Blog

Poznaj skuteczne sposoby na usuwanie podwójnego podbródka

Drugi podbródek to problem wielu kobiet. Zmagają się z nim nie tylko osoby otyłe, lecz także te, które mogą pochwalić się smukłą sylwetką. Nieestetyczny drugi podbródek trudno ukryć, ale i go zlikwidować. Na szczęście usunięcie drugiego podbródka jest możliwe. Na pomoc przychodzą zabiegi medycyny estetycznej. Zobacz, jak bez operacji pozbyć się tego defektu urody.

Więcej

Zabiegi na piękne usta – poznaj je wszystkie

Duże i pełne usta – o takich marzy każda kobieta. Niestety nie wszystkie panie natura nimi obdarzyła. Co więcej, wrogiem pięknych ust jest też czas. Wargi, podobnie jak i inne części ciała, z biegiem lat starzeją się – stają się mniej wydatne, zmysłowe, cieńsze. W walce z oznakami starzenia się ust pomogą zabiegi pielęgnujące usta, […]

Więcej

Szczupły brzuch na wakacje – zobacz, jak go osiągnąć!

Otyłość brzuszna to problem natury estetycznej, z którym boryka się wiele kobiet. Na odstający brzuch narzekają nawet te panie, których waga jest w normie i o nadwadze nie może być mowy. Oponka na brzuchu jest dokuczliwa przede wszystkim latem, kiedy chcemy pochwalić się pięknym ciałem na plaży czy założyć kusą sukienkę. Niestety szczupły brzuch bardzo […]

Więcej

Odchudzanie bez siłowni – 4 sposoby na wymodelowanie sylwetki

Ćwiczenia na siłowni czy w fitness klubie pozwalają na uzyskanie idealnie wymodelowanej sylwetki. Regularne treningi przynoszą piękne i zgrabne ciało, a także satysfakcję. Nie wszyscy jednak lubią wylewanie siódmych potów na siłowni. Są też tacy, którzy ćwiczyć na siłowni nie mogą, np. ze względów zdrowotnych. Czy w tym wypadku trzeba raz na zawsze pożegnać się […]

Więcej

Wiotkość skóry – problem natury estetycznej i zdrowotnej

Wiotkość skóry to nie tylko problem natury estetycznej, ale również zdrowotnej. Dlatego bardzo ważna jest jej pielęgnacja i zapobieganie jej uszkodzeniom.

Więcej

Dr. Cyj – skuteczny sposób leczenia łysienia androgenowego

Gęste i zdrowe włosy to marzenie większości kobiet i mężczyzn. Piękne włosy dodają pewności siebie i poprawiają samoocenę. Niestety różne czynniki jak skłonności genetyczne, niewłaściwa pielęgnacja czy długotrwały stres mogą wpływać na nadmierną utratę włosów. Jednym z czynników wypadania włosów  jest łysienie androgenowe, które dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Więcej

Liposukcja N.I.L. – rewolucyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej

Wiele osób marzy o szczupłej, zgrabnej sylwetce. Pożądane rezultaty próbują osiągnąć dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej. Niestety, w niektórych przypadkach dieta i ćwiczenia okazują się niewystarczające, zwłaszcza w przypadku newralgicznych partii ciała jak okolice brzucha. Poznaj innowacyjną metodę nutacyjnej  liposukcji infradźwiękowej. Dowiedz się, jakie efekty daje najskuteczniejsza i najbardziej bezpieczna metoda odsysania tłuszczu.

Więcej

Plastyka powiek – skuteczny zabieg na przywrócenie młodzieńczego wyglądu okolic oczu

Opadające z upływem lat powieki negatywnie wpływają na wygląd oczu i całej twarzy. Osoby borykające się z problemem opadających powiek czują się mniej atrakcyjne, co wpływa na zaniżoną samoocenę. Coraz więcej osób decyduje się na blefaroplastykę czyli korekcję powiek. Na czym polega zabieg?

Więcej