Blog

Powiększanie penisa – fakty i mity na ten temat

Jak wiadomo, nie każdy mężczyzna jest zadowolony z wyglądu, a przede wszystkim rozmiaru swojego przyrodzenia. Na szczęście specjaliści medycyny estetycznej są w stanie pomóc panom, którzy mają kompleks na tym tle.

Więcej

Leczenie ginekomastii – z jakich metod warto korzystać?

Leczenie ginekomastii prawdziwej i rzekomej to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej u mężczyzn odwiedzających naszą Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy.

Więcej

Plastyka powiek – fakty i mity o blefaroplastyce

Jak wiadomo okolice oczu zdradzają nasz wiek – z upływem czasu wiele kobiet zauważa utratę napięcia skóry i opadanie powiek.

Więcej

Zabieg Smart Graft – fakty i mity na temat przeszczepu włosów

Łysienie to wstydliwy problem, z którym zmagają się mężczyźni i kobiety w różnym wieku. Jak zagęścić fryzurę i zapomnieć o nieestetycznych prześwitach na głowie?

Więcej

Skuteczne wyszczuplanie ud – co oferuje nam medycyna estetyczna?

Zawsze pragnęłaś doskonałej sylwetki, ale mimo ćwiczeń i diety tkanka tłuszczowa na udach zdaje się niemal nie znikać? W takich przypadkach warto pomyśleć nad skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Sięgnij po idealną sylwetkę za sprawą zabiegów wyszczuplania ud!

Więcej

Metody powiększania ust – znajdź najlepszą dla siebie!

Pięknie zarysowane, pełne, ponętne wargi to marzenie wielu kobiet. Niestety, nie każdą natura obdarzyła takim atutem. Na szczęście medycyna estetyczna pozwala uporać się z tym defektem. Ty również pragniesz dodać swoim wargom zmysłowości? Poznaj najlepsze metody powiększania ust!

Więcej

Skuteczne usuwanie blizn – poznaj najlepsze sposoby!

Blizny na ciele potrafią stać się prawdziwą zmorą, szczególnie kiedy przypominają nam o nieprzyjemnych wydarzeniach z przeszłości. Dlatego zazwyczaj pragniemy pozbyć się ich, lub przynajmniej zmniejszyć ich widoczność, za wszelką cenę. Zazwyczaj nie jest to proste, co nie oznacza – niemożliwe. Poznaj nasze najlepsze sposoby na usuwanie blizn!

Więcej

Botoks w medycynie, nie tylko estetycznej – jak się go wykorzystuje?

Botoks kojarzy nam się przede wszystkim z zabiegami wygładzającymi zmarszczki. Jednak jego wykorzystanie w medycynie jest znacznie szersze, a badania nad jego rozszerzeniem cały czas trwają. Jednym z popularniejszych zastosowań, poza odmładzającym, jest choćby leczenie nadpotliwości. Dowiedz się, jakie jeszcze możliwości daje ten preparat.

Więcej