbolesny oraz szybki pozwalają na nowo poczuć się w pełni kobieco. Niestety, często poprzez skupienie się na dziecku nie tylko mamy, lecz także najbliższych, kobieta zostaje pominięta i nie poświęca się jej dostatecznie dużo uwagi. Ona sama też nie ma siły ani motywacji, by powrócić do dawnej formy, co niejednokrotnie wymaga stosowania różnych preparatów, właściwej diety czy wykonywania wielu ćwiczeń fizycznych. Brak poczucia własnej wartości, niska samoocena, zaniedbanie i niewyspanie często mogą prowadzić nawet do załamania i depresji. Na szczęście nie musi tak być.Nie bez powodu mawia się, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. A na samopoczucie kobiety w bardzo dużej mierze wpływa wygląd, sylwetka i atrakcyjność. Ciąża i poród to nie tylko ogromne zmiany hormonalne i dodatkowe kilogramy. Skóra po porodzie często jest zwiotczała, obwisła i nieatrakcyjna. Pojawiają się liczne rozstępy na brzuchu, udach i piersiach, obrzęki, cellulit i różne problemy skórne. Osłabieniu ulegają także mięśnie i bardzo często dochodzi do rozejścia kresy białej. Ciąża i okres po porodzie to także obrzęki.Aby zapobiec wystąpieniu wielu z tych przypadłości, a także o wiele szybciej wrócić do formy po porodzie, warto skorzystać z nowoczesnych i komfortowych zabiegów oferowanych przez naszą klinikę.

Jakie zabiegi polecamy dla kobiet ciężarnych?

Ciąża nie wyklucza możliwości wykonywania wielu zabiegów, dzięki którym kompleksowo można zadbać zarówno o cerę, jak i skórę ciała oraz jednocześnie zrelaksować się i odpocząć, co w przypadku przyszłych mam jest bardzo ważne. W naszej klinice wykonujemy zabiegi na twarz i ciało, m.in. takie jak masaże endermologiczne, hydropeeling czy infuzję tlenową.Proponujemy również skuteczne leczenie obrzęków i charakterystycznej ciężkości nóg w ciąży, a także działania profilaktyczne, mające na celu zapobieganie rozstępom i zwiotczeniu skóry. To m.in. termolifting, radiofrekwencja z ultradźwiękami czy HIFU.

Spektakularny powrót do formy po ciąży – co zastosować?

W naszej klinice kompleksowo opracujemy indywidualną terapię dla każdej mamy, która chce skutecznie i szybko powrócić do formy. Dobierzemy najlepsze zabiegi oraz zaproponujemy kilka wariantów działań w zależności od oczekiwań, możliwości i specyfiki problemów każdej Pacjentki.W naszej ofercie można znaleźć zabiegi na rozstępy w rejonie brzucha, ud i piersi. Stosowana laseroterapia trakcyjna może być łączona z implantacją osocza bogatoplytkowego oraz komórek macierzystych z własnej tkanki tłuszczowej. Aby zadbać o głębokie warstwy skory oraz poprawić napięcie wiotkiej tkanki podskórnej stosujemy nieinwazyjne zabieg wykorzystujące technologię medycznego HIFU. Proponujemy również zaawansowane zabiegi pielęgnacyjne na ciało dla karmiących mam, efektywne działania ujędrniające skórę i przywracające jej elastyczność, a także liczne propozycje liftingujące i modelujące sylwetkę. Z powodzeniem wykonamy również różne typy liposukcji oraz pomożemy skutecznie i trwale pozbyć się nadmiernych kilogramów.Często zdarza się, że poród odbywa się za pomocą cięcia cesarskiego, czego skutkiem jest blizna. W naszej klinice przeprowadzimy też działania, dzięki którym będzie prawie niewidoczna. To możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanych i nowoczesnych zabiegów laserowych, fototerapii, fotomodulacji oraz wykorzystania komórek macierzystych i osocza bogatopłytkowego. O poprawę elastyczności i wyglądu blizny zadbają również fizjoterapeuci przy pomocy terapii manualnej.Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy dogodny termin konsultacji. Dołożymy też wszelkich starań, aby efekty naszych zabiegów przyniosły oczekiwany rezultat w jak najkrótszym czasie.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-