Blog

Osocze bogatopłytkowe i jego cudowne właściwości

Osocze bogatopłytkowe zasłynęło dzięki celebrytom przede wszystkim z zabiegu nazywanego „wampirzym liftingiem”. Rzeczywiście, potrafi on przynieść doskonałe, a jednocześnie wyjątkowo naturalne rezultaty.

Więcej

Blefaroplastyka, czyli jak czarować młodym spojrzeniem przez długi czas

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Dlatego, gdy stają się źródłem naszych kompleksów, pragniemy jak najszybciej naprawić istniejący defekt.

Więcej

Liposukcja boczków – osiągnij doskonałą sylwetkę bez trudu!

Chociaż starasz się, jako możesz, Twojej figurze wciąż brakuje nieco do ideału? W niektórych miejscach na ciele znacznie trudniej jest pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Jednym z nich są tzw. „boczki”. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby modelowania ciała, które zapewnią Ci efekt, jakiego pragniesz. Poznaj wyjątkową liposukcję N.I.L. i spełnij swoje marzenia o doskonałym ciele!

Więcej

Mocne mięśnie bez siłowni? To możliwe z truSculpt Flex!

Wielu z nas marzy o silnym, a jednocześnie idealnie wyrzeźbionym ciele. Nie każdy jednak jest w stanie osiągnąć w tej kwestii zadowalające efekty. Nie masz czasu na siłownię, a jednak marzysz o figurze jak z okładek magazynów?

Więcej

Laserowe usuwanie przebarwień – najlepsze zabiegi TOP3

Szpecące przebarwienia na twarzy, dłoniach czy innej partii ciała mają negatywny wpływ na poczucie atrakcyjności i często są przez nas ukrywane za pomocą kosmetyków lub ubrań. Zamiast patrzeć na skórę z niezadowoleniem, lepiej oddać się w ręce specjalistów medycyny estetycznej i rozwiązać ten problem.

Więcej

Lip Lift – zabieg dedykowany dla osób z kompleksem wąskich ust

Wąskie i asymetryczne usta z pewnością nie wpisują się w aktualne kanony piękna. Jak skorygować ich wygląd tak, aby uzyskany efekt był trwały i jednocześnie bardzo naturalny?

Więcej

Liposukcja brzucha – szybko usuwa oporny tłuszcz i cellulit

Brzuch to partia ciała, z której wyglądu wiele kobiet jest niezadowolonych. Co zrobić, gdy zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w tym rejonie?

Więcej

Botox na nadpotliwość – pozbądź się przykrego problemu

Nadmierne pocenie (tzw. hiperhydroza) wiąże się z nieprzyjemnym zapachem, mokrymi dłońmi, pachami i stopami. To problem, który wywołuje duży dyskomfort, często prowadzi do izolacji społecznej i obniża pewność siebie.

Więcej