Skip to main content

CHIRURGIA

Szukając najlepszego sposobu na poprawę wyglądu i zadbanie o kondycję skóry, warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie daje chirurgia estetyczna. To szereg różnych procedur leczniczych, które pozwalają kobietom i mężczyznom pozbyć się kompleksów i znów poczuć atrakcyjnie. W Bieńkowscy Clinic oferujemy pełen wachlarz zabiegów, dopasowanych indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta.

Co wyróżnia zabiegi chirurgii estetycznej?

Chirurgia estetyczna wykorzystuje techniki lecznicze o możliwie najmniejszym stopniu inwazyjności i z krótkim okresem rekonwalescencji. Skupia się na usuwaniu defektów estetycznych, powstałych w wyniku postępujących procesów starzenia oraz urazów. Zabiegi dzielą się na te dotyczące samej powierzchni skóry, aż po bardziej złożone i zaawansowane procedury medyczne. Celem wszystkich działań chirurgii estetycznej jest przede wszystkim korygowanie wyglądu poszczególnych części ciała oraz leczenie skóry po przebytych chorobach oraz urazach wszędzie tam, gdzie mniej inwazyjne metody nie przyniosą oczekiwanych rezultatów.

Jakie możliwości daje chirurgia estetyczna?

Zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej są odpowiedzią na wszelkie defekty estetyczne, związane z upływem lat lub subiektywną oceną danej osoby. Przed wykonaniem jakiejkolwiek procedury medycznej, każdy Pacjent naszej Kliniki odbywa konsultację z lekarzem specjalistą, która obejmuje ocenę stanu zdrowia i występowania ewentualnych przeciwwskazań, omówienie istniejącego problemu i przedstawienie najlepszej formy jego leczenia.Zabiegi chirurgii estetycznej w Bieńkowscy Clinic swoim działaniem obejmują nie tylko obszar twarzy, lecz także reszty ciała. W obrębie twarzy zajmujemy się plastyką powiek, liposukcją podwójnego podbródka, usuwaniem zmarszczek, zmian skórnych, blizn, pieprzyków, korekcją kształtu ust i całego owalu. Nasza oferta obejmuje także leczenie ginekomastii i poprawę wyglądu piersi, usuwanie żylaków, odsysanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu i rozstępów, ujędrnienie oraz rewitalizację skóry na całym ciele.

Najpopularniejsze zabiegi chirurgiczne

Rosnącym zainteresowaniem wśród naszych Pacjentów cieszy się zabieg blefaroplastyki, czyli plastyki powiek. Głównym wskazaniem do poddania się tej interwencji chirurgii estetycznej jest ograniczone pole widzenia, wiotkość i ciężkość powiek oraz chęć redukcji oznak starzenia i przywrócenia napięcia skórze okolicy oczu. Zabieg pozwala pozbyć się problemu opadającej powieki, czy w przypadku dolnej powieki, worków pod oczami, odmłodzić, ujędrnić skórę oraz odzyskać poczucie atrakcyjności i komfortu życia.Plastyka powiek jest przeprowadzana w znieczuleniu i trwa około godziny. Zabieg polega na precyzyjnym nacięciu i usunięciu nadmiaru skóry powiek, obkurczeniu i plastyce mięśnia okrężnego oka, a następnie zaopatrzeniu przepuklin tkanki tłuszczowej okołogałkowej. Blizna pozabiegowa jest praktycznie niezauważalna, a Pacjent wraca do pełni sił po maksymalnie 10 dniach. Blefaroplastykę bardzo często wykonujemy jako zwieńczenie terapii naprawczych opierających się o laseroterapię, HIFU, czynniki wzrostu i autologiczne komórki macierzyste.W klinice przeprowadzamy zabiegi liposukcji infradźwiękowej, która pozwala na odessanie dużej ilości tkanki tłuszczowej przy jednej procedurze oraz maksymalnie skraca okres gojenia.Bieńkowscy Clinic to także zabiegi operacyjnego leczenia ginekomastii w połączeniu z liposukcją klatki piersiowej. Celem pozbycia się nieestetycznych i rozległych blizn czy keloidów po uprzednim przygotowaniu przeprowadzamy zabiegi miejscowej plastyki.Z kolei terapia falami radiowymi pozwala osiągnąć efekt obkurczenia i rewitalizacji skóry, liftingu owalu twarzy, zwalczenia rozstępów, cellulitu i drobnych depozytów tkanki tłuszczowej, np. podwójnego podbródka. Wspiera także terapie przeciwstarzeniowe, ponieważ powodując wzrost temperatury tkanek, pobudza komórki do syntezy nowego kolagenu.Nowoczesne procedury polegające na wprowadzeniu cienkiego światłowodu do światła naczyń żylnych pozwalają na przeprowadzanie zabiegów laseroterapii endowaskularnej. Pozwala to na małoinwazyjne leczenie żylaków, niewydolności żylnej nie zostawiając przy tym śladów na skórze.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-