Blog

Małoinwazyjne usuwanie cellulitu – poznaj możliwości endolasera Cellulaze!

Cellulit to kompleks, z którym zmagają się zarówno nastolatki, jak i dojrzałe kobiety. Charakterystyczne nierówności skóry, określane potocznie skórką pomarańczową obniżają samoocenę i sprawiają, że wiele z nas niechętnie odsłania ciało wiosną oraz latem. Jak pozbyć się tego defektu urody?

Więcej

Lipofilling biustu – alternatywa dla implantów piersi

Wiele kobiet jest niezadowolonych z kształtu i rozmiaru swoich piersi. Skuteczną bronią w walce z kompleksami na tym tle jest medycyna estetyczna. Jak wiadomo, wszczepienie implantów to inwazyjna procedura.

Więcej

Zalety labioplastyki – dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

Labioplastyka to bezpieczny zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, na który decyduje się coraz więcej kobiet odwiedzających naszą Bieńkowscy Clinic.

Więcej

Ginekomastia – o co najczęściej pytają pacjenci?

Ginekomastia (z łac. gynaecomastia), czyli jedno- lub obustronny przerost sutka u mężczyzn jest źródłem wielu kompleksów i obniżonej samooceny. Panowie często wstydzą się wyglądu swojej klatki piersiowej, nie odsłaniając jej nawet podczas wakacyjnego wypoczynku na plaży lub unikając korzystania z basenu.

Więcej

Pozbądź się tłuszczu po zimie!

Końcówka zimy to dobry czas, aby spalić tkankę tłuszczową i przygotować ciało na wiosnę.  Odchudzanie nie jest jednak łatwe. Czasem nie wystarczy zmiana nawyków żywieniowych czy ćwiczenia. Zrzucenie tłuszczu jest szczególnie trudne z takich obszarów jak brzuch, uda czy talia. Jak sobie z tym poradzić?

Więcej

Jak leczyć łysienie?

Dane statystyczne pokazują, że łysienie staje się coraz większym problemem. Z nadmierną utratą włosów boryka się co drugi dorosły mężczyzna i około 6% kobiet przed 30 rokiem życia. Przyczyn łysienia jest bardzo dużo. Nadmierna utrata włosów może być spowodowana zła dieta, kłopoty hormonalne, choroby autoimmunologiczne czy też nowotworowe. Wypadanie włosów stanowi duży problem – jest […]

Więcej

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust kwasem hialuronowym od lat jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Na tę procedurę decydują się kobiety w różnym wieku. Powiększenie ust kwasem hialuronowym pozwala pozbyć się kompleksów związanych z wąską czerwienią wargową czy asymetrycznymi ustami. Zabieg wykonuje się też u kobiet, które chcą dodatkowo nawilżyć usta, nadać im młodszego wyglądu. Na czym […]

Więcej

Medyczne wskazania do plastyki oka

Plastyka powiek, czyli blefaroplastyka to jednak jeden z częściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg ten pozwala poradzić sobie z kompleksami dotyczącymi pojawienia się oznak starzenia w okolicach oczu. Po plastyce powiek ta część twarzy jest młodsza, skóra świeższa i jędrniejsza. Blefaroplastyka może być wykonana nie tylko ze względów estetycznych. Zabieg wykonuje się również ze względów […]

Więcej