Skip to main content

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna – czym jest i czemu służy?

Zabiegi służące poprawie wyglądu zostały uznane za odrębny dział medycyny już w latach 70. ubiegłego wieku. Dziś cieszą się rosnącą popularnością, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Medycyna estetyczna zajmuje się wszelkimi procedurami, mającymi na celu zmienienie jakości życia, profilaktykę starzenia się skóry oraz poprawę jej wyglądu. Zgodnie z prawem wszystkie terapie mogą być przeprowadzane tylko przez wykwalifikowanych lekarzy specjalistów. Zabiegi opierają się o działanie leków oraz procedury, które nie wymagają długiej hospitalizacji ani uciążliwego okresu rekonwalescencji.

Zabiegi medycyny estetycznej w Bieńkowscy Clinic

Nasza klinika  zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na całe ciało od wielu lat. Oferujemy wiele rozwiązań terapeutycznych, opartych o zaawansowane technologicznie sprzęty i innowacyjne procedury. Nasza kadra to doświadczony, wielodyscyplinarny zespół ekspertów, który służy pomocą i codziennie wypełnia misję, jaką jest satysfakcja naszych Pacjentów. Różnorodność naszej oferty sprawia, że jesteśmy w stanie leczyć większość problemów estetycznych, z którymi nie sposób poradzić sobie w domowych warunkach. Zajmujemy się zarówno poprawianiem defektów estetycznych, jak i pielęgnacją, regeneracją skóry oraz jej odmładzaniem i liftingiem. Odwiedzających nas Panie i Panów wspieramy w walce z utrudniającymi życie schorzeniami, takimi jak nadpotliwość czy łysienie.

Do kogo skierowana jest nasza oferta zabiegów medycyny estetycznej?

To, co oferuje współczesna medycyna estetyczna, jest dalekie od sztucznych i przerysowanych efektów. Obecnie skupiamy się przede wszystkim na poprawianiu mankamentów urody, leczeniu chorób i urazów skóry i przeciwdziałaniu oznakom starzenia. Dlatego też do naszej Kliniki zapraszamy wszystkie osoby, którym zależy na naturalnym i dogłębnym zadbaniu o ciało w oparciu o metody medycyny regeneracyjnej.Możliwości zabiegów medycyny estetycznej są bardzo szerokie. Leczą elastozę skóry spłycając zmarszczki i bruzdy, poprawiaja elastyczność blizn oraz zmniejszają ich powierzchnię i wyrównują koloryt. To także leczenie różnego pochodzenia, przebarwień, fotouszkodzeń i trądziku. Nasi lekarze pomagają Pacjentom pozbyć się miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, przywrócić owal twarzy, zniwelować cienie lub obrzęki w okolicy oczu oraz osiągnąć efekt naturalnego liftingu. Po wyjściu z naszego gabinetu skóra jest zrewitalizowana, odmłodzona, ujędrniona i wygładzona.Oferujemy pozbycie się problemu nadpotliwości, nadmiernego owłosienia, pękających naczynek, cellulitu i wiotkiej skóry. Nasze usługi polecamy także kobietom po porodzie, chcącym zregenerować swoje ciało po ciąży, oraz wszystkim osobom zmagającym się z nadmiernym wypadaniem włosów.

Zabiegi medycyny estetycznej w naszej Klinice

Według naszych lekarzy największym zainteresowaniem wśród Pacjentów i Pacjentek cieszą się zabiegi przeciwstarzeniowe. Zastosowane metody każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. W terapii anti-aging często wykorzystujemy mezoterapię z wykorzystaniem biokompatybilnego osocza bogatopłytkowego oraz komórek macierzystych pobranych z tkanki tłuszczowej. Zadowalające efekty przynoszą także zabiegi wypełniania zmarszczek za pomocą nici liftingujących, infuzji tlenowej oraz terapii laserowej.W walce z trądzikiem, rozstępami, bliznami i innymi niedoskonałościami skórnymi radzą sobie peelingi medyczne, laseroterapia czy lipomassage. Cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej leczymy, korzystając z technologii HIFU, precyzyjnych i silnych mikrofal lipolizy iniekcyjnej oraz zabiegu podskórnej radiofrekwencji.W naszej Klinice zajmujemy się powiększeniem i modelowaniem ust za pomocą np. wypełniania własnym tłuszczem. Nasza oferta obejmuje także leczenie migreny, bruksizmu oraz nadpotliwości, wykorzystując toksynę botulinową. Zapewniamy terapię większości problemów estetycznych, dopasowaną do konkretnych potrzeb Pacjenta.Zachęcamy do konsultacji oraz skorzystania z naszych profesjonalnych usług!

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-