Infuzja tlenowa Be Ceuticals

OPIS METODY

INFUZJA TLENOWA BE CEUTICALS® to nowoczesna, nieinwazyjna, komfortowa i skuteczna metoda wspomagająca odmładzanie i regenerację skóry z użyciem doskonałych szwajcarskich preparatów BE CEUTICALS®. Skuteczne odmłodzenie i nawilżenie skóry zapewnione jest dzięki połączeniu technologii hiperbarycznego tlenu z 15% witaminą C i innymi składnikami aktywnymi.

Ekskluzywny zabieg, który  zdobył nagrodę Prix de Beaute – COSMOPOLITAN 2017 – dostępny w Bieńkowscy Clinic®.

Szeroka gama produktów szwajcarskiej marki BE CEUTICALS® zawierających substancje aktywne ukierunkowane na określone problemy gwarantuje, że zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry. W rękach naszych doświadczonych ekspertów zabieg zapewnia natychmiastowy efekt z zachowaniem bezpieczeństwa wykonania.

bydgoszcz czestochowa sucha skora zabieg hialuronowy
bydgoszcz czestochowa sucha skora zabieg hialuronowy

 

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Zabieg infuzji tlenowej to zabieg nieinwazyjny i przyjemny.

Rozpoczynamy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia skóry.

Do wykonania zabiegu konieczne jest specjalne urządzenie generujące czysty tlen z pomocą innowacyjnego aplikatora. Ekspert Bieńkowscy Clinic® przeprowadzający zabieg zbliża aplikator do skóry i rozpyla na niej dedykowane cerze serum BE CEUTICALS®. Następnie pod odpowiednim kątem aplikuje czysty, sprężony tlen. Podczas zabiegu ciśnienie, z jakim aplikowany jest tlen, sprawia, że w skórę zostaje wtłoczone rozpylone wcześniej serum. Zabieg kończymy nakładając odpowiedni dla cery krem.

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU

Efekt jednego zabiegu jest natychmiastowy. Utrzymuje się przez około półtora do dwóch tygodni. Dedykowany jest przede wszystkim pacjentkom przed „wielkim wyjściem” czy ważnym wydarzeniem (np. ślubem).

W celu utrzymania efektów należy wykonać serię sześciu zabiegów w tygodniowych odstępach. Następnie, aby podtrzymać efekty kuracji, zalecane jest wykonywanie zabiegu raz w miesiącu.

WSKAZANIA

  • nawilżenie
  • odżywienie skóry
  • wygładzenie struktury skóry, przywrócenie blasku
  • wspomaganie tarapii anti-aging, np. po zabiegach laserami frakcyjnymi w celu poprawy nawilżenia i przyspieszenia procesu złuszczania

OBSZAR WYKONYWANIA ZABIEGU

  • twarz, szyja, dekolt
  • dłonie

 

ZALETY ZABIEGU

  • zabieg bezinwazyjny
  • natychmiastowy efekt
  • całkowite bezpieczeństwo zabiegu

 

EFEKTY

Efekt zabiegu jest błyskawiczny i widoczny już po pierwszej sesji. Od razu odczuwane jest wyraźne napięcie skóry, widać poprawę konturów twarzy i spłycenie zmarszczek. Cera po zabiegu jest gładka i promienna, przywraca skórze zdrowy, młody wygląd oraz jednolity koloryt.

 

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Skóra przed zabiegiem nie wymaga specjalnego przygotowania.

Korzystne jest wykonanie bezpośrednio przed infuzją tlenową delikatnego peelingu chemicznego, co zwiększy wchłanialność składników aktywnych zastosowanego serum BE CEUTICALS®.

 

ZALECENIA PO ZABIEGU

Infuzja tlenowa doskonale współgra ze wszystkimi zabiegami. Przy procedurach bez naruszenia ciągłości skóry można wykonać zabieg od razu w tym samym dniu. Po procedurach bardziej inwazyjnych, np. po laserach frakcyjnych, po wstępnym wygojeniu skóry.

 

MOŻLIWE OBJAWY PO ZABIEGU

Uczucie ukojenia, nawilżenia i wygładzenia skóry. Brak okresu rekonwalescencji i jakiegokolwiek podrażnienia.

 

PRZECIWWSKAZANIA

Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny, można go stosować nawet u osób z łuszczycą i egzemą.

Z zabiegu wyłączają tylko aktywne stany zapalne na skórze objętej zabiegiem oraz aktywna opryszczka.

 

ZALECANE DERMOKOSMETYKI

Podczas konsultacji lekarskiej, poprzedzającej zabieg, specjalista zaleca indywidualnie dobrane dermokosmetyki. Nabędziesz je również online: www.skinexpert.pl


CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem>.

W naszych klinikach można płacić w systemie ratalnym. Sprawdź dostępne formy finansowania>.


Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-